Tina i Adam Sornek I Fundacja Ambicje.org

W Patronite od 25.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 616 łącznie
Adam Sornek & Fundacja Ambicje.org - rozwój, sztuka, dobroczynność. Założyłem tę Fundację z myślą by pomagać ludziom, wspierać ich w rozwoju i odnajdywaniu drogi do siebie. Postanowiłem, że wszystkie moje projekty, stają się własnością Fundacji. Przeczytaj proszę o nich w dalszej części. Adam

O Autorze

FUNDACJA AMBICJE.ORG TO:

- DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA, COACHINGOWA, MENTORINGOWA I WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE ADAMA SORNKA (www.sornek.pl)

- PROJEKT ROZWOJOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "NIEOSZLIFOWANE DIAMENTY"

- PROJEKT ROZWOJOWY DLA DOROSŁYCH "ZAGUBIONE PERŁY"

- PROJEKT ROZWOJOWY DLA PRAWNIKÓW "TOGA BEZ WROGA" 

- PROJEKT "PRZEPIS NA ROZWÓD CZYLI JAK SIĘ ROZWIEŚĆ PO LUDZKU" - POMOC PRAWNA I PSYCHOLOGICZNA DLA ROZWODNIKÓW. 

***


Daję innym to, czego przez wiele lat, nie potrafiłem dać samemu sobie. Z powodu ambicji – ślepego dążenia do prestiżu, sukcesu i sławy, zostałem prawnikiem, a później adwokatem. Jednocześnie odebrałem sobie miłość i pasję, którą zawsze była sztuka, a konkretniej muzyka i realizacja dźwięku oraz psychologia, natura człowieka... 

Kilkanaście lat zajęło mi zrozumienie, że jestem diabelnie nieszczęśliwym prawnikiem, mimo że sukcesy i pieniądze się – co do zasady – zgadzały. Bardzo się zgadzały. Miałem tytuł, środki utrzymania, prestiż, zadowolonych klientów i… nie byłem szczęśliwy. Niektóre rany z dzieciństwa kierowały mną przez większość dorosłych lat.

To ambicja zaprowadziła mnie do „prestiżowego” świata prawników i ona mnie stamtąd zabrała. Na początku studiów prawniczych sprzedałem gitarę – uznałem, że nie będę mieć czasu na grę i ćwiczenia. Gdy jako adwokat zarobiłem pierwsze porządne pieniądze, kupiłem sobie na powrót porządne „wiosło”, na którym i tak nie miałem czasu grać. Ambicjami – ślepym wierzeniem w Boga nazywanego przez komercyjny świat sukcesem – odebrałem sobie to, co kochałem i kocham nadal. Aż wreszcie ambicja popchała mnie w stronę rozwoju osobistego – pojawił się coaching, pomoc innym, Mistrz Maciej Bennewicz, pisarstwo, medytacja i szeroko rozumiana duchowość. To zmieniło mnie na zawsze. Tak wróciłem i wracam do korzeni. 

 

Dziś, przede wszystkim, pomagam ludziom – tym, którzy jeszcze nie zdążyli porzucić marzeń oraz tym, którzy są gotowi je odzyskać i zacząć żyć na nowo, pełną piersią. 

C.G. Jung gdzieś powiedział (albo napisał), że twórczość jest najwyższą formą rozwoju człowieka. W pełni się z takim twierdzeniem zgadzam. Uważam, że przez twórczość możemy budować silne poczucie własnej wartości, które jest niezależne od kogokolwiek i czegokolwiek na zewnątrz nas. Twórczość pomaga nam odnaleźć boski pierwiastek w sobie. Działalność twórcza, kulturalna sprawia, że stajemy się silni, odważni, pewni siebie, niezależni i przede wszystkim wolni. 

W dniu 7 października 2020 r. założyłem Fundację Ambicje.org aby pomagać innym ludziom, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Poprzez szeroko rozumianą sztukę i terapię chcę pomagać każdemu, kto tego chce, w jego rozwoju, budowaniu poczucia własnej wartości, poszukiwaniu misji życiowej i duchowości. Ponoć Bóg mieszka w każdym z nas. W dniu 12 stycznia 2021 r. KRS wpisał fundację do rejestru.

Nie zdążyłem i już nie zdążę zostać popularnym artystą scenicznym. W czasie gdy marzyłem o karierze muzyka, artysty, byłem dość wziętym prawnikiem. Dziś nie marzę już o żadnej karierze, żadnych sukcesach.

Dziś wiem, że szczęście jest zupełnie gdzie indziej. Jako Fundator Ambicje.org chcę aby fundacja pomogła wszystkim tym, którzy chcą realizować artystyczne marzenia lub do nich wrócić. Fundacja pomaga też tym, którzy utknęli w swoim życiu, są nieszczęśliwi, jednak nie wiedzą co zrobić dalej, by się uwolnić z potrzasku, jak również tym, którzy szukają spokoju, równowagi, duchowości, szczęścia i potrzebują pomocy osób, które mają wiedzę, jak te stany osiągnąć.

 Zobacz film, w którym opowiadam o Fundacji, jej misji i celach: 

 

PROJEKTY FUNDACJI I STRONY IM POŚWIĘCONE:DZIECI I MŁODZIEŻ - NIEOSZLIFOWANE DIAMENTY

WWW.AMBICJE.ORG
 


Nieoszlifowane diamenty - Fundacja Ambicje.orgDOROŚLI: ZAGUBIONE PERŁY

WWW.AMBICJE.ORG
 


Zagubione Perły - fundacja Ambicje.orgROZWODNICY: PRZEPIS NA ROZWÓD CZYLI JAK SIĘ ROZWIEŚĆ PO LUDZKU? 

WWW.ROZWIODESIE.PL

 


Rozwiodę się - fundacja Ambicje.orgPRAWNICY: TOGA BEZ WROGA

WWW.TOGABEZWROGA.PL


Toga bez wroga - fundacja Ambicje.orgPOSZUKUJĄCY DUCHOWOŚCI, SZCZĘŚCIA LUB ODPOWIEDZI: 81 TAJEMNIC

WWW.81TAJEMNIC.PL


81 Tajemnic - Fundacja Ambicje.org


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Piotr Łabno
Piotr Łabno
Próg: 10 zł
Roman Bura
Roman Bura
Próg: 250 zł
Anonimowy patron
Próg: 3 zł