Arkadikuss

W Patronite od 31.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 601

liczba Patronów: 647

10 patronów
285 zł miesięcznie
5 791 zł łącznie
Prowadzę gamingowy program informacyjny pod tytułem Gamingowy Przegląd Tygodnia. A do tego - okazjonalne recenzje, streamy oraz publicystyka. Do tego wszystkiego - jestem lektorem i aktorem głosowym :)

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Woźniak, aczkolwiek bardziej znany jestem jako Arkadikuss. Prowadzę kanał gamingowy, w którym "głównym" programem jest Gamingowy Przegląd Tygodnia, w którym wybieram dla Was najważniejsze wiadomości z branży gier - jak nazwa wskazuje - z minionego tygodnia ;-). Okazjonalnie również pojawiają się tam recenzje, publicystyka oraz streamy. 

Oto przykłady:

 

A kimże ja jestem, byście mogli stwierdzić, czy jestem wiarygodny? Cóż, może przedstawię się jako Gamer:

– Od maja 2010 do lipca 2015 roku byłem redaktorem (i “głosem”) portalu Grasz24.pl. Poza czytaniem do video-recenzji tekstów innych redaktorów, napisałem i nagrałem też wiele własnych recenzji, czy materiałów okołogamingowych. Wśród społeczności portalu cieszyłem się dobrą opinią – sprawiedliwie krytycznego i rzetelnego.

Cytaty z YouTube:

Evorkos PL
“Bardzo dobre podsumowanie! Robicie naprawdę dobre materiały!!! Naprawdę przyjemnie się słuchało i oglądało. Również wszystkiego dobrego w nowym roku dla redakcji. Samych sukcesów!

Krystian Szulc
“Końcówka była naprawdę piękna (nawiązanie do filmu Armageddon, no i ta wspaniała piosenka zespołu Aerosmith – I don’t want to miss a thing, oczywiście pochodząca z tego filmu). :) A recenzja? Świetna! :D ale za to że całą tą reckę z redakcji grasz24.pl zrobił tylko jeden gość (Arkadikuss), to należą im się wielkie brawa. “

ZbuntowanyGwindon
“Świetna recenzja, zwłaszcza pod względem merytorycznym. Widać, że autor ma naprawdę duże pojęcie o tym, co mówi, i potrafi to przekazać w dobry sposób. Ode mnie plus”

SuperOrtalion
“Widać że Recenzent bardzo obeznany w świecie wiedźmina, sam sie interesuje dopiero serią książek i już wiem że przeczytam wszystkie :). Bardzo miłe zaskoczenie że człowiek który recenzuje grę wie że (np w takim wiedźminei) miksturka Kot wzmacnia słuch i geralt może ocenić uzbrojenie itp :). Rewelacja!!”

Fishi004
“Chyba pierwsza rzetelna ocena tej gry. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Fajnie, że są jeszcze recenzenci, którzy nie boją się wystawiać oceny takiej, na jaką gra zasłużyła. Brawo! Polecam stronę grasz.org ,świetne recenzje”

– W latach 2011-2012, podczas pracy w Radiu Malbork prowadziłem – wraz z Gamingowym kolegą Pawłem Matyjewiczem -audycję Gierkomania – która dotyczyła tylko i wyłącznie gier. Program również cieszył się sporą popularnością.


 

– W 2013 roku współpracowałem również z portalem MiastoGier.TV,  gdzie byłem lektorem.

- W 2015 roku współpracowałem z redakcją TVGry, gdzie stworzyłem kilka publicystycznych materiałów.

- W 2016 roku podjąłem współpracę z IGN Polska, z którym okazjonalnie współpracuję do dziś.

Po upadku Grasz24.pl rozpocząłem własną serię filmów pod nazwą Gamingowy Przegląd Tygodnia, gdzie przez 2 lata co sobotę podsumowywałem najważniejsze wydarzenia w branży gier. Program dotyczył wszystkich platform, często wykraczał też poza stricte gamingowe tematy. Program ten cieszył się dużym zadowoleniem widzów, jednak niewielką ich ilością - wygląda na to, że nie umiem w marketing. :)

To tyle, jeśli chodzi o “media” gamingowe. Pozatym – gracz od urodzenia. Zaczynałem w wieku 4 lat na Commodore, poprzez Pegasusa,  Playstation 1, Playstation 2, PC, później Playstation 3, aż wreszcie do dorwanego niedawno Xbox’a 360 i... reszty konsol.

Zapalony i wierny gracz Unreal Tournament ’99, swego czasu “sława” w starusieńkiej grze Evil Islands, GameMaster na oficjalnym (już nieistniejącym) polskim serwerze Helbreath, dumny posiadacz sporej kolekcji gier na wiodące platformy. Od półtora roku też codzienny gracz Overwatcha.

Aktor głosowy w wielu polskich modach (najczęściej do Gothic’a), oraz – głównie – jeden z aktorów głosowych powstającej polskiej gry MMORPG typu Indie – Gloria Victis. Współpracuję również z ekipą SoulFire, która tworzy potężny mod do Gothica pt. Dzieje Khorinis.Oczywiście lektorem jestem nie tylko w grach. Od jakiegoś czasu prowadzę działalność związaną z głosem, jednym z moich klientów jest jeden z największych kanałów w Polsce - Jasna Strona.

Czy zostaniecie ze mną dłużej, czy też odejdziecie dalej, zwiedzając bezdenne czeluście internetu – na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. Ale jeśli dacie mi szansę, będę działał na 110 procent, aby czas, który przy mnie spędzicie, był czasem przydatnym i – przede wszystkim – przyjemnym!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni