Strefa Patrona:

6

patronów

105 zł

miesięcznie

1040 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
309
miesięczne wsparcie
278
liczba patronów

  Na pomysł książki online wpadłem prawie roku temu. Powstaje codziennie. Ale potrzebuje wsparcia. Patroni projektu otrzymają m.in. dostęp do opublikowanego tylko tu thrillera "Ożeniłem się z nimfomanką" (patrz posty na dole strony). Ale przede wszystkim moją wdzięczność. Zostań Przyjacielem strony. Na pewno nie zapomnę o Tobie w przyszłości.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
70 %
100%
osiągnięto 70%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 45 zł
Rośnijmy w siłę
Kwota stu pięćdziesięciu złotych miesięcznie pozwoli mi na poinformowanie o istnieniu strony Czytelników zainteresowanych jej odwiedzaniem. Dzięki zebranym środkom będę mógł rozszerzać grono osób skorych do codziennej porannej lektury opowiadań zabarwionych czarnym humorem.
0%
35 %
100%
osiągnięto 35%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 195 zł
Im nas więcej, tym lepiej
Trzysta złotych miesięcznie umożliwi znaczne zwiększenie grupy Czytelników. Dzięki temu wysiłek finansowy Patronów doceni więcej osób rozmiłowanych w opowiadaniach "z dreszczykiem".

O Autorze

Uruchamiając w mediach społecznościowych w grudniu ubiegłego roku stronę „Powiedz jak mnie zabijesz” z codziennie publikowanymi opowiadaniami „z dreszczykiem”, nie do końca wierzyłem, że przez miesiące uda mi się przyciągnąć do niej więcej niż kilkaset osób. Bo to ani zdjęć kotków, ani niewiast w negliżu, żadnych obrazków, memów, piktogramów. Wyłącznie teksty. Okazało się jednak, że byłem w błędzie. Dziś korzysta z niej kilka tysięcy ludzi. Mało? Tradycyjnie wydawani autorzy skaczą z radości, gdy ich debiut rozejdzie się na pniu w tysiącu egzemplarzy. Do moich opowiadań sięga codziennie tyluż Czytelników. Co więcej, są to osoby wskazywane przez różnorodne autorytety jako główni nieczytający. Ludzie młodzi, w zdecydowanej większości pomiędzy osiemnastką a trzydziestką.

Cieszę się, że czytamy. Może nawet więcej, tyle tylko, że inaczej. Szukamy tekstów tam, gdzie nam najłatwiej i najtaniej je znaleźć. W internecie. I nie ma sensu obruszać się na to, bo innej przyszłości nie będzie. Trzeba powoli zapominać o farbie drukarskiej i przyzwyczajać się od pikseli i bitów.

Jednak publikowanie tekstów  w internecie ma jeden poważny mankament - wymaga środków na rozwój, promocję, które w tradycyjnym systemie zapewnia wydawca. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o przyjrzenie się moim opowiadaniom, poczytanie komentarzy i recencji. A jeśli uznacie za stosowne patronować przedsięwzięciu - wsparcie go. Za co z całego serca dziękuję.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję za wyrazy sympatii. Chciałbym zaproponować w zamian uczestnictwo w systemie postów wyłącznie dla Patronów na patronite.pl. Będę umieszczał tam różności - niewykorzystane opowiadania, "spalone" pomysły, od czasu do czasu odkryję źródła natchnienia. Mam nadzieję na doskonałą zabawę.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Serdecznie dziękuję za wsparcie projektu kwotą dziesięciu złotych miesięcznie, Wiem, że dla niektórych to naprawdę sporo. Dlatego wszyscy Patroni deklarujący tę wpłatę otrzymają ode mnie podziękowania na stronie głównej www.jakmniezabijesz.pl. Imię, nazwisko, pseudonim każdego z Was będzie tam dopóki sami z tego nie zrezygnujecie. Chciałbym także umożliwić Wam współudział - jeśli zechcecie, możecie wysłać mi czyjeś imię (wrednego szefa, byłej dziewczyny, ukochanego), a ja, w kolejności chronologicznej, uczynię ich bohaterami opowiadań.
Dodatkowo, jako jedyni, uzyskacie dostęp do publikowanego w odcinkach na patronite.pl obyczajowo-psychologicznego thrillera "Ożeniłem się z nimfomanką" - mojej pierwszej powieści, o której jeden z wydawców powiedział, że "jest doskonała, ale zbyt mocna". Będzie ukazywała się cyklicznie, dwa razy w tygodniu.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Dwadzieścia złotych to naprawdę sporo. Za takie pieniądze można kupić już niejedną książkę. Doceniając Waszą hojność, chciałbym każdego odpowiednio uhonorować. Patroni deklarujący wpłatę w tej wysokości będą mogli wybrać jedno z opowiadań na stronie www.jakmniezabijesz.pl, pod którym na stałe zostanie umieszczone ich imię, nazwisko, pseudonim. Staną się niejako rodzicami chrzestnymi swojego ulubionego tekstu.
Dodatkowo, jako jedyni, uzyskacie dostęp do opublikowanego wyłącznie na patronite.pl obyczajowo-psychologicznego thrillera "Ożeniłem się z nimfomanką" - mojej pierwszej powieści, o której jeden z wydawców powiedział, że "jest doskonała, ale zbyt mocna".
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 365
Dla tych, którzy zechcą poświęcić tak wiele, przygotowałem niespodziankę. Ponieważ projekt polega na codziennym publikowaniu opowiadania, rocznie powstaje ich 365 (lub 366). Patroni deklarujący comiesięczne wpłaty w wysokości pięćdziesięciu złotych, będą mieć wpływ na kształt całego zbioru. Będziecie mogli zaproponować tytuł lub tematykę opowiadania. Teksty będą publikowane w kolejności chronologicznej. Na stronie z "Waszym" opowiadaniem umieszczę stosowną adnotację. Ponadto każdy z Was otrzyma wydrukowany egzemplarz opowiadania z moimi podziękowaniami.
Dodatkowo, jako jedyni, uzyskacie dostęp do opublikowanego wyłącznie na patronite.pl obyczajowo-psychologicznego thrillera "Ożeniłem się z nimfomanką" - mojej pierwszej powieści, o której jeden z wydawców powiedział, że "jest doskonała, ale zbyt mocna".
Zostań patronem

Najnowsi Patroni