Be-Hebe Blog

W Patronite od 30.04.2017

Wizytówki

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Wizytówka to często gwarancja, że kontakty, które udaje mi się nawiązać, zaowocują dłuższymi znajomościami i możliwe dalszą współpracą. Jestem profesjonalna we wszystkim co robię, a moja pasja jest dla mnie sposobem na życie, dlatego porządnie wykonana wizytówka, która powie o mnie więcej niż 1000 słów, jest nieznanym elementem każdego blogera. Dziękuję Ci za wspieranie moich celów.

Reklama w social media

280 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

280 zł

brakuje

Bez dobrej reklamy nie byłabym w stanie przedostać się z wartościową treścią moich postów do odbiorców treści mojego bloga. Stan zdrowia po wypadku samochodowym odebrał mi możliwość pracy w zawodzie, ale robię wszystko, by moją wiedzę i doświadczenie przekazać w inny sposób, jeszcze większemu gronu odbiorców. Stąd idea bloga i moja pasja może zmieniać na lepsze życie innych za sprawą internetu. Potrzeba jednak stałe środków finansowych. Za każde wsparcie będę dozgonnie wdzięczna!

Sesja zdjęciowa

450 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

450 zł

brakuje

Mój blog to zdjęcia mojej osoby, zabiegów i produktów. Bez własnych, dobrych fotografii idea bloga umiera. By tworzyć unikatowe, inspirujące materiały, porrzebuję wsparcia profesjonalnego fotografa. Dziękuję, że pomagasz mi w moich staraniach.

Aparat fotograficzny

1 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Oprócz profesjonalnych sesji zdjęciowych, muszę jako blogerka sięgać po aparat sama i uwieczniać wszelkie inspiracje, którymi chce się z Wami podzielić. Bardzo Ci dziękuję za Twój wkład w osiągniecie tego celu.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)