Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
5

patronów

85 zł

miesięcznie

85 zł

łącznie

W wolnej chwili twórca gier fabularnych i autor poradników o RPG. Założył tu profil, by uzyskać wsparcie dla swoich projektów.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Każdy ma to na co się odważy

Ufundowana na wspieram.to postapokaliptyczna gra fabularna Afterbomb Madness obecnie jest dostępna w formie elektronicznej do pobrania. Przy odpowiednim wsparciu mogą być tworzone do niej dodatki, na przykład scenariusze przygód. Poparcie pomoże też rozwijać merytoryczny kanał poświęcony RPG.

Pobierz, polub, wspieraj

Grę fabularną Afterbomb Madness można pobrać tutaj, a Kartę Postaci stąd.

Pobierz, baw się dobrze i wesprzyj rozwój gry, gdy zapragniesz więcej!
(jeśli ktoś chciałby wersję drukowaną to jest do nabycia tu)

 

Mam nadzieję, że docenisz fakt, iż dostarczana Ci bezpłatnie książka jest kompletną grą fabularną, która była tworzona i testowana przeszło półtora roku, liczy 250 stron (jej treść składa się z około 550 tys. znaków), zawiera jakieś 110 szczegółowych ilustracji autorstwa trzech utalentowanych grafików.  Naprawdę ogrom wysiłku włożono w to, by podręcznik został profesjonalnie przygotowany. Zapewne dzięki temu Afterbomb Madness zbiera same dobre recenzje. 

 

Klimatyczne wprowadzenie do fabuły

Istny koszmar zamiast amerykańskiego snu – oto co spotkało Stany Zjednoczone w wyniku konfliktu zapoczątkowanego przez Związek Radziecki i obcą cywilizację. Tym samym znalazły potwierdzenie najgorsze lęki, które nękały Amerykanów w połowie XX wieku. Inwazja pozaziemskiej rasy stała się faktem – podobnie jak potworne następstwa wojny nuklearnej. Ziemia przypomina poligon jądrowy, na którym grasują mutanci i manifestują się osobliwe zjawiska. Batalia trwa od dziesięcioleci. Odmieniona podczas teleportacji Armia Czerwona nie daje za wygraną, a Obcy starają się wyplenić rodzaj ludzki. Tymczasem amerykańskie społeczności desperacko walczą o przetrwanie. Wydaje się, że wynik tych zmagań nie jest jeszcze przesądzony.

Informacje o grze

„Afterbomb Madness – druga edycja” to nowa wersja postapokaliptycznej gry fabularnej, w której uczestnicy wcielają się w postaci ocalałych obywateli Ameryki zrujnowanej przez konflikt nuklearny i Anomalie. Mogą odegrać istotną rolę w Wojnie Totalnej albo osiągać egoistyczne cele. Tak czy inaczej drzemie w nich ponadprzeciętny potencjał, który domaga się realizacji, choć samo przetrwanie w skrajnych warunkach też stanowi wyzwanie. Podręcznik podstawowy zawiera zasady pozwalające rozgrywać różnorodne scenariusze. Ponadto jest bogato ilustrowanym, obszernym źródłem informacji o realiach świata, a także społecznościach i groźnych stworzeniach, które go zamieszkują.

Darmowe dodatki do gry RPG
Afterbomb Madness

  

Merytorycznie o RPG;
porady dla Mistrza Gry; poradnik 

Cele

0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 215 zł
Systematycznie ukazujący się poradnik RPG
REGULARNIE ukazujący się na YouTube poradnik na temat gier fabularnych.
0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 315 zł
Systematycznie wydawany dodatek do gry
REGULARNIE ukazujący się w PDF materiał dodatkowy do gry fabularnej Afterbomb Madness.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 715 zł
Zwiększona częstotliwość
CZĘSTSZE publikacje materiałów.

Zostań Patronem

7 zł / miesiąc
patroni: 3
Przede wszystkim będę Ci bardzo wdzięczny za udzielone wsparcie. Ponadto otrzymasz dostęp do wszystkich wydawanych w formie PDF dodatków do tej edycji gry.
Zostań patronem
17 zł / miesiąc
patroni: 1
Będę bardzo wdzięczny! Otrzymasz to samo, co opisano w niższym progu. Dodatkowo zostaniesz zaproszony do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będą omawiane sprawy związane z tworzonymi dodatkami. Na łamach wydawanych suplementów będziesz wymieniony jako osoba wspomagająca ich tworzenie (o ile oczywiście zechcesz faktycznie wziąć w tym udział będąc aktywnym we wspomnianej grupie).
Zostań patronem
27 zł / miesiąc
patroni: 0
Będę ogromnie wdzięczny! Poza tym otrzymasz to samo, co opisano w niższych progach. Co więcej możesz sugerować na jaki temat związany z RPG lub Afterbomb Madness ma powstać poradnik lub materiał innego rodzaju. W miarę możliwości postaram się podołać temu wyzwaniu.
Zostań patronem
47 zł / miesiąc
patroni: 1
Będę niesamowicie wdzięczny za Twoje wsparcie. Dostaniesz to, co opisano w niższych progach, a poza tym w miarę możliwości czasowych postaram się odpowiedzieć na ewentualne pytania związane ogólnie z RPG oraz z wydawaniem gier fabularnych. Wydałem w druku w sumie 5 podręczników, dwa z nich były po pewnym czasie załączone do CD-Action, jeden został przetłumaczony na angielski, jeden został ufundowany na wspieram.to. Dzięki moim wskazówkom prawdopodobnie uda Ci się uniknąć pewnych niebezpieczeństw czyhających na autora i wydawcę, a także pokonać kryzysy towarzyszące procesowi twórczemu. Jeśli tworzysz własną grę fabularną lub ambitne materiały do takich gier z zamiarem ich publikacji, ten próg, a właściwie wynikające z niego korzyści, to dla Ciebie strzał w dziesiątkę!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz