Alternatywa jest magazynem online tworzonym przez ludzi młodych, energicznych, utalentowanych niebojących się nowych wyzwań i tematów. Uważamy, że głos młodych ludzi musi być słyszalny. Alternatywa jest miejscem wolności wypowiedzi dającym ludziom młodym (i nie tylko) głos.

O Autorze

Cześć!

Alternatywa jest magazynem online tworzonym przez ludzi młodych, energicznych, utalentowanych niebojących się nowych wyzwań i tematów. W naszym zespole redakcyjnym mamy działaczy społecznych, aktywistów, dziennikarzy, startupowców, młodzież licealną i studencką, pasjonatów różnych dziedzin.

Strona główna Alternatywa.net.pl

Od samego początku aktywnie rozwijamy nasz magazyn, o czym świadczy regularność ukazywania się materiałów, a także aktywna społeczność zgromadzona wokół portalu. Na Facebooku oprócz funkcjonującej strony zainicjowaliśmy powstanie grupy dyskusyjnej o tematyce filozoficzno-politologiczno-ekonomicznej.  W lutym wystartował Tygodnik Ekonomiczny, elektroniczna publikacja Alternatywy prezentująca najważniejsze informacje makroekonomiczne tygodnia.

Oryginalne, wysokiej jakości treści prezentowane na naszym portalu codziennie trafiają do szerokiego grona odbiorców. Podejmujemy się wszelkich tematów, nawet tych, które są unikane w mediach w Polsce, ponieważ wierzymy w to, że społeczeństwo powinno być dobrze poinformowane.

Alternatywa jest miejscem swobodnej dyskusji i wymiany opinii, o czym zresztą świadczy nasz dział Opinie, który jest otwartą platformą pozwalającą aktywnie komentować wydarzenia w Polsce i na świecie, dzielić się swoimi poglądami na każdy temat.

Wierzymy w to, że pluralizm poglądów jest niezwykle ważny. Dlatego chcemy rozwijać miejsce, w którym ukazywać się będą opinie różnych osób, nie tylko naszych redaktorów i redaktorek, ale też wszystkich tych, którzy chcą mieć możliwość swobodnego wypowiadania się i komentowania bieżących wydarzeń.

Nasz portal jest również miejscem otwartym dla organizacji społecznych oraz inicjatyw oddolnych. Aktualnie współpracują z nami inicjatywa Stowarzyszenie Umarłych Statutów oraz Związek Uczniowski Liga Młodzieży Wolnościowej. Wspieramy również międzynarodowy projekt humanitarno-edukacyjny Face to Face With the World.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)