Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jesteśmy astronomami - pasjonatami, którzy zajmują się popularyzacją astronomii. Naszą działalność kierujemy do wszystkich. Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazujemy jak ważnym w życiu człowieka jest posiadanie hobby, pasji. Działalność popularyzatorską prowadzimy w szkołach, przedszkola

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Maintenance
Tyle mniej więcej kosztuje nas dodatkowa działalność poza normalnymi godzinami pracy. W tej kwocie jesteśmy w stanie utrzymywać z Wami regularny kontakt poprzez transmisje na żywo na portalu facebook i Youtube, odpowiadać na Wasze pytania i przygotowywać dla Was ciekawe tematy, które razem z Wami chcemy poruszać.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Development
Wsparcie na takim poziomie pozwoli nam częściej kontaktować się z Wami online. Wzbogacimy nasze transmisje internetowe o szkolenia online, np. z fotografii, astrofotografii, edycji foto i video. Będziecie mieli realny wpływ na poziom i tematykę naszych transmisji. Musicie pamiętać, że szkolenia, które mamy dla Was przygotować muszą być związane z tym, co robimy. Nie jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia online, np. ze skakania na spadochronie czy udzielania pierwszej pomocy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Target
Dzięki Waszemu wsparciu, nasza działalność popularyzatorska będzie się mogła rozwijać. Wszystko co możecie zobaczyć na naszej stronie, fanpage czy na youtube jest wykonywane tylko i wyłącznie naszymi środkami - bez żadnego dodatkowego wsparcia z zewnątrz. Jesteśmy dumni z tego, co udało się osiągnąć dwóm osobom bez specjalnego przygotowania przy użyciu dwóch rąk. Pomyślcie, jak bardzo ten poziom może się zwiększyć dzięki Wam. Przygotowanie odpowiedniego materiału, jego edycja i publikacja zabierają mnóstwo czasu, którego nie możemy w tym momencie poświęcić na poszukiwanie zleceń. Wasz patronat byłby w tym momencie nieodzowny. Dzięki zrealizowaniu tego celu będziemy w stanie cyklicznie tworzyć i udostępniać kolejne odcinki AstroLabu z lepszą muzyką, zdjęciami i animacjami i z Waszym udziałem.

O Autorze

Nasz team składa się z dwóch osób. Całe Astrohunters to tylko, albo aż, dwie osoby: Dawid i Michał! Tak lubimy o sobie mówić.  W rzeczy samej, Astrohunters to idea, która powstała w naszych głowach kilka lat temu i jest urzeczywistnieniem naszej wielkiej pasji: miłości do Kosmosu.

 

 

Wszechświat fascynuje nas od dawna. Kiedy pewnej ciepłej, sierpniowej nocy pod czarnym, rozgwieżdżonym niebem wspólnie zachwycaliśmy się widokami bardzo dalekich mgławic i galaktyk, rozważając jednocześnie jak wspaniały i uporządkowany jest świat wokół nas, doszliśmy do wniosku, że nie możemy tego zatrzymywać dla siebie, musimy się  tym dzielić z innymi ludźmi . 

Od tamtej pory, staramy się popularyzować wiedzę o Wszechświecie niemalże wszędzie. Przedszkola, szkoły czy centra kultury to tylko nieliczne z miejsc, gdzie mieliśmy przyjemność w ciągu ostatnich paru lat przybliżać najmłodszym, i tym troszkę starszym, tajemniczy i fascynujący bezmiar Kosmosu. Minione 2 lata stały się dla nas przełomem w popularyzacji astronomii. Z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 20 imprez plenerowych, w których łącznie wzięło udział ponad 8 tysięcy osób. Odwiedziliśmy ponad 120 placówek oświatowych w całej Polsce. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 500 godzin wykładów i prelekcji o tematyce astronomicznej. W sumie z naszych usług skorzystało ponad 25 tysięcy osób w różnym wieku.  Takie liczby bardzo mocno nas motywują do dalszej ciężkiej pracy i pokazują, że to, co robimy jest ważne i wartościowe. Dlatego też w październiku otworzyliśmy nasze autorskie obserwatorium astronomiczne.

Jednym z naszych pierwszorzędnych celów jest pokazywanie, na własnym przykładzie, jak ważne w życiu jest posiadanie hobby, pasji. Jeszcze parę lat temu pracowaliśmy w największych polskich firmach - markach znanych w całym kraju i poza jego granicami. Dzisiaj, z własnego wyboru, pracujemy dla Was jako Astrohunters.  Dla nas to nie tylko pasja i możliwość realizacji różnych intrygujących projektów i wydarzeń, to też nasza praca i jednocześnie powołanie. Cały czas staramy się rozwijać, iść do przodu. Stąd też astronomię wprowadzamy do innych dziedzin życia, a także do biznesu. Nie jest to łatwe, ciągle borykamy się z różnymi przeszkodami, ale nie zamierzamy się poddać, idziemy naprzód w myśl pewnej sentencji: " nie narzekaj, że masz pod górkę, jeśli zmierzasz na szczyt!".

Wiemy, jak ważna jest "życie" w Internecie. Stąd też uruchomiliśmy specjalnie dla Was stronę internetową:

www.astrohunters.pl

To nasz mały wirtualny świat, w którym możecie dowiedzieć się o różnych fascynujących zjawiskach i obiektach astronomicznych, zobaczyć co robimy i jak robimy, jakiego sprzętu używamy do podglądania (nie, nie sąsiadek),  tego, co się dzieje na niebie, ale przede wszystkim możecie nas poznać. To tak na dobry początek. Oprócz tego, zapraszamy Was na nasz fanpage na facebooku:

https://www.fb.com/Astrohunters/

Tutaj możecie nas zobaczyć i usłyszeć, gdyż dość często spotykamy się w tym miejscu z naszymi przyjaciółmi podczas cyklicznych transmisji na żywo i relacjonujemy najciekawsze wydarzenia.

 

O Wszechświecie chcemy opowiadać wszędzie i wszystkim, dlatego stworzyliśmy specjalny kanał na YouTube, gdzie będziemy odwiedzać razem z Wami najciemniejsze zakątki Kosmosu i nie tylko, tak jak tu:

 

 

Więcej filmików z naszym udziałem znajdziecie na naszym autorskim kanale na YouTube:

https://www.youtube.com/user/Astrohunters

 

Podobnych materiałów chcemy tworzyć więcej i częściej, najlepiej z Wami.

 

Działalność popularyzatorską rozszerzamy również na firmy i instytucje poprzez uatrakcyjnienie spotkań firmowych, szkoleń i wszelkiego rodzaju imprez pokazami nieba. Organizujemy wycieczki astronomiczne dla grup szkolnych, przedszkolnych, indywidualnych i firmowych. Dla przedsiębiorstw mamy wyjątkową propozycję wypromowania swojej marki - astroreklamę. Współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie promocji miast i gmin, np. poprzez tworzenie krajobrazowych albumów astrofotograficznych z uwzględnieniem lokalnej architektury.

Ponadto prowadzimy wykłady astronomiczne i pokazy nieba podczas różnego rodzaju wydarzeń astronomicznych, np. podczas "deszczu" meteorów, zaćmienia Słońca czy Księżyca itp.

 

Z nami poznasz fascynujący świat Kosmosu, nauczysz się posługiwać teleskopem i odkryjesz nowe, atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu. Nie zwlekaj! Obudź w sobie pasję! Odkryj Wszechświat na nowo z Astrohunters!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie, dla nas każda złotówka się liczy. Dzięki Twojemu wsparciu w tym progu jesteśmy w stanie cyklicznie prowadzić nasze transmisje live na facebooku i jednocześnie na kanale YouTube, podczas których będziemy mogli opowiadać o ciekawych wydarzeniach astronomicznych z naszym udziałem, dyskutować o sprzęcie do obserwacji, odpowiadać na Twoje pytania itp. Serdecznie pozdrawiamy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Chcąc podziękować Ci za udzielone wsparcie, zapraszamy Cię na naszą stronę www, na której będziesz wymieniony wśród Patronów naszego projektu.
Dodatkowo otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na facebook.pl, w której dowiesz się, jako pierwszy, o najciekawszych wydarzeniach astronomicznych, będziesz miał możliwość zadawania pytań oraz podrzucania nam swoich propozycji tematycznych do poszczególnych transmisji na żywo na facebooku i na kanale YouTube.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Kwota w wysokości 50 złotych to już niemały wydatek. Bardzo dziękujemy! Decydując się na takie wsparcie pokazujesz nam, że potrafisz docenić dobre inicjatywy. Taka kwota pozwoli nam np. wzbogacić kolejne YouTube`owe transmisje live np. o dodatkowe animacje obrazujące różne ciekawe zjawiska oraz znacznie poprawić jakość dotychczasowych.
Wspierając nas kwotą w wysokości 50 złotych, wówczas oprócz profitów z wcześniejszych progów otrzymujesz od nas zaproszenie do tworzenia i uczestnictwa unikatowej społeczności astronomicznej, która regularnie się ze sobą spotyka. Spotkania będą prowadzone stacjonarnie w AstroLabie - naszym obserwatorium astronomicznym, jak również przez Internet.
Dodatkowo otrzymujesz od nas dostęp do galerii z wybranymi zdjęciami astronomicznymi i krajobrazowymi naszego autorstwa, które możesz pobrać w wysokiej rozdzielczości i użyć np. jako tapety na ekran komputera czy smartfona. Ponadto raz w miesiącu podczas transmisji na żywo na Facebooku/ Youtube, otrzymasz trochę naszego "czasu antenowego". Jeżeli zechcesz, możesz podesłać do nas kilka słów o sobie, a my , na podstawie tego co od Ciebie otrzymamy, na początku transmisji przedstawimy Cię reszcie świata. W ten sposób każdy dowie się o Twoim patronacie i będzie miał okazję Cię poznać.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Widzimy, że jesteś bardzo poważnym Partnerem i prawdziwym mecenasem nauki. Miesięczne wsparcie w takiej kwocie pomoże nam na zrealizowanie wielu szalonych astropomysłów, które krążą po naszych mózgownicach. Jesteśmy również otwarci na Twoje pomysły i sugestie, które, jeżeli znajdą szansę na urzeczywistnienie, wdrożymy. Twoje wsparcie będzie dla nas bardzo ważne, gdyż dzięki niemu będziemy mogli utrzymać i rozwijać nasze obserwatorium astronomiczne - AstroLab. Jeśli zechcesz wspierać nas regularnie, Twoje imię i nazwisko, nick czy jakąkolwiek zechcesz nazwę, umieścimy w widocznym miejscu dla wszystkich odwiedzających AstroLab. Oprócz tego masz gwarantowane profity z poprzednich progów.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
500 zł to dla nas mega wsparcie! Jeżeli zdecydujesz się na regularne wspieranie nas taką kwotą, otrzymujesz od nas, oprócz profitów z wszystkich progów, certyfikat "Ambasadora Astrohunters" oraz kartę Honorowego Patrona AstroLab, która upoważnia Cię do gratisowych wejściówek w kwartale dla dwóch osób na jedno wydarzenie organizowane w AstroLabie albo darmową wejściówkę dla grupy 20 osób na jedno takie wydarzenie do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy. W ten sposób stajesz się nie tylko ambasadorem ale także popularyzatorem astronomii. W ramach darmowych wejściówek możesz zorganizować w naszym obserwatorium np. kosmiczne urodzinki dla swojego dziecka i jego przyjaciół albo kosmiczne spotkanie dla pracowników Twojej firmy. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy i chciałbyś nas wspierać większą kwotą, wówczas mamy dla Ciebie dodatkową, atrakcyjną propozycję.
Zostań patronem

Polecani Autorzy