Audio PSYCHE

W Patronite od 19.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Doceniasz to, co tworzę...

280 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

280 zł

brakuje

Dziękuję! Doceniasz to, co tworzę, więc wiesz, że proza życia po prostu jest, a podstawowe potrzeby zaspokaja się najpierw. Dzięki Tobie istnieję cyfrowo, a mój internetowy asystent wysyła bezpłatne "Afirmacje na Dzień Dobry". Dziękuję! Niech Moc będzie z Tobą!

3-cia edycja "Afirmacji na Dzień Dobry"

490 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

490 zł

brakuje

Dobrze jest dobrze zaczynać dzień, bo to dobrze wpływa i na nas i na otaczający nas Świat…
"Afirmacje na Dzień Dobry", to pozytywne stwierdzenia, ale trochę inne niż “tradycyjne” afirmacje: są przesyłane rano, od poniedziałku do piątku, na Messengera. Pierwsza i druga edycja to w sumie 20 tygodni codziennych afirmacji... ale w końcu się kończą, a wiele osób pyta: kiedy będą następne?.

Po osiągnięciu tego celu systematycznie powiększam bazę "Afirmacji na DD" i w ciągu trzech tygodni powinny wystartować. Oprócz tego każda osoba otrzymująca afirmacje drugiej edycji bezpłatnie otrzyma afirmację audio z albumu"Serce - Afirmacje na Dzień Dobry".

Bezpłatne nagrania społecznie użyteczne

1 900 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 900 zł

brakuje

Dziękuję! To jest poziom, na którym mogę tworzyć bezpłatne nagrania społecznie istotne!

Na teraz, na pierwszym miejscu w kolejce są "Źródła Zdrowia" dla uwalniających się od raka - wsparcie, towarzyszenie, samouzdrawianie... Takie działanie na psychikę, które wzmacnia, mobilizuje, pomaga radzić sobie ze stresem - nie zapominać, czy w inny sposób uciekać, ale tak dbać o swoje wnętrze, aby pomimo negatywnych badań i wizji wkoło skupić się na obrazie zdrowia w sobie.
Dlaczego taki temat na początek? Bo chyba większość z nas zna kogoś, kto był lub jest chory na coś "nieuleczalnego". I ja mam takie, niedokończone, doświadczenie...
Zostań Patronem
Kup na prezent