Strefa Patrona:

1

patron

7 zł

miesięcznie

314 zł

łącznie

  Autor licznych materiałów - głównie tekstowych, ale także wideo.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 393 zł
Doskonalsze materiały
Dzięki realizacji tego celu udostępniane przeze mnie materiały będą bardziej profesjonalnie przygotowane pod względem formy i treści. Będę mógł trochę częściej publikować.

O Autorze

Skoro tu trafiłaś lub trafiłeś, to zapewne wiesz, że sporo piszę. Czasami nagrywam też wideo na YouTube. Wtajemniczeni doskonale wiedzą, gdzie mnie szukać i co konkretnie robię.

Żyjemy w kulturze „za darmo” – każdy oczekuje bezpłatnego dostępu do treści bez reklam. I wcale się temu nie dziwię. Dlatego udostępniam swoje materiały całkowicie nieodpłatnie.

Niektórzy ich odbiorcy są wdzięczni i chcieliby jakoś podziękować. Inni oczekiwaliby, abym publikował częściej, więc skłonni są w jakiś sposób wesprzeć moją działalność. Robią to korzystając z moich usług lub nabywając moje produkty.

Teraz można to zrobić także tutaj – choćby symbolicznie. Wsparcie pozwoli mi na częstsze publikacje poddane lepszej korekcie, ciekawiej złożone i ilustrowane, a także udostępnione w różnych formatach i na szybszych serwerach. Mógłbym także częściej nagrywać. 

Razem możemy więcej.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook