W Patronite od 10.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1236

Liczba Patronów: 2251

Zostań Patronem
1 patron
100 miesięcznie
990 łącznie

Jeszcze więcej publikacji

1 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Mamy to!

Z takim finansowaniem możemy uruchomić nową zakładkę na naszej stronie: recenzje gier. Do tego potrzeba czasu, sprzętu i jeszcze raz czasu. Zdjęcia, nagrania, komentarze - to wszystko wymaga sporego zaangażowania.

I jeszcze więcej publikacji

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 900 zł

brakuje

Grubo!

Będziemy mogli dla was testować i pisać recenzję sprzętu jaki pojawia się na rynku. Już to robimy ale dzięki większemu finansowaniu będziemy mieć dostęp do sprzętu, który nie jest jeszcze dostępny na rynkach. A kto wie, może po testach wyląduje u Ciebie.

Otwieram puszkę Pandory

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 900 zł

brakuje

Jest moc!

Stać Nas na zaplanowanie zakupu własnego sprzętu na warsztaty. Będziemy mogli pojechać z nim do Twojego miasta i tam Cię szkolić. Dodatkowo mogę praktycznie 100% mojego czasu poświęcić YesEyeSee, a to oznacza więcej treści dla Was!

A kto wie, może to już będzie czas na szukanie sponsorów i rozkręcanie mojego "tortu", o której możesz przeczytać w mojej wizytówce, czyli Showroom
YesEyeSee X-Reality Games and Entertainment Show

Strona działa, nagrywamy, publikujemy

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

100 zł x12 miesięcy daje kwotę, dzięki której Ty masz codziennie dostęp do nowości w technologii XR, a ja śpię spokojnie bo wiem, że całe zaplecze techniczne jest ogarnięte. Publikujemy codzienne newsy, nagrywamy wywiady, live'y, podcasty, webinary i udostępniamy to wszystko WAM! Oczywiście Patroni dostają więcej.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni