Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem młodym chłopakiem, który ma kilka pasji, przede wszystkim rap (rapuję, robię muzykę, staram się ogarnąc mix i master), youtube (vlogi, gry, chciałbym zacząć streamować), oraz piłka nożna z kolegami na boisku. Zakładam ten profil, ponieważ przeprowadziłem się do Krakowa, utrzymuję się sam, a pracując i śpiąc 2/3 doby nie ma opcji na rozwój.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 25 zł miesięcznie
brakuje 25 zł
Koszulki
Co miesiąc będziemy robić koszulkę, którą Wam rozlosuję :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 125 zł miesięcznie
brakuje 125 zł
Sprzęt
Zbieramy wspólnie na kamerę do vlogów, oraz upgrade sprzętu (mikrofon, oraz PC).
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
Mieszkanie
Sam się utrzymuję, pracując i śpiąc przez 2/3 doby ciężko być człowiekiem twórczym. Ten cel to droga do większego poświęcenia czasu na pasję, aniżeli na pracę.

O Autorze

Witaj!

 

Dlaczego Patronite?

 

Otóż... Jestem młodym chłopakiem, który ma kilka pasji. Założyłem ten profil, ponieważ przeprowadziłem się do Krakowa, utrzymuję się sam, a pracując i śpiąc 2/3 doby nie ma opcji na rozwój. Nie liczę na jakiś wieli odzew, ale jeśli by się udało byłbym Wam wdzięczny. Nie robię tego dla siebie, a raczej dla tych, którzy mnie znają (w rzeczywistości, lub w Internecie) i pytają kiedy kolejny materiał. Jesli jesteś tu nowy - pozwól, ze opowiem Ci o swoich pasjach :)

 

A więc przede wszystkim rap (rapuję, robię muzykę, staram się ogarnąc mix i master), mam kanał na youtube (nagrywam vlogi, gry, chciałbym zacząć streamować), oraz gram w piłkę nożną z kolegami na boisku.

 

Do grudnia 2016 wszystko układało się fajnie, coraz lepiej, jednak przerwałem studia i zderzyłem się z brutalną rzeczywistością - życie na własną rękę, co negatywnie odbiło sie na mojej twórczości. Teraz 8 godzin dziennie pracuję, 6-9 godzin śpię, około 2,5 godziny zajmuje mi dojazd do i z pracy, do tego kąpiel, jedzenie... Jak widać - brakuje mi ostatnio czasu dla siebie, na twórczość, często po powrocie z pracy nie mam siły na nic, po prostu leżę i odpoczywam, albo martwię się, czy wystarczy mi pieniędzy... 

Ale chyba wystarczy już tego żalenia się :P

 

Jeśli masz ochotę mnie wspomóc finansowo - wybierz odpowiedni próg finansowy dla siebie, abyśmy razem mogli spełnić cele, które przed nami postawiłem, oraz abym miał więcej czasu i swobody, oraz możliwości tworzenia dla Was. 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję, doceniam Wasz wkład, postaram się Wam odwdzięczyć co jakiś czas Was zaskakując niespodziankami. 

 

A tutaj próbki mojej twórczości:

 

RAPSY:

1. Stary kawałek, wyprodukowany przeze mnie, nagrany kamerą pożyczoną od kolegi:

 

2. Coś nowszego, niestety bez teledysku, bo po jednym profesjonalnym jaki zrobiliśmy (Czaszka CSA - Telefon) nie było mnie stać na więcej:

 

3. Kawałek z płyty, nad którą właśnie pracuję:

 

 

VLOGI:

1. Pierwszy vlog:

 

2. A tu jeden z nowszych:

 

GRY:

1. Pierwszy odcinek z gry Case Clicker na emuatorze Androida:

 

2. Losowy odcinek z Margonem, gry która zboostowała nam kanał:

 

PRODUKCJE MUZYCZNE:

1. Jaka stara, bardzo stara produkcja, myślę, że ciekawa, ale niedopracowana:

 

2. Zajawkowo zrobiona muzyka do moich filmów z gier i vlogów, ale i posłuchać sobie można:

 

 

Dobra, to by było na tyle, nie chcę CIę zanudzać :D Jeśli tu dotrwałeś to propsy, widać, że CIę zainteresowała moja działalność. Resztę masz na kanale, rozejrzyj się tam i sam zdecyduj co dalej :)

Pozdrawiam,

Bajzi.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

2 zł / miesiąc
patroni: 0
Przysłowiowe 2zł na browara :D O nie, nic bardziej mylnego! Dzięki Twojemu wsparciu będę miał więcej czasu na pisanie tekstów nie myśląc o pracy, dzięki wielkie! :)
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wiele osób pyta o fizyczne wersje płyty, oraz o koszulki... Dzięki Twojemu wsparciu będzie to możliwe, a pierwsza płyta zostanie rozlosowana między Wami :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Miksy, masteringi, lepszy mikrofon, kamera do vlogów... Tak, właśnie dołożyłeś swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia, dzięki Ci wielkie <3 Chciałbym odwdzięczyć Ci się czymś specjalnym, więc raz w miesiącu wylosuję stąd jedną osobę, która otrzyma dostęp do jakiegoś materiału przed premierowo, nie publikowanego wcześniej.
Zostań patronem
12 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Każdy, kto słucha mojej muzyki, śledzi ją - widzi, że lepiej trafia do ludzi z teledyskiem. Nikt nie nakręci teledysku "Tak o", a Ty właśnie dorzucasz się do tego, aby jednak teledyski powstawały, za co CI serdecznie dziękuję. W nagrodę każdy z Was może wystąpić w moich teledyskach, w końcu pomagacie w ich powstawaniu. Jeśli zaś nie jesteś z moich okolic - nadal obowiązują Cię nagrody z poprzednich progów, oraz zobaczysz nasze wspólne dzieło jeszcze przed premierą.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Wielu z Was chciałoby zobaczyć u mnie na kanale jakieś lepsze gry, albo streamy z nowych gier... Niestety, ale mam ze sobą tylko Lenovo 100S, więc nie pogram na nim, nie mówiąc o nagraniach... Dorzucając się, sprawiasz, że niebawem pogramy wspólnie w nowe gry na nowym sprzęcie, za co dziękuję. Dodatkowo na streamach będą giveway'e. w których masz pewny udział.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
8h pracy, 6-8h snu, 2h dojazdów... Ile mam czasu dla siebie? Mało, zbyt mało... Jeśli dorzuciłeś tu coś od siebie, znaczy, że chciałbyś, abym go miał więcej na rozwój swoich pasji. Każdy z Was dostanie mój numer telefonu, możliwość rozmowy na skype, czy gdziekolwiek, pogadamy o tym, czego oczekujecie od mojej twórczości, należy się Wam, Wasze zdanie jest dla mnie ważne. I rzecz jasna nadal macie szanse na wszystko z poprzednich progów.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 25
Na wynajem. Utrzymuję się sam, nie mam wsparcia rodziny, ale mam Twoje wsparcie :) Może jakiś wspólny materiał? Może chcesz do mnie wpaść i zobaczyć jak to wygląda od kuchni? Jeśli mieszkasz za daleko to może ja wpadnę do Twojego miasta, albo wybierzesz sobie sam nagrodę, bo także dostajesz mój prywatny numer telefonu, oraz masz szansę na wszystkie nagrody wymienione wcześniej. Dzięki wielkie <3
Zostań patronem