Błażej Sarzalski

1 wyjątkowy wpis na tydzień na każdym blogu

1 277 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 258 zł

brakuje

W ostatnich czasach spadła moja wydajność jeżeli chodzi o nowe wpisy na blogach. Nie wynika to z tego, że nie ma tematów, wynika to z tego, że mam mniej czasu na dzielenie się wiedzą. Osiągnięcie miesięcznego celu pozwoli mi na tworzenie jednego wyjątkowego wpisu na każdy blog w każdym rozpoczętym tygodniu danego miesiąca.

3 blogi, średnio 4-5 tygodni w miesiącu - co daje od 12 do 15 nowych wpisów miesięcznie. Oczywiście oprócz tego wciąż bloguję, jednak wpisy pojawiają się rzadziej.

Vlog z explainer videos

2 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 181 zł

brakuje

Krótkie i atrakcyjne wizualnie filmiki zamiast prawniczej nowomowy? Brzmi kusząco. Wsparcie na poziomie 2200 zł miesięcznie pozwoli uruchomić mi vloga na Youtube / Vimeo i tworzyć treści video, głównie o charakterze animowanych explainer videos w ilości 2-3 video miesięcznie.

Zdwojone korzyści

4 400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 381 zł

brakuje

Podwajamy ilość explainer videos na vlogu (do 4-6 miesięcznie) oraz dodajemy dodatkowo po jednym wpisie na każdym z blogów. Zapewniacie mi w ten sposób spokój ducha, który pozwala mi także na wzbogacanie mojej wiedzy i przekazywanie jej dalej.

Program spraw precedensowych

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 481 zł

brakuje

Otwieram program spraw precedensowych. Przyjmuję do nieodpłatnego prowadzenia jako radca prawny dwie sprawy na miesiąc. Program ten dotyczy spraw osób, które potrzebują pomocy prawnej, w szczególności pokrzywdzonych przez działania administracji publicznej, czy sądownictwa. Podstawowymi warunkami uczestnictwa w programie jest niemożność pokrycia kosztów pomocy sądowej przez adwokata lub radcę prawnego, a także zgoda na informowanie o przebiegu sprawy (z zachowaniem anonimowości klienta) za pośrednictwem moich blogów.

Ustanawiam fundację i rozszerzam program spraw precedensowych

12 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

12 481 zł

brakuje

To jest ten poziom, który pozwala mi zatrudnić dodatkową osobę do pomocy przy programie spraw precedensowych oraz godnie ją wynagradzać. Dzięki temu będę mógł przyjąć więcej spraw do programu spraw precedensowych (nawet do 6-8 spraw miesięcznie), a także ustanowić i prowadzić fundację, która będzie promowała szeroko rozumianą edukację prawną wśród przedsiębiorców, a także studentów oraz uczniów.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni