Artur Król

W Patronite od 23.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 726

liczba Patronów: 1201

3 patronów
200 zł miesięcznie
5 465 zł łącznie

Vloging on

1 000 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Uruchamiam regularne vlogowanie, minimum 5 nagrań w miesiącu na różne tematy rozwojowe.

Pewnie i bez tego jakieś vlogi będą się pojawiały, ale ten próg wymusza na mnie systematyczne, regularne wypuszczanie materiałów.

Webinar on

2 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Dojście do tego progu pozwoli mi uruchomić cykl regularnych, minimum comiesięcznych, godzinnych i gratisowych webinariów – dobrać odpowiedni sprzęt, oprogramowanie i poświęcić czas na ich solidne przygotowanie, tak by oferować Wam jak najwięcej wartości.

Double the fun!

4 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 300 zł

brakuje

Mogę poświęcić więcej czasu na te formy, dlatego powyższe progi awansują na
- dwa darmowe webinary w miesiacu
- minimum osiem nagrań na youtube
- dodatkowy duży, przekrojowy wpis na blogu, raz w miesiącu

Znowu ten Król?

6 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

5 800 zł

brakuje

Testowo, przez pół roku uruchomię codziennego vloga – na tematy okołorozwojowe i nie tylko. Jeśli się sprawdzi (czyli a) Wam się spodoba i b) mnie takie tempo nagrywania nie wypierze emocjonalnie), będzie kontynuowany, jak nie – wymyślimy inne rozwiązanie na ten próg.

They're multiplying!

9 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

8 800 zł

brakuje

Wynajęcie stałego pracownika od edycji filmów na część etatu (lub firmę do współpracy).
Jeśli dojdziemy do tego poziomu, będę w stanie nająć osobę odpowiedzialną za postprodukcję filmów. To sprawi, że będę mógł ich przygotowywać nieporównywalnie więcej, co przekłada się dużo regularniejsze wypuszczanie darmowych materiałów wideo i nowych komercyjnych e-kursów na MindStore. Mam masę treści do przekazania i brak czasu na ogarnięcie tego pod względem technicznym. Jeśli dojdziemy do tego etapu, przestanie to być problemem!

Gdy dojdziemy do tego etapu, będziemy mieli minimum dwa nowe dłuższe nagrania wypuszczane tygodniowo oraz wyższą jakość wizualną wszystkich nagrań – wszystkie bajery, które uprzyjemniają oglądanie, a które wymagają czasu.

Jeszcze nie wiem, ale wymyślę ;)

15 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

14 800 zł

brakuje

To w zasadzie poziom wsparcia, na którym – jeśli będzie utrzymany stale - mogę skupić się w 90% tylko na oferowaniu darmowych treści. (Nieco pracy komercyjnej chcę zostawić choćby po to, by mieć jednak nowe materiały czy możliwość eksperymentowania by stworzyć fajne rzeczy do tych darmowych treści.) Nie wiem jeszcze jak miałoby to wyglądać – czy więcej wpisów na blogu, czy całe kursy przygotowywane od zera. Jak zbliżymy się do tego progu, coś zaproponuję – i dorzucę kilka dodatkowych opcji.

Dla mnie to niewątpliwie super opcja, bo pozwala jednocześnie utrzymać pracownika od edycji materiałów (płacąc takiej osobie uczciwe pieniądze, co jest dla mnie kluczowe przy zatrudnianiu) oraz skupić się na tym, co najbardziej cenię w rozwoju – selekcji wartościowych materiałów, skutecznych narzędzi i technik i przekazywaniu ich esencji innym, jak również tworzeniu własnych narzędzi i rozwiązań. Dla Was to okazja do otrzymywania regularnej, wysokiej jakości, merytorycznie zweryfikowanych treści.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni