Angielski z Marcinem

W Patronite od 23.03.2020

Nazywam się Marcin Antosiak, jestem filologiem angielskim i prowadzę od roku swój profil na Youtubie i Facebooku, gdzie przez roku udało mi się zgromadzić kilka tysięcy wiernych fanów, którzy są zainteresowani poznaniem ciekawostek na temat angielskiego. Ale nie na sztywno, z humorem i dystansem.

O Autorze

Hej, Nazywam się Marcin Antosiak, jestem filologiem angielskim i od roku tworzę razem z Wami Angielski z Marcinem. 

Jeszcze rok temu nie sądziłem, że youtube może dawać tyle frajdy i że ktokolwiek będzie miał ochotę mnie oglądać. Teraz widzę, jak bardzo się myliłem! Pod każdym filmem mam mnóstwo komentarzy i widzę, że to co robię podoba się Wam i sprawia Wam dużą radość! 

Oprócz tego, że nagrywam filmy, prowadzę również swoją szkołę językową, co zajmuje mi większość mojego czasu. Bardzo chciałbym bardziej poświęcić się na kręcenie filmów na youtubie. Wyprodukowanie każdego odcinka to conajmniej 8 godzin, wraz z montażem (wszystko robie sam), wysłaniem filmu do sprawdzenia i naniesieniu poprawek. Także na chwilę obecną robię to tylko w soboty. Moim marzeniem jest tworzenie jednego filmu dziennie, może przy Waszej pomocy uda się to zrealizować?

Tutaj zobaczycie link do mojego filmu o Present Perfect.

 

Moją kolejną zajawką oprócz gramatyki są angielskie idiomy, śmieszne gry językowe i wszystko, co związane z angielskim na codzień. GARDZĘ podręcznikami, nie wyobrażam sobie ucznia angielskiego z książek. Bo przecież chodzi o używanie języka w praktyce, a nie o zapisywanie kolejnych stron w zeszycie:) 

Jeżeli zechcesz mnie wesprzeć, będę ZASZCZYCONY. Dzięki za pomoc w tworzeniu mojego kanału i umożliwienie mi dzielenia się wiedzą:) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)