Angielski z Marcinem

W Patronite od 23.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1942

liczba Patronów: 1561

1 patron
3 zł miesięcznie
6 zł łącznie
Nazywam się Marcin Antosiak, jestem filologiem angielskim i prowadzę od roku swój profil na Youtubie i Facebooku, gdzie przez roku udało mi się zgromadzić kilka tysięcy wiernych fanów, którzy są zainteresowani poznaniem ciekawostek na temat angielskiego. Ale nie na sztywno, z humorem i dystansem.

O Autorze

Hej, Nazywam się Marcin Antosiak, jestem filologiem angielskim i od roku tworzę razem z Wami Angielski z Marcinem. 

Jeszcze rok temu nie sądziłem, że youtube może dawać tyle frajdy i że ktokolwiek będzie miał ochotę mnie oglądać. Teraz widzę, jak bardzo się myliłem! Pod każdym filmem mam mnóstwo komentarzy i widzę, że to co robię podoba się Wam i sprawia Wam dużą radość! 

Oprócz tego, że nagrywam filmy, prowadzę również swoją szkołę językową, co zajmuje mi większość mojego czasu. Bardzo chciałbym bardziej poświęcić się na kręcenie filmów na youtubie. Wyprodukowanie każdego odcinka to conajmniej 8 godzin, wraz z montażem (wszystko robie sam), wysłaniem filmu do sprawdzenia i naniesieniu poprawek. Także na chwilę obecną robię to tylko w soboty. Moim marzeniem jest tworzenie jednego filmu dziennie, może przy Waszej pomocy uda się to zrealizować?

Tutaj zobaczycie link do mojego filmu o Present Perfect.

 

Moją kolejną zajawką oprócz gramatyki są angielskie idiomy, śmieszne gry językowe i wszystko, co związane z angielskim na codzień. GARDZĘ podręcznikami, nie wyobrażam sobie ucznia angielskiego z książek. Bo przecież chodzi o używanie języka w praktyce, a nie o zapisywanie kolejnych stron w zeszycie:) 

Jeżeli zechcesz mnie wesprzeć, będę ZASZCZYCONY. Dzięki za pomoc w tworzeniu mojego kanału i umożliwienie mi dzielenia się wiedzą:) 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni