WYMIATAMY WNĘTRZA w ARCHICAD - dla każdego

W Patronite od 06.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 768

Liczba Patronów: 797

Zostań Patronem
10 patronów
274 miesięcznie
510 łącznie
OGARNIAMY WNĘTRZA z ARCHICADEM, jeśli ktoś Wam powiedział że Archicad nie jest do wnętrz to Was po prostu okłamał!!! Wredniota jedna!! Ogarniamy program, MODELOWANIE, USTAWIENIA, SPOSOBY MYŚLENIA ...do oporu i bez tajemnic!!!

O Autorze

MYŚLENIE NAPRAWDĘ NIE BOLI :)

Witam Was moi drodzy i zapraszam Was wszystkich w mam nadzieję piękną podróż przez świat magii :) tak, magii, ponieważ to co obecnie nazywamy wiedzą, kiedyś było magią. Pokażę Wam zarówno kuglarskie sztuczki jak i pełnowymiarową magię :) tą magią jest wiedza, doświadczenie i sposób myślenia o tym jak projektować.

Jeśli w projekcie nie ma wyzwań, to co to za projekt? To już rutyna. A każde wyzwanie należy podjąć. Ja podejmuję je każdego dnia pracując z ludźmi którzy tego potrzebują - rozwiązuję ich problemy i z miłą chęcią i Wam je rozwiążę.  Ważne aby między Wami zaiskrzyło i będzie pięknie. 

znacie ten kanał? Tu będzie więcej, mocniej i dokładniej

youtube.archicadnagodziny.pl

OD ZERA DO MODELERA, fajnie brzmi ale zastanówcie się ile razy szukaliście modeli przez godzinę, dwie- po czym okazywało się że albo się nie nadaje, albo nie potraficie otworzyć czy przetworzyć formatu. Możecie to zmienić. Ile razy szukaliście modeli pół dnia, robiliście wizualizacje na szybko a klient odpisał: "nie, to nie takie coś, zróbmy inne..."

 

NIE POTRAFIĘ PORYWAĆ TŁUMÓW, POTRAFIĘ NAUCZYĆ jeśli i wy tego pragniecie

 

ZACZYNAMY 1 GRUDNIA OD PODSTAW

dla pierwszych 20 patronów zarejestrowanych przed tym terminem dodatkowe materiały :)

 

TAK, JESTEM SZAJBUSEM

Tak, przyznaję się do tego, jestem OPĘTANY, opętany przez manię pracy, modelowania, ustawiania i zestawień, a przede wszystkim opętany upraszczaniem wszystkiego co można zrobić w Archicadzie. Zestawiam wszystko i wszędzie, zmieniam pióra i kolory, zastępuję style wyświetlania tylko po to aby sprawdzić czy będzie ciekawiej.

ARCHICAD NIE NADAJE SIĘ DO WNĘTRZ 

Rzeczywiście, nie nadaje się dla kogoś kto nie potrafi wykorzystać tego narzędzia.

Jeśli mnie znacie, to wiecie że mam na tym punkcie totalnego świra, choć na codzień jestem bardziej powściągliwy. Nie biegam i nie skaczę z plakietką #archicad na czole...aż tak mi jeszcze nie bije....chociaż....

Zastanawialiście się jak mocno można zapanować nad projektem? Jak wiele detali można wprowadzić? A ile to zabierze Wam czasu za pierwszym razem, a ile za setnym? Nie, nie znam odpowiedzi na te pytania ale nie tylko Ty je zadajesz drogi czytelniku. Swoją drogą miło mi że tutaj zagościłaś lub zagościłeś. Witam i Panią i Pana :) 

Pracuję nad szkoleniami już ponad 12 lat, tak, 12 lat szkoleń, rozwiązywania problemów ludzi w różnych formach, różnych specjalnościach i z różnymi umiejętnościami. Nie jestem jedynie teoretykiem, pracowałem zarówno przy architekturze, tworząc budynki małe i duże, projektując pojedyncze domy i całe zespoły. Kilka lat pracowałem w biurze które zajmowało się tylko i wyłącznie projektowaniem wnętrz. Tutaj nabrałem wiedzy na tematy wewnętrzne, zobaczyłem i ukształtowałem potrzeby osób tworzących na archicadzie.  NIe chodzi tylko o to, by zrobić ładny obrazek, nie. Aby klient był zadowolony i polecał nas dalej musimy zapewnić mu pełną opiekę nad dalszymi etapami.

OGARNIAMY WNĘTRZA

Wystarczy że bardzo tego chcesz, masz silną wolę i chęć tworzenia społeczności. Nie na zasadzie zapytam a ktoś mi odpowie, a na zasadzie prowadzenia po poszczególnych przygodach z programem.  Potraktujcie to jak przygodę w pięknej baśni ;) (dobra, przesadzam...)

YOTUBE z woli

Kilka lat temu pojawił się kanał na Youtube, z pasji tworzenia i przekazywania wiedzy w ten czy inny sposób, jednak jeśli ktoś zna kanał to na pewno zauważył, że na początku dużo filmów zaopatrzonych było w muzykę...zbyt dużo i zbyt głośno.

Na kanale możecie znaleźć wiele DARMOWYCH filmów, tak jak ten poniżej o modelowaniu krzesła:

Modelowanie biurka, które ćwiczymy bardzo często :)

Czy też moją wersję tworzenia płytek HEXAGONALNYCH w archicadzie. Widziałem kilka innych wersji pracy z takimi płytkami jednak dalej uważam że wszystko da się uprościć, nawet moje metody :)

Jednak pośród tych wszystkich filmów znalazły się także filmy o takiej troszkę innej tematyce, o freelancingu, o projektowaniu, o wielu innych sprawach, traktowane jako luźne spostrzeżenia. Są to filmy które były swego rodzaju eksperymentem, sprawdzeniem czy przed kamerą jestem w stanie stanąć i przekazać to co mam w głowie. Jeśli chodzi o kręcenie i montaż - jestem totalnym samoukiem, tak jak w przypadku archicada. TAK< JESTEM SAMOUKIEM. Jednak to sprawiło, że nie nabrałem złych nawyków podczas pracy. I teraz te dobre przyzwyczajenia mogę przekazywać dalej. 

 

 

OGARNIAMY WNĘTRZA

Na początek rozgrzewka czyli totalnie od początku, wszystko od zera, null, zero nada!! OD ZERA. Najpierw co to w ogóle jest i co tam znajdziemy, potem jak obejść to do czego każdy WAS zmusza!!!! A potem zrobimy inwentaryzacje.

 

Na początku będzie rozgrzewka, taki start bez startu, przed oficjalnym startem szkolenia. 

BĘDĘ DWA PROJEKTY: KUCHNIA I ŁAZIENKA.

Ile godzin? DUUUŻO, BARDZO DUŻO.

POKAŻCIE ŻE CHCECIE WIĘCEJ, ZAPROŚCIE ZNAJOMYCH A TEMATY NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZĄ!!!

 

SZKOLENIE TYLKO DLA WNĘTRZ

Nie ma tu miejsca na pełną architekturę, na kubaturę czy projektowanie ogrodów, tylko i wyłącznie WNĘTRZA. W rozszerzonym stopniu, tak jak powinno się pracować w tym programie a nie tylko poruszać jak ślepiec po nieznanej krainie.

 

Co zrobimy?

 • Zobaczcie już zamieszczone posty, jest tam wstępny zakres, i jest tego na kilkadziesiąt godzin.....

 

 

CO otrzymacie za wsparcie projektu?

 • Materiały od podstaw nagrane specjalnie dla Patronów
 • Możliwość decydowania o tematyce
 • Materiały zza kulis, pokażę Wam jak pracuję i jak myślę
 • Ćwiczenia które trzeba będzie samodzielnie wykonać i pochwalić się efektami wśród innych
 • duuużo wiedzy z modelowania

Jeśli dotarliście aż tutaj, gratuluję Wam, Tobie, wytrwałości i zaangażowania. Już wiesz, tak jak ja, że to jest to miejsce, ten projekt który jest godzien Twojego zainteresowania.

 

Na co idzie Wasze wsparcie? Na rozwijanie projektu i przeznaczanie na niego coraz większej ilości czasu. Najpierw trzeba ułożyć plan, potem wrzucić myśl, nagrać film, zmontować...troche to zajmuje. A więcej czasu to więcej filmów. Tematy NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZĄ!!

Na to idzie kasa... :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni