Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
 

  W wolnej chwili twórca gier fabularnych i autor poradników o RPG. Założył tu profil, by uzyskać wsparcie dla swoich projektów.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Każdy ma to na co się odważy

Ufundowana na wspieram.to postapokaliptyczna gra fabularna Afterbomb Madness obecnie jest dostępna w formie elektronicznej do pobrania. Przy odpowiednim wsparciu mogą być tworzone do niej dodatki, na przykład scenariusze przygód. Poparcie pomoże też rozwijać merytoryczny kanał poświęcony RPG.

Bez wsparcia fanów nie będą tworzone dalsze oficjalne suplementy, bo wykonywanie takiej pracy za darmo nie jest możliwe. Ilustracje i korekta kosztują niemało; czas poświęcony na tworzenie tekstów także ma swoją wartość.

Pobierz, polub, wspieraj

Grę fabularną Afterbomb Madness, Kartę Postaci i dodatki można pobrać w tym miejscu.

Pobierz, baw się dobrze i wesprzyj rozwój gry, gdy zapragniesz więcej!
Jeśli ktoś chciałby wersję drukowaną, to jest ona do nabycia tutaj.

Natomiast o grze dyskutujemy w grupie na Facebook: Fani RPG.

 

Mam nadzieję, że docenisz fakt, iż dostarczana Ci w formule zapłać ile zechcesz książka jest kompletną grą fabularną, która była tworzona i testowana przeszło półtora roku, liczy 250 stron (jej treść składa się z około 550 tys. znaków), zawiera jakieś 110 szczegółowych ilustracji autorstwa trzech utalentowanych grafików.  Naprawdę ogrom wysiłku włożono w to, by podręcznik został profesjonalnie przygotowany. Zapewne dzięki temu Afterbomb Madness zbiera same dobre recenzje. 

Klimatyczne wprowadzenie do fabuły

Istny koszmar zamiast amerykańskiego snu – oto co spotkało Stany Zjednoczone w wyniku konfliktu zapoczątkowanego przez Związek Radziecki i obcą cywilizację. Tym samym znalazły potwierdzenie najgorsze lęki, które nękały Amerykanów w połowie XX wieku. Inwazja pozaziemskiej rasy stała się faktem – podobnie jak potworne następstwa wojny nuklearnej. Ziemia przypomina poligon jądrowy, na którym grasują mutanci i manifestują się osobliwe zjawiska. Batalia trwa od dziesięcioleci. Odmieniona podczas teleportacji Armia Czerwona nie daje za wygraną, a Obcy starają się wyplenić rodzaj ludzki. Tymczasem amerykańskie społeczności desperacko walczą o przetrwanie. Wydaje się, że wynik tych zmagań nie jest jeszcze przesądzony.

Informacje o grze

„Afterbomb Madness – druga edycja” to nowa wersja postapokaliptycznej gry fabularnej, w której uczestnicy wcielają się w postaci ocalałych obywateli Ameryki zrujnowanej przez konflikt nuklearny i Anomalie. Mogą odegrać istotną rolę w Wojnie Totalnej albo osiągać egoistyczne cele. Tak czy inaczej drzemie w nich ponadprzeciętny potencjał, który domaga się realizacji, choć samo przetrwanie w skrajnych warunkach też stanowi wyzwanie. Podręcznik podstawowy zawiera zasady pozwalające rozgrywać różnorodne scenariusze. Ponadto jest bogato ilustrowanym, obszernym źródłem informacji o realiach świata, a także społecznościach i groźnych stworzeniach, które go zamieszkują.

Darmowe dodatki do gry RPG
Afterbomb Madness

  

Merytorycznie o RPG;
porady dla Mistrza Gry; poradnik 

O autorze

Autor jest twórcą i wydawcą w sumie pięciu podręczników RPG. Dwa z nich były też dołączane do wysokonakładowego czasopisma o grach CD-Action. Jeden został przetłumaczony na język angielski.

 

 

Najnowsza książka została ufundowana przez społeczność fanów na serwisie wspieram.to. Autor dawniej zajmował się działalnością wydawniczą i fotografią, obecnie to psychoterapeuta, psycholog online, prowadzący gabinet w stolicy.

 

 

Cele

0%
19 %
100%
osiągnięto 19%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 322 zł
Systematycznie ukazujący się poradnik RPG
REGULARNIE ukazujący się na YouTube poradnik na temat gier fabularnych oraz systematycznie pojawiający się dodatek do gry fabularnej Afterbomb Madness.

Galeria mediów