Anna Maruszeczko

W Patronite od 17.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 441

Liczba Patronów: 598

Zostań Patronem
Kup na prezent
30 patronów
1 385 miesięcznie
10 120 łącznie

Kolejne spotkania z Wojowniczkami i Wojownikami

5 000 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

3 615 zł

brakuje

Droga Patronko, Drogi Patronie, ta kwota pozwoli mi regularnie nagrywać kolejne odcinki podcastu #Wojowniczki&Wojownicy. Szczegółowy opis w Wizytówce.
Interesuje mnie człowiek i jego metamorfozy. Do rozmowy zapraszam ludzi poszukujących i zaangażowanych, takich, którzy mają odwagę żyć w zgodzie z sobą, potrafią się dzielić swoją historią i mądrością. Wyławiam ich ze społecznego krajobrazu, by opowiedzieli nam o wzlotach i upadkach na drodze do życiowego i zawodowego spełnienia, by byli inspiracją.

Zapis tych rozmów odbywa się w profesjonalnym studiu nagraniowym, żeby nas nic nie rozpraszało, żebym mogła cała zamienić się w słuch, z maksymalną uważnością i szacunkiem dla swojego Bohatera.
Pogłębione, nieśpieszne rozmowy są dla mnie najlepszą drogą do drugiego człowieka. Myślę, że w tych szybkich czasach brak pośpiechu to dobro tak samo luksusowe, jak pożądane, zarówno w mediach, jak i w życiu osobistym. Czujemy przecież, że pędząc, poruszamy się jedynie po powierzchni spraw.

Możesz mnie wesprzeć w rozwoju wojowniczego podcastu. Byłoby miło. Nie zmienia to faktu, że dostęp do podcastu pozostaje wolny i darmowy:-) Tak jak powiedziałam, to moja inwestycja w lepszy świat.

Cotygodniowe rozmowy z Wojowniczkami i Wojownikami

8 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

6 615 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu mogłabym rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać. No limit! Moja lista potencjalnych Wojowniczek i Wojowników do ujawnienia światu jest już bardzo długa. Czeka na realizację.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anita Szaboova
Anita Szaboova
Próg: 10 zł
Martyna Bialek
Martyna Bialek
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Ewelina Sasin
Ewelina Sasin
Próg: 10 zł
Ela Borsuk
Ela Borsuk
Próg: 25 zł