W Patronite od 17.06.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 40

liczba Patronów: 29

358 patronów
7 211 zł miesięcznie
297 530 zł łącznie

Więcej arhn.eu w terenie!

7 500 zł

miesięcznie

96%

osiągnięto

289 zł

brakuje

Rozwinięcie poprzedniego progu. Dodatkowe pieniądze moglibyśmy przeznaczyć na sprzęt terenowy. Marzą nam się filmy o lokalnych sklepach ze starymi grami, częstsze wypady na Targi Rupieci, podróże do muzeum gier czy nawet wypady na kolejne wywiady z legendami branży. Do tego potrzeba jednak lepszego naświetlenia, stabilizatorów obrazu i boomów. Te środki pozwoliłyby nam powolutku kompletować wymagany sprzęt.

arhn.eu - wersja angielska

10 000 zł

miesięcznie

72%

osiągnięto

2 789 zł

brakuje

Święty Graal arhn.eu i odpowiedź na odwieczne pytanie "dlaczego nie zrobicie tego po angielsku". Każdego miesiąca moglibyśmy poświęcić część budżetu na tłumaczenia naszych najpopularniejszych materiałów na język angielski, by dotrzeć do większej widowni. A kto wie jakie drzwi moglibyśmy wtedy otworzyć!

ROOOOOLIIING STAAAARTTT

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Tyle z grubsza każdego miesiąca kosztuje nas utrzymanie arhn.eu przy życiu - od opłat licencyjnych pakietu Creative Cloud przez serwery na których trzymamy nasze dane po domeny. Bez tego kosztu jeden problem produkcyjny mamy z głowy. :)

Rupieć Miesiąca

2 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każdego miesiąca kupię i zrecenzuję gadżet/konsolę w ramach Rupieciarni. Od chińskich podróbek z Allegro po imponujące cuda na Androida z AliExpress. O tym co kupię w danym miesiącu zadecydujemy wspólnie dzieląc się linkami i ważąc za i przeciw każdej sugestii.

Sprzęt

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Każdego miesiąca będziemy mogli odłożyć trochę grosza na wymianę leciwego sprzętu. Marzyłyby nam się dodatkowe kamery do przebitek, statywy, które dla odmiany nie mają połamanych nóg albo chociaż więcej niż jeden mikrofon. Byłoby super móc iść do przodu zamiast ciągle sklejać starocie taśmą klejącą.
Zostań Patronem