Strefa Patrona:

Zielona Góra
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

150 zł

łącznie

Cześć i czołem ! Tu Studio Tańca BREAK HILL. Poprzez taniec chcemy dotrzeć do dzieci i młodzieży by pokazać im jak to pasja może zmienić życie. Nasza przygoda trwa już 17 lat więc pora przekazać ją innym ! PODAJ DALEJ ! ;)

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 600 zł
Taniec z gwiazdami
GENIALNY pomysł! - Cykliczne warsztaty z najlepszymi tancerzami z Polski i Świata. To dopiero będzie zastrzyk energii dla naszego regionu. Brzmi super! Zróbmy to RAZEM :)))
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
MINI OBOZY TANECZNE
TAK! to już postanowione - ORGANIZUJEMY OBÓZY TANECZNE!!! I to nie byle jakie :D Na naszych obozach oprócz wypoczynku i relaksu nad jeziorem nasi podopieczni będą mogli przeżyć niesamowitą TANECZNĄ PRZYGODĘ. Mnóstwo inspiracji, kreatywnych zajęć oraz TANIEC TANIEC TANIEC. 5 dni NIESAMOWITEJ ENERGII która pozytywnie nakręci ich na cały przyszły rok szkolny. Staraliśmy się o dofinansowanie do obozu już w niejednym miejscu ale powiedzmy sobie szczerze - urzędników to raczej nie obchodzi :( Ta kwota pozwoli na chociaż częściowe dołożenie do wyjazdu dla każdego chętnego ucznia. Dzięki Wam Drodzy Patroni nasze dzieci nie będą musiały kolejnych wakacji przesiedzieć w domu. A kto wie... Może właśnie ten obóz będzie punktem zwrotnym w ich życiu??

O Autorze

Hej.

 

Mam na imię Przemek aka Blon i tańczę już ponad 17 lat! I to najwyższy już czas aby przekazać swoja wiedzę i umiejetności innym :)

 

Robię wszystko by poprzez taniec BREAKING (Breakdance) pokazac młodym ludziom jak to pasja może zmienić ich życie. Pochodzę z Zielonej Góry a taniec to praktycznie całe moje życie. Aktualnie pracuje z dziećmi i młodzieżą w woj. Lubuskim rozwijając z nimi kreatywność i pozytywne podejscie do życia :)

 

 

W roku 2017 założyłem Studio Tańca BREAK HILL gdzie szkolimy naszych uczniów dając im tyle dobrej energii ile tylko możemy :)

 

Dzieki Patronom będziemy mogli wspierać nasze dzieciaki na wszelkiego rodzaju obozach, zawodach oraz pokazach tanecznych. O wszystkim będziemy informować Was na bierząco na naszym profilu na Patronite.pl

 

 

DRODZY PATRONI

 

Każda złotówka którą nas wspieracie faktycznie idzie na rozwój naszych uczniów.

Dokładamy wszelkich starań by każde dziecko uczące się w naszej szkole miało jednakowe możliwośći w rozwoju.

 

I TO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE.

 

Dzięki Waszej pomocy młodzi będą zmieniać swoje życie nie patrząc na finanse.

Za każdą złotówkę - DZIĘKUJEMY !

 

 

 

 

Kierujemy sie mottem: "Żyj pasją a spełnisz swoje marzenia" 

 

I wierzymy MOCNO, że dzięki Wam nasza pasja stanie się ICH PASJĄ.

 

Pozdrawiamy

Studio Tańca Break Hill

 

 

 

Więcej o Studiu Tańca BREAK HILL:

http://www.breakhill.com - nasza strona internetowa

https://www.facebook.com/breakhill - nasz FACEBOOK

https://www.instagram.com/breakhillstudio/ - nasz INSTAGRAM

 

 

*  Firmy, zainteresowane współpracą i wzajemną promocją, serdecznie prosimy o kontakt mailowy: info@breakhill.com

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Super, że Jesteś naszym patronem! Za piątkę przybijemy Tobie piątkę, jeśli tylko będzie okazja. Dziękujemy, to dla nas wiele znaczy! :*
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś naszym specjalnym patronem! Z tego tytułu otrzymujesz dostęp do naszej SUPER TAJNEJ grupy na facebooku "Patroni Break Hill". Zobaczysz tam nigdzie nie publikowane zdjęcia i filmiki. Co jakiś czas dostaniesz też od nas imienne podziękowania na naszej facebookowej stronie (jeśli chcesz zachować anonimowość, daj znać ;))
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Próg dla prawdziwego fana tańców ekstremalnych! Właśnie dołączyłeś do naszego klubu! I jako jego członek otrzymujesz od nas wcześniejsze nagrody oraz pierwszeństwo wejścia VIP na imprezy przez nas organizowane! . Dodatkowo! Wysyłamy do Ciebie wlepki naszego Studia Tańca! Pasują w sam raz na samochód, szafkę i każdą inną powierzchnie.. no w sumie generalnie wszędzie :D
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
HOHO! 50 to jest już moc! Dostajesz od nas wcześniejsze dobra oraz wysyłamy do Ciebie SPECJALNĄ pocztówkę sygnowaną naszym studiem z podziękowaniami. Dodatkowo raz w miesiącu wylosujemy z pośród Was 5 osób które otrzymają od nas równie specjalny magnes co by pocztówka już nigdy nie zniknęła z drzwi Waszej lodówki :D
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
No No No... Nie pogadasz! Ktoś tu chyba chce dołączyć do naszej ekipy ! :D mistrzu złoty za tą stóweczkę otrzymasz od nas wszystkie specjały z poprzednich progów i dodatkowo buziaka na papierze, cukierka i specjalnie dedykowany filmik ze sztosowym setem tanecznym od nas i naszych uczniów!
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
GENERALNIE nie śmielibyśmy prosić o taką kwotę... zdajemy sobie sprawę, że to już dawno nie jest napiwek a konkretna suma. Nie mniej jednak - sprawa jest ważna. OBÓZ dla naszych dzieci jest już w LIPCU. A to nie jest ostatni obóz jaki będziemy organizować. Za tą horrendalną kwotę otrzymacie od nas wszystkie poprzednie nagrody, wykonaną przez nasze dzieci tablice z podziękowaniami oraz koszulkę Studia Tańca BREAK HILL.

Kłaniamy się nisko w podzięce! :))
Zostań patronem

Wyszukiwarka

Wybierz