Agata uczy

Jestem Agata, z miłości i wykształcenia iberystka. Lubię dzielić się kawałkami mojej pasji do uczenia hiszpańskiego. Właśnie dlatego wrzucam na YouTube krótkie filmiki, które pomogą Ci postawić swoje pierwsze kroki w nauce tego pięknego języka.

O Autorze

Jestem Agata, z miłości i wykształcenia iberystka. Lubię dzielić się kawałkami mojej pasji do uczenia hiszpańskiego. Właśnie dlatego wrzucam na YouTube krótkie lekcje video, które pomogą Ci postawić swoje pierwsze kroki w  nauce tego pięknego języka. 

Na codzień prowadzę jednoosobową firmę, w której uczę hiszpańskiego na indywidualnych kursach online. Pomysłu na życie nie wzięłam z sufitu! Od kilku lat jestem lektorką z tytułem magistra iberystyki o specjalizacji nauczycielskiej, także z edukacją jestem za pan brat. O swoich doświadczeniach z hiszpańskim też czasem opowiadam na swoim kanale.

Pasjonują mnie przede wszystkim nowe technologie, które codziennie wykorzystuję podczas zajęć. Ponadto, ciągle szukam inspiracji, aby uczyć ciekawie, oryginalnie i przede wszystkim praktycznie. To właśnie stąd pomysł na lekcje na YouTube! Dzięki nim mogę powiększyć grono swoich uczniów, co daje mi dużo satysfakcji

Kiedy nie uczę bardzo lubię podróżować. Oczywiście do... Hiszpanii! Klimatyczny Madryt, piękna Barcelona i słoneczna Majorka zajmują szczególne miejsce w moim podróżniczym sercu. Co ciekawe, czasem robimy sobie małe wycieczki z moimi uczniami, co także pokazuję w formie krótkich filmów. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni