Klub muzyczny Anielski Młyn

W Patronite od 12.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 360

Liczba Patronów: 415

Zostań Patronem
31 patronów
980 miesięcznie
6 280 łącznie

Szeroko pojęty rozwój działalności

5 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

4 020 zł

brakuje

Pomysłów mamy całą masę i co chwila rodzą się nowe. Ciężko byłoby tworzyć osobny cel dla każdego z nich. Policzyliśmy sobie, że jeśli dysponowalibyśmy kwotą ok. 5000 PLN miesięcznie to realizacja naszych celi mogłaby nabrać tempa, a i utrzymanie lokalu (co w dzisiejszych czasach jest bardzo niepewne) byłoby zabezpieczone. Dzięki takiemu wsparciu nie musielibyśmy odkładać, co ambitniejszych celi w daleką przyszłość. Poniżej kilka tematów/projektów, nad rozwojem których chcielibyśmy się skupić w najbliższym czasie:

?? Scena - to na niej odbywają się dla Was koncerty, jam session, próby zespołów itd. Sprzęt muzyczny tani nie jest, a się zużywa. Dodatkowo jeśli chcemy podnosić jakość naszych wydarzeń to i lepszy sprzęt ma tu niemały wpływ.
???Studio - to tutaj nagrywamy kawałki młodych zespołów. Przydałyby się nowe mikrofony - do tej pory używamy wypożyczanych...
? C.K.M. 2 - czyli drugie wydanie płyty/składanki, na której to upust swojej twórczości dają nasze młode lokalne zespoły (i nie tylko). Idąc dalej marzymy o zorganizowaniu koncertu / mini festiwalu połączonego z premierą płyty, gdzie wszystkie zespoły mogłyby zagrać na naszej scenie (lub większej - im większa tym lepsza ?).
?? Kamery, statywy - wszystko po to, aby rejestrować dla Was nasze wydarzenia w jak najlepszej jakości żeby jak najlepiej oddać klimat. Marzą nam się również wywiady z różnymi artystami (pierwsze kroki już poczyniliśmy i jest trochę materiału).

Jak widzicie jest tego trochę, a to tylko przysłowiowy wierzchołek pełnej pasji i kreatywności góry lodowej ?

O każdym realizowanym przedsięwzięciu będziemy informować Was na bieżąco w postach oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Jeszcze raz WIELKIE dzięki, za Wasze zaangażowanie i wspieracie!
Zostań Patronem