Aleksandra Pakuła

W Patronite od 27.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 666

Liczba Patronów: 672

Zostań Patronem
Kup na prezent
22 patronów
660 miesięcznie
12 558 łącznie

Profesjonalizacja!

1 000 zł

miesięcznie

66%

osiągnięto

340 zł

brakuje

Jestem twórczynią internetową już od czterech lat. Wszystko, co umiem, jest efektem moich własnych prób i błędów. Cztery lata temu nie wiedziałam, czym jest wordpress, jak działa Photoshop, a o Premiere Pro nawet nie słyszałam. Dziś samodzielnie potrafię zarządzać tworzonymi przez siebie treściami. Są jednak takie elementy, których nie da się nauczyć, bo po prostu wymagają zewnętrznych narzędzi. Wasze wsparcie pozwoli mi profesjonalizować moją działalność, uzupełniając mój warsztat o lepszy sprzęt i oprogramowanie, a także pomoc specjalistów.

Moja przestrzeń

2 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

1 340 zł

brakuje

Wszystkie materiały, które tworzę, powstają w moim domowym zaciszu. By nagrać film, często muszę przemeblować pół domu, rozkładając i składając sprzęt do każdego projektu. Nie mieszkam sama, więc muszę także dostosowywać godziny swojej pracy, co bywa uciążliwe. Moja przestrzeń umożliwi mi stworzenie profesjonalnego studia, które stopniowo będę rozwijała, by tworzyć szybciej, więcej i lepiej!

Nasza przestrzeń

4 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

3 340 zł

brakuje

Marzę, by móc się z Wami spotykać na żywo. By było to możliwe, potrzebne jest coś więcej niż moje mieszkanie. Nasza przestrzeń byłaby czyś więcej niż moim miejscem do nagrań i pracy - miejscem na nasze spotkania! PATRONOM obiecuję webinary. Gdy osiągniemy ten cel, webinary będziemy mogli zamienić na spotkania i szkolenia na żywo!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kinga Drabczyk
Kinga Drabczyk
Próg: 34 zł
Patrycja Petro
Patrycja Petro
Próg: 20 zł
Natalia Brodna
Natalia Brodna
Próg: 34 zł
Marcelina Idzik
Marcelina Idzik
Próg: 34 zł
Nika
Nika
Próg: 10 zł