Akustyczna OpeRacja

W Patronite od 11.10.2019

Kim jesteśmy? Izabela Mytnik - wokalistka, multiinstrumentalistka, kompozytorka Anna Sowa-Staszczak - wokalistka, autorka tekstów, dr hab. medycyny Bartłomiej Stuchlik - kontrabasista Gertruda Szymańska - perkusistka Arkadiusz Wiech - gitarzysta

O Autorze

Czy nasze przeżycia, doświadczenia, które zdobywamy, ludzie, których spotykamy mogą zostać wykorzystane do zapisania ich w postaci dźwięków? Odpowiedz brzmi tak, bo taki był początek Akustycznej Operacji.

Zespół stworzony dla celów festiwalu “Black or White” w 2017 roku, którego celem jest pomoc osobom z nowotworami neuroendokrynnymi. Działający początkowo pod nazwą Acoustic Women, wpisywał się w ideę festiwalu, odbywającego się pod hasłem: "Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów”. Jednak cała istota muzyki leży w prawdzie, w prawdzie opartej na tym czego doświadczamy, w prawdzie o nas samych. Bagaż emocjonalnych doświadczeń, czerpanie inspiracji z obserwacji życia, stały się początkiem do zapisania myśli i przeżyć w postaci pięknej, poruszającej serca muzyki.


Takie są właśnie nasze teksty i nasza muzyka. Chwytają za serce, czasami dosięgają jego dna, wprowadzają w zadumę, niekiedy karcą, nakazują otworzyć oczy na doświadczenia tego świata, otrząsnąć się z emocji i stanąć ze swoim życiem - twarzą w twarz, nabierając głębszego oddechu, który pozwala pokochać je na nowo. W naszych utworach jesteśmy my, czasem zabawne, czasem cierpiące - bo Akustyczna Operacja to muzyka pisana życiem, to prawda        o nas samych.

 

 

Występy na żywo to nasz żywioł! Uwielbiamy grać wspólnie muzykę - to nasza największa pasja, której poświęcamy każdą możliwą chwilę. Jednak to właśnie kontakt z publicznością, ich wsparcie, ciepłe słowa, emocje, które malują się na ich twarzach w trakcie naszych występów, są dla nas największym wsparciem, motywacją do dalszego działania. To najcenniejsze chwile.

Dlatego pragniemy dotrzeć z naszą twórczością do jak najszerszego grona odbiorców. Stąd pomysł na wydanie debiutanckiej płyt. Materiał mamy opracowany, nagrany. Przed nami ostatnie szlify. Nie możemy się doczekać, aż nasze nagrania ujrzą światło dzienne! 

A co dalej? Oczywiście promocja płyty, kolejny teledysk, koncerty...

Cały czas tworzymy nową muzykę, teksty, które mamy nadzieję, kiedyś zapełnią nasz kolejny krążek.

Muzyka towarzyszy nam w momentach trudnych, ale także w chwilach radości. Nigdy z niej nie zrezygnujemy!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)