Strefa Patrona:

1

patron

10 zł

miesięcznie

20 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
610
miesięczne wsparcie
546
liczba patronów

  Fanpage BurzeInfo powstał w szczytnym celu - aby ostrzegać ludzi. Coraz częściej słyszymy o występowaniu niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych, głównie burz. Chcemy edukować oraz ostrzegać, wypełniając przy tym swoje życiowe pasje.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 40 zł
Promocja strony
Za taką kwotę będziemy mogli promować swoją stronę w mediach społecznościowych i regularnie przyciągać nowych odbiorców, zapewniając im rzetelne prognozy pogody oraz konwekcyjne. Jest to niezbędne, jeśli w dalszym ciągu chcemy myśleć o poważnych przedsięwzięciach związanych z naszą pasją i rozrostem strony.
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 120 zł miesięcznie
brakuje 110 zł
Zakup hostingu i stworzenie strony WWW
120 złotych to kwota pozwalająca jednocześnie promować swój fanpage oraz kupić hosting, domenę i założyć stronę WWW z prawdziwego zdarzenia. Jest to cel, na którym najbardziej skupiamy swoją uwagę, gdyż z pewnością byłoby to rozwiązanie funkcjonalniejsze, bardziej wygodne oraz przyjazne dla odbiorcy. Ponadto moglibyśmy częściowo zautomatyzować pewne procesy, co znacznie przyspieszyłoby naszą pracę.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 190 zł
Budowa grona odbiorców
Za 200zł będziemy mogli realizować powyższe cele oraz dodatkowo starać się trafić do większego grona odbiorców na naszej stronie internetowej poprzez pozycjonowanie oraz reklamę. Jest to o tyle ważne, że internet pozwala na dotarcie do odpowiednich osób. Chcemy, aby jak najwięcej ludzi mogło korzystać z naszych ostrzeżeń!
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 340 zł
Częstsze wyprawy
Jeśli rzeczywiście uda nam się osiągnąć taki poziom wpłat to będziemy mogli częściej wyruszać na pogonie za burzami czy innymi interesującymi zjawiskami pogodowymi. Dostarczy to nam przydatnej wiedzy na temat procesów zachodzących podczas takich incydentów i pozwoli lepiej prognozować niebezpieczne zjawiska atmosferyczne.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 490 zł
Nowy sprzęt
Ten cel to nasze marzenie. Jednocześnie przy spełnianiu naszych obowiązków i życiowych pasji będziemy mogli kupić nowy, dokładny sprzęt, który pozwoli nam na dokładniejsze zbadanie różnych zjawisk, badanie zniszczeń czy po prostu robieniu pięknych zdjęć i panoram. Przydać się mogą także nowe, dokładniejsze przyrządy pomiarowe.

O Autorze

2 lata temu - to właśnie wtedy cała nasza inicjatywa miała swój początek. Na starcie było mocno kameralnie - kilkaset polubień naszego fanpage'a w ciągu roku. Mimo to byliśmy bardzo zadowoleni z naszych osiągów i z tego, że mogliśmy ostrzegać choć taką garstkę ludzi.

Po to przecież jesteśmy.

W zeszłym roku przybyło nam tysiące nowych polubień. Nie ukrywamy, że jest to WIELKI krok do przodu. Cały czas się rozwijamy - zarówno jako społeczność, ale także jako my sami - progności. Z dnia na dzień pogłębiamy swoją wiedzę z dziedziny meteorologii - wszystko po to, aby ostrzegać jak najlepiej potrafimy.

Obecnie mamy zaufanie prawie 5 tysięcy osób.

Mimo, że wciąż uważamy to za dość skromny dorobek to jednak dzięki naszym ostrzeżeniom wiele osób w porę wiedziało, na co się przygotować. Przykładowe statystyki z dwóch sierpniowych dni ubiegłego roku wprawiły nas jednak w osłupienie. Ważnym postem udało nam się dotrzeć do ponad 30 000 osób.

Byliśmy wtedy bardzo zadowoleni, że udało się ostrzec tak wielką grupę ludzi, a nasze marzenia powoli zaczęły przeradzać się w rzeczywistość. Wiele naszych postów zaczęło docierać do licznej grupy odbiorców, a licznik polubień rósł zaskakująco szybko. 

Do naszego zespołu dołączyły kolejne osoby. Przygotowujemy się do nowego sezonu burzowego w 2018 roku. Nasze plany są ambitne, ale najważniejsze nadal jest jedno - docierać do jak największej ilości osób i móc ostrzegać je przed groźnymi zjawiskami, wypełniając przy tym nasze cele.

Na sezon w tym roku mamy kilka ciekawych planów, na które się nastawiamy.

Przede wszystkim chcemy zakupić odpowiedni sprzęt pomiarowy - stacje meteorologiczne, przenośne urządzenia meteo - tak aby w trakcie "pościgów" za burzami, jak i w domu mieć pełen zakres użytecznych danych.

W planach jest również założenie pełnoprawnej strony WWW, w zawiązku z czym kupno serwera i hostingu.

Do tego dochodzą czysto estetyczne cele, tj. kupno sprzętu fotograficznego lub drona, chociażby w celu dokładniejszego badania zniszczeń czy zwiększenia pola widoku. Przydałyby się również fundusze na ewentualne wypady za burzami - np. na paliwo.

Oczywiście część sfinansujemy z własnych portfeli. Celów jest dużo, są ciekawe i ambitne - jesteśmy tego świadomi.

Jesteśmy grupą młodych pasjonatów, która spełnia swoje marzenia, jednocześnie czyniąc je użytecznymi dla innych osób. Wierzymy, że są ludzie, którzy wesprą naszą ideę i uznają ją za słuszną, a tym samym przyczynią się do rozwoju polskiego systemu ostrzeżeń oraz polskiej meteorologii.

Będziemy wdzięczni za każdą cegiełkę dołożoną do naszej działalności.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 0
Cześć! Dzięki, że okazałeś nam pomoc - każda nawet najmniejsza kwota jest ważna! Przyczyniasz się tym samym do naszego dalszego rozwoju.

 • Za 3zł dostaniesz pisemne podziękowanie na Twojego e-maila od naszej ekipy.

Zostań patronem
6 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki! 5 złotych to jest bardzo przyzwoite wynagrodzenie naszej pracy. W końcu za piątaka można już coś kupić :)

 • Za 5zł dostaniesz kilka naszych tapet na komputer.

 • Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich! (3zł)

Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
10 złotych! Jak dla nas jest to całkiem duża kwota, jesteśmy wdzięczni za takie wsparcie! Jedna osoba w ciągu roku przy 10zł to już 120zł, czyli całkiem niezłe pieniądze ;)

 • Za 10zł Twoje imię i nazwisko pojawi się w poście na fanpage'u co miesiąc/lub stronie WWW w przyszłości.

 • Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich! (3zł, 6zł)

Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
No teraz to już na serio jesteśmy bardzo wdzięczni. Bardzo wiele to dla nas znaczy - nasz zapał rośnie 10-krotnie!

 • Za 10zł otrzymasz dostęp do specjalnej grupy, w której będziesz otrzymywać ważne informacje szybciej niż pozostali oraz zobaczysz posty "zza kulis".

 • Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich! (3zł, 6zł, 10zł)

Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
20 złotych?! Może niektórych taka liczba nie ekscytuje - ale na z pewnością! Od teraz już śmiało możesz mówić, że przyczyniłeś się do naszego rozwoju w dużym stopniu!

 • Za 20zł wyślemy do Ciebie dodatkowo list z podziękowaniami na Twój adres.

 • Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich! (3zł, 6zł, 10zł, 15zł)

Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Ojej - kupa kasy! Jesteś na prawdę hojny i dziękujemy Ci za to z całego serca! Można z pełną odpowiedzialnością nazwać Cię już mecenasem.

 • Za 25zł będziesz otrzymywać na swojego e-maila nasze dodatkowe, bardziej rozwinięte prognozy.

 • Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich! (3zł, 6zł, 10zł, 15zł, 20zł)

Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow! To się porobiło... za takie pieniądze wpłacane regularnie można zrobić już bardzo wiele! Dziękujemy Ci hojny darczyńco! Nasz mecenasie.

 • Za 35zł będziesz mógł wysłać nam swoją propozycję artykułu edukacyjnego związanego z pogodą, najciekawsze pomysły trafią na stronę!

 • Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich! (3zł, 6zł, 10zł, 15zł, 20zł, 25zł)

Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
To już jest kosmiczne wsparcie - nie możemy wyjść z podziwu, że ktoś taki się znalazł! Wiedz, że przyczyniasz się do rozwoju polskiej meteorologii i naszej pasji! Dziękujemy!

 • Za 50zł dostaniesz przede wszystkim nasz wielki szacunek i wdzięczność. Tą wpłatą mówisz nam, że jesteś bardzo zainteresowany rozwojem polskiej sceny meteo.

 • Ten próg zawiera także wszystkie nagrody z poprzednich! (3zł, 6zł, 10zł, 15zł, 20zł, 25zł, 35zł)


Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Zamurowało nas - jeśli rzeczywiście chcesz aż tyle przeznaczyć na nasz rozwój to bardzo się z tego cieszymy! Jest to próg specjalnie dla tych, którzy bardzo chcą nam pomóc. Będziemy Wam nie-sa-mo-wi-cie wdzięczni.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni