Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

bunkrowo.pl - historia i adrenalina! Zarezerwowane tylko dla ludzi z pasją.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Utrzymanie portalu bunkrowo.pl
Największym kosztem, który ponosimy jako bunkrowo.pl jest utrzymanie serwera. Z miesiąca na miesiąc ruch na portalu jest coraz większy, staramy się jakoś łatać budżet za pomocą reklam AdSense, jednak stawki są żenująco niskie... Taka suma pozwoli nam uniknąć kosztów związanych z utrzymaniem i funkcjonowaniem portalu bunkrowo.pl
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Rozwój kanału YouTube
W ramach naszej działalności w serwisie YouTube realizujemy w sumie trzy serie filmów: Duchy Czasu, Podziemna Polska oraz Pomysłowy Outdoor. Dodatkowe wsparcie finansowe pozwoli nam kontynuować wyżej wspomniane serię z większą częstotliwością publikacji filmów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Regularne publikacje serii "Duchy Czasu"
O takiej kwocie nawet nie marzymy, ale gdyby się udało, to spokojnie możemy powiedzieć, że w każdym miesiącu opublikujemy dwa filmy z serii "Duchy Czasu"! Przygodowa seria poświęcona opuszczonym i interesującym miejscom w Polsce cieszy się sporym zainteresowaniem, więc właśnie ją chcielibyśmy rozwijać najbardziej!

O Autorze

KIM JESTEŚMY?

Cześć! Z tej strony ekipa bunkrowo.pl - jeżeli nas jeszcze nie znasz, to już Ci się przedstawiamy. Od 2012 roku przemierzamy, fotografujemy i przede wszystkim filmujemy podziemia oraz miejsca opuszczone w Polsce i poza jej granicami.

Dotychczas przejechaliśmy tysiące kilometrów i zatrzymaliśmy w kadrze takie miejsca jak podziemia Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, sztolnie wchodzące w skład kompleksu Riese, opuszczone kopalnie, tatrzańskie jaskinie oraz niezliczoną ilość opuszczonych budynków: domów, fabryk, kościołów czy szpitali... Obiektywy naszych kamer uchwyciły także Czarnobylską Strefę Wykluczenia czy czechosłowacką Linię Benesza! Ale po kolei...

 

 

FILMUJEMY PODZIEMIA I NIE TYLKO...

Od 2014 roku działamy w serwisie YouTube. Rozpoczeliśmy od stworzenia serii wideo-poradników dla osób interesujących się tematyką survivalu i outdooru. Pomysłowy Outdoor pokazuje szybkie i proste patenty, które mogą się przydać w terenie.

Kolejną serią filmów jest Podziemna Polska. Dzięki wsparciu społeczności serwisu polakpotrafi.pl mogliśmy zacząć realizować nagrania miejsc, do których mało kto zagląda. Do dnia dzisiejszego emisji doczekały się cztery odcinki, jednak kolejne są w etapie postprodukcji.

Najnowszym tworem wideo na naszym kanale jest seria Duchy Czasu. Przygodowa tematyka połączona z odwiedzaniem opuszczonych i interesujących miejsc przypadła do gustu naszym odbiorcom i obecnie najwięcej czasu poświęcamy właśnie jej.

 

 

BADAMY NOWE MIEJSCA

Nieustannie poszukujemy. Zakres naszych działań nie skupia się na konkretnych celach czy okresach. Pojawiamy się zarówno w jaskiniach jak i w drugowojennych fortyfikacjach. Jeżeli trafiamy na interesujący obiekt, to wykonujemy profesjonalne pomiary i szkice tak, aby pamięć po tym miejscu pozostała na dłużej.

 

 

PROMUJEMY INNYCH TWÓRCÓW

Dodatkowo na łamach naszego portalu staramy się promować kanały z ogólnopojętej tematyki przygodowej. Dzięki temu znajdziecie u nas filmy od takich twórców jak Urbex History czy Adventurer

 

INTERESUJEMY DUŻE MEDIA

Od początku działalności portalu mówiły o nas takie media jak: Jedynka Polskie Radio, Radio Zielona Góra, Radio Zachód, Radio Index, UZetka Gazeta Studencka czy Portal Uniwersytecki wZielonej.pl. Nasze produkcje filmowe publikowane były między innymi na łamach serwisu dla Mężczyzn – Logo24.pl, w internetowym wydaniu Gazety Wyborczej czy w Podróże Gazeta.pl, natomiast nasze działania związane z promocją lubuskich fortyfikacji zostały zaprezentowane na antenie Telewizji Polskiej! Cały wykaz redakcji w których gościliśmy znajdziesz TUTAJ.

 

CO ZROBIMY DZIĘKI TOBIE?

Rozwiniemy skrzydła! Serio, obecnie prace nad portalem i materiałem, który dla Was tworzymy sprawiają, że z codziennej pracy wracamy do... Takiej bezpłatnej pracy. Każdą wolną chwilę poświęcamy na montaż materiału, tworzenie scenariuszy do nowych realizacji, publikacje treści na łamach portalu i mediów społecznościowych. Mamy chęć dostarczania Wam jeszcze większej ilości treści, ale wiąże się to z wyjazdami i pewnymi budżetami, które obecnie nas ograniczają. Każda złotówka to kilka kilometrów nawinięte na koła i kilka minut materiału zapisanego na naszych kartach pamięci!

 

CHCEMY DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ!

Chcemy ciągle tworzyć bunkrowo.pl jednak z malutkiego bloga wyrósł całkiem dorosły portal. Portal, który co miesiąc wyciąga z naszych portfeli pieniądze. Niestety utrzymanie serwera czy koszt domeny to coś, czego nie unikniemy. Jeżeli w jakikolwiek sposób doceniasz to co robimy, to pomóż nam! Pamiętaj, że złotówka to już dużo i dzięki niej możemy więcej.

 

Galeria mediów