BackToEden.pl

W Patronite od 26.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 824

liczba Patronów: 837

6 patronów
160 zł miesięcznie
510 zł łącznie

Stworzę szczegółowy poradnik wideo "Jak założyć ogród Back to Eden"

2 500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 340 zł

brakuje

Skoro tu jesteś, to mniemam, że czytałeś już mój poradnik "Jak założyć ogród Back to Eden" (bit.ly/bteporadnik). Film, do którego nawiązuję w mojej działalności jest świetny, ale nie wyjaśnia wszystkiego. W moim poradniku uzupełniam luki, ale mam poczucie, że to nadal za mało - każdy etap tworzenia ogrodu warto jest pokazać na przykładach, najlepiej w formie dłuższego, profesjonalnie zrealizowanego filmu. To będzie kosztować wiele godzin pracy, ale odzew w pierwszych miesiącach działania BackToEden.pl pokazuje mi, że warto. Jeśli też tak myślisz, to zapraszam do wsparcia!

Pojadę z Twoimi pytaniami do Paula Gautschiego

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 840 zł

brakuje

Dżentelmena o którym mowa powyżej znacie pewnie z filmu Back to Eden (bit.ly/btefilm). Niesamowity człowek, który robi wszystko inaczej niż inni, efekty ma nieziemskie, zna chyba całą Biblię na pamięć i w zaskakujący sposób potrafi ją odnieść do ogrodu. Niestety, nie korzysta z emaila. Jedyna opcja to napisać do niego list - już taki wysłałem. Można też do Paula pojechać, w każdą letnią niedzielę robi wycieczki po swoim ogrodzie, w czasie których dzieli się swoim doświadczeniem i odpowiada na pytania. Mam zamiar pojechać do niego, zawieźć Twoje pytania i nagrać film z tej wizyty. Z osiągnięciem tego celu musimy się śpieszyć, bo Paul od dawna ma problemy zdrowotne (jest weteranem wojennym, cudem uszedł z życiem po porażeniu neurotoksyną w Wietnamie) i w każdej chwili może odwołać oprowadzane wizyty po swoim ogrodzie. Mam nadzieję, że się uda!

Założę wydawnictwo

7 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

7 340 zł

brakuje

Czytaliście może książkę "Alkalize or die"? A może "Omnivore's dilemma"? "Four season harvest"? Nie? Szkoda. Są genialne i bardzo zbieżne z tematyką bycia swoim własnym dostawcą żywności. Przy przychodzie 7500 zł będę mógł nie tylko pokryć koszty działalności, ale poważnie myśleć o rozszerzeniu zakresu działania, właśnie o tłumaczenie i wydawanie chociażby powyższych książek. A ile tematów ogrodniczo-ekologiczno-żywnościowych jest jeszcze do przebadania, wyjaśnienia i opisania! Będzie roboty na kilka lat.

Zakładam kanał na YouTube

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 840 zł

brakuje

Pisanie przychodzi mi względnie łatwo, tworzenie filmów jest trudniejsze i bardziej angażujące czasowo. Ale skoro obraz wart jest tysiąca słów, to jeden film pewnie z milion, a kanał tryliard. Sporo rzeczy, o których piszę (albo mam zamiar pisać), aż się prosi o instrukcję filmową. Poza tym pomyśl o tych wszystkich słodkich kaczuszkach czy kurczaczkach, które będą biegać po moich produkcjach. Jeśli też tak uważasz, to rozważ wsparcie mojej działalności na wybranym poziomie. Limitów przezornie nie ustawiam :)