beardrust official

W Patronite od 31.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1085

liczba Patronów: 1219

4 patronów
110 miesięcznie
780 łącznie
recenzje kosmetyków do męskiej pielęgnacji, poradniki dla mężczyzn, lifestyle

O Autorze

Cześć !

Mam na imię Bartosz. Jestem fryzjerem męskim/barberem i blogerem. Od 5 lat prowadzę bloga (beardrust.pl) dla mężczyzn skupiającego się na męskiej pielęgnacji, w szczególności brody i włosów. Na blogu publikuję głównie recenzje kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji brody i włosów. Spora część wpisów to również poradniki dla mężczyzn stawiających swoje pierwsze kroki w temacie zapuszczania brody, układania włosów czy golenia. Mój blog to również miejsce pełne ciekawostek, newsów ze świata barberingu, relacji z imprez branżowych oraz postów dotyczących szeroko rozumianego stylu życia współczesnego mężczyzny. Codziennie odwiedzają go setki czytelników w poszukiwaniu wiedzy na temat kosmetyków i porad. Przez te kilka lat udało mi się wyrobić swoją markę, zdobyć zaufanie czytelników i rozpoznawalność oraz współpracować z ponad 90 firmami i sklepami z branży beauty. Zwieńczeniem mojej pracy i starań jakie wkładam w prowadzenie tego bloga było zajęcie I miejsca w kategorii Styl oraz III miejsca w klasyfikacji ogólnej plebiscytu Men’s Health na Męski Blog Roku 2017 (na 116 zgłoszonych blogów z całej Polski).

W pewnym momencie pisanie okazało się niewystarczające i postanowiłem wystartować z własnym kanałem w serwisie YouTube (beardrust official). Temat brody jakkolwiek niszowy pozwolił mi zgromadzić ponad 7,5 tysiąca subskrybentów. Na kanale nadal publikuję treści dotyczące męskiej pielęgnacji i poradniki ale w nieco bardziej przystępnej i "namacalnej" wizualnie formie. Kanał podzieliłem na kilka segmentów, które regularnie rozwijam i zapełniam merytorycznymi treściami tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Filmy zaczynałem nagrywać sportową kamerką w swojej łazience. Potem udało mi się zmontować własne studio i zakupić lepszy sprzęt. Nadal jednak odczuwam niedosyt i wiem, że mogę robić to jeszcze lepiej.

I tu wkraczacie Wy ! Bardzo się cieszę, że mam tylu wspaniałych subskrybentów i obserwatorów, którzy wspierają mnie swoją aktywnością w social mediach. Żywo komentujecie moje produkcje, wysyłacie wiadomości, również prywatne, bierzecie udział w dyskusjach itd. za co bardzo dziękuję.

Projekt beardrust to coś co zrodziło się z mojego zainteresowania branżą beauty/barberingiem i przerodziło w pasję, która trwa do dziś. Chcę się rozwijać i tworzyć dla was coraz lepsze treści głównie pod względem wizualnym i jakościowym. Wasze wsparcie pozwoli mi w pierwszej kolejności na zakup niezbędnego sprzętu do filmowania i obróbki wideo, a także pozwoli zmaterializować inne pomysły drzemiące w moje głowie. Dlatego jeśli chcecie mieć wpływ na moje dalsze działania i przyczynić się do rozwoju marki beardrust zostańcie moim Patronem już dziś !

Przykładowe filmy:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!