Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem młodym chłopakiem, który ma kilka pasji, przede wszystkim rap (rapuję, robię muzykę, staram się ogarnąc mix i master), youtube (vlogi, gry, chciałbym zacząć streamować), oraz piłka nożna z kolegami na boisku. Zakładam ten profil, ponieważ przeprowadziłem się do Krakowa, utrzymuję się sam, a pracując i śpiąc 2/3 doby nie ma opcji na rozwój.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 25 zł miesięcznie
brakuje 25 zł
Koszulki
Co miesiąc będziemy robić koszulkę, którą Wam rozlosuję :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 125 zł miesięcznie
brakuje 125 zł
Sprzęt
Zbieramy wspólnie na kamerę do vlogów, oraz upgrade sprzętu (mikrofon, oraz PC).
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
Mieszkanie
Sam się utrzymuję, pracując i śpiąc przez 2/3 doby ciężko być człowiekiem twórczym. Ten cel to droga do większego poświęcenia czasu na pasję, aniżeli na pracę.

O Autorze

Witaj!

 

Dlaczego Patronite?

 

Otóż... Jestem młodym chłopakiem, który ma kilka pasji. Założyłem ten profil, ponieważ przeprowadziłem się do Krakowa, utrzymuję się sam, a pracując i śpiąc 2/3 doby nie ma opcji na rozwój. Nie liczę na jakiś wieli odzew, ale jeśli by się udało byłbym Wam wdzięczny. Nie robię tego dla siebie, a raczej dla tych, którzy mnie znają (w rzeczywistości, lub w Internecie) i pytają kiedy kolejny materiał. Jesli jesteś tu nowy - pozwól, ze opowiem Ci o swoich pasjach :)

 

A więc przede wszystkim rap (rapuję, robię muzykę, staram się ogarnąc mix i master), mam kanał na youtube (nagrywam vlogi, gry, chciałbym zacząć streamować), oraz gram w piłkę nożną z kolegami na boisku.

 

Do grudnia 2016 wszystko układało się fajnie, coraz lepiej, jednak przerwałem studia i zderzyłem się z brutalną rzeczywistością - życie na własną rękę, co negatywnie odbiło sie na mojej twórczości. Teraz 8 godzin dziennie pracuję, 6-9 godzin śpię, około 2,5 godziny zajmuje mi dojazd do i z pracy, do tego kąpiel, jedzenie... Jak widać - brakuje mi ostatnio czasu dla siebie, na twórczość, często po powrocie z pracy nie mam siły na nic, po prostu leżę i odpoczywam, albo martwię się, czy wystarczy mi pieniędzy... 

Ale chyba wystarczy już tego żalenia się :P

 

Jeśli masz ochotę mnie wspomóc finansowo - wybierz odpowiedni próg finansowy dla siebie, abyśmy razem mogli spełnić cele, które przed nami postawiłem, oraz abym miał więcej czasu i swobody, oraz możliwości tworzenia dla Was. 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję, doceniam Wasz wkład, postaram się Wam odwdzięczyć co jakiś czas Was zaskakując niespodziankami. 

 

A tutaj próbki mojej twórczości:

 

RAPSY:

1. Stary kawałek, wyprodukowany przeze mnie, nagrany kamerą pożyczoną od kolegi:

 

2. Coś nowszego, niestety bez teledysku, bo po jednym profesjonalnym jaki zrobiliśmy (Czaszka CSA - Telefon) nie było mnie stać na więcej:

 

3. Kawałek z płyty, nad którą właśnie pracuję:

 

 

VLOGI:

1. Pierwszy vlog:

 

2. A tu jeden z nowszych:

 

GRY:

1. Pierwszy odcinek z gry Case Clicker na emuatorze Androida:

 

2. Losowy odcinek z Margonem, gry która zboostowała nam kanał:

 

PRODUKCJE MUZYCZNE:

1. Jaka stara, bardzo stara produkcja, myślę, że ciekawa, ale niedopracowana:

 

2. Zajawkowo zrobiona muzyka do moich filmów z gier i vlogów, ale i posłuchać sobie można:

 

 

Dobra, to by było na tyle, nie chcę CIę zanudzać :D Jeśli tu dotrwałeś to propsy, widać, że CIę zainteresowała moja działalność. Resztę masz na kanale, rozejrzyj się tam i sam zdecyduj co dalej :)

Pozdrawiam,

Bajzi.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

2 zł / miesiąc
patroni: 0
Przysłowiowe 2zł na browara :D O nie, nic bardziej mylnego! Dzięki Twojemu wsparciu będę miał więcej czasu na pisanie tekstów nie myśląc o pracy, dzięki wielkie! :)
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wiele osób pyta o fizyczne wersje płyty, oraz o koszulki... Dzięki Twojemu wsparciu będzie to możliwe, a pierwsza płyta zostanie rozlosowana między Wami :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Miksy, masteringi, lepszy mikrofon, kamera do vlogów... Tak, właśnie dołożyłeś swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia, dzięki Ci wielkie <3 Chciałbym odwdzięczyć Ci się czymś specjalnym, więc raz w miesiącu wylosuję stąd jedną osobę, która otrzyma dostęp do jakiegoś materiału przed premierowo, nie publikowanego wcześniej.
Zostań patronem
12 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Każdy, kto słucha mojej muzyki, śledzi ją - widzi, że lepiej trafia do ludzi z teledyskiem. Nikt nie nakręci teledysku "Tak o", a Ty właśnie dorzucasz się do tego, aby jednak teledyski powstawały, za co CI serdecznie dziękuję. W nagrodę każdy z Was może wystąpić w moich teledyskach, w końcu pomagacie w ich powstawaniu. Jeśli zaś nie jesteś z moich okolic - nadal obowiązują Cię nagrody z poprzednich progów, oraz zobaczysz nasze wspólne dzieło jeszcze przed premierą.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Wielu z Was chciałoby zobaczyć u mnie na kanale jakieś lepsze gry, albo streamy z nowych gier... Niestety, ale mam ze sobą tylko Lenovo 100S, więc nie pogram na nim, nie mówiąc o nagraniach... Dorzucając się, sprawiasz, że niebawem pogramy wspólnie w nowe gry na nowym sprzęcie, za co dziękuję. Dodatkowo na streamach będą giveway'e. w których masz pewny udział.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
8h pracy, 6-8h snu, 2h dojazdów... Ile mam czasu dla siebie? Mało, zbyt mało... Jeśli dorzuciłeś tu coś od siebie, znaczy, że chciałbyś, abym go miał więcej na rozwój swoich pasji. Każdy z Was dostanie mój numer telefonu, możliwość rozmowy na skype, czy gdziekolwiek, pogadamy o tym, czego oczekujecie od mojej twórczości, należy się Wam, Wasze zdanie jest dla mnie ważne. I rzecz jasna nadal macie szanse na wszystko z poprzednich progów.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 25
Na wynajem. Utrzymuję się sam, nie mam wsparcia rodziny, ale mam Twoje wsparcie :) Może jakiś wspólny materiał? Może chcesz do mnie wpaść i zobaczyć jak to wygląda od kuchni? Jeśli mieszkasz za daleko to może ja wpadnę do Twojego miasta, albo wybierzesz sobie sam nagrodę, bo także dostajesz mój prywatny numer telefonu, oraz masz szansę na wszystkie nagrody wymienione wcześniej. Dzięki wielkie <3
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK