Bubu Drifting

W Patronite od 22.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Bubu Drifting jako marka, Rafał Barzycki jako kierowca (Bubu). Amatorski kierowca driftingowy z sukcesami w lidze East Side Drift, sukcesywnie budujący auto na sezon 2022 i prowadzący social media (Facebook, Instagram, YouTube, Tik Tok). Sezon 2022 startuję w klasie PRO Drift Open - BMW E36 550KM.

O Autorze

Cześć!
Miło mi że zajrzałeś tutaj, aby sprawdzić o co chodzi.

O mnie
Od ponad 2 lat zajmuje się amatorsko driftem i w roku 2022 będę startować w klasie PRO.
Drift okazał się spełnieniem marzeń, odskocznią od pracy i nałogów, a także zachęcił do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Może być zdjęciem przedstawiającym samochód i na świeżym powietrzu

Ile to kosztuje?
Jak to zwykle z pasjami bywa, a szczególnie z motoryzacją - jest to drogi sport.
Wyjazd na jedną rundę Drift Open to okolice 5tyś, a rund w roku jest również 5.
Pomiędzy zawodami jeździmy na treningi, które zazwyczaj mieszczą się w kwocie 2tyś.

Social media
Zdobywając kolejne doświadczenia w drifcie, robiąc coraz lepsze filmiki oraz umieszczając zawartość na portalach, marka Bubu Drifting staje się coraz bardziej rozpoznawalna w środowisku. Wspiera ją konsekwencja i determinacja w realizacji pasji do driftu. Dzięki temu staje się atrakcyjna dla potencjalnych sponsorów (czyt. firm podejmujących współpracę w zamian za reklamę).Wielokrotnie byłem kierowcą na imprezach typu Drift Taxi, a także dzielę się doświadczeniem udzielając lekcji driftu. Stwierdziłem, że ta pasja ma małe szanse aby sama na siebie zarobić, ale może przynajmniej wspomóc w zmaganiach, przy waszej pomocy - miłośników tego sportu.

Może być zdjęciem przedstawiającym samochód i na świeżym powietrzu

Stąd pomysł otwarcia Patronite!
Powstał po to, abyście to właśnie - Wy - fani driftu - mogli wspierać moją pasję jako osoby prywatne, a tym samym zyskać bilet do driftowego świata i cieszyć się nim razem ze mną!

Moja propozycja, jako odwdzięczenie się za wsparcie to:

 • Za każde 50PLN - przejazd na prawym fotelu podczas treningu
 • Za każde 500PLN - wyjazd na trening jako osoba towarzysząca
 • Za każde 1500PLN - otrzymujesz 4-godziny trening driftu (samochód, paliwo - wszystko w cenie)
 • Za każde 5000PLN - wchodzisz z nami na rundę Drift Open jako członek zespołu

Propozycja dla firm - proszę o kontakt prywatny.
Jak widać na aucie jest jeszcze dużo miejsca na reklamę :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem