Byle do Brzegu

Zbieram na tratwę

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Dwieście pięćdziesiąt złotych miesięcznie to już jest coś. Uda mi się za to zbudować tratwę, a może nawet starczy i na wiosło. Co za tym idzie, łatwiej będzie mi przedzierać się przez nieprzebrane wody i potoki, pisząc raz za razem kolejne opowiadania. Słowo za słowem, słowo za słowem, będę w stanie dopłynąć do Was. No i spójrzmy prawdzie w oczy, taka kwota to kilka godzin w pracy mnie, a więc kilka godzin więcej na słodkie pisanie!

Budujemy łódkę

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Pomalutku moja tratwa przeistacza się w łódkę, a więc mogę znacznie szybciej wiosłować do Was z kolejnymi testami. Całe osiemset złotych to już pokaźna suma. Myślę, że za taką kwotę jestem w stanie wyskrobać minimum jeden cały dzień w tygodniu tylko po to, żebyście mogli przeczytać, co się dzieje z naszymi ukochanymi bohaterami. Może nawet uda się wypić kawę lub herbatę, żeby móc dłużej popracować nad opowiadaniami? ( ;

Własny jacht

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Własny jacht z kucharzem na pokładzie. Brzmi, jak marzenie, nie? Osiągając ten cel, jestem coraz bliżej tego marzenia. Mogę spokojnie płynąć, nie przejmując się wiosłowaniem, więc ile czasu daje mi to na pisanie! Wygodne, prawda? A tak bardziej przyziemnie to doskonała okazja do tego, żeby móc porządnie przysiąść nad tekstami kilka dni w tygodniu i nie rozpraszać się dosłownie niczym innym.

Wycieczkowiec

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

To już rejs wycieczkowcem i to nie samotny. Taka kwota to wygodny rejs dla mnie i mojego cudownego grafika. Znaczy to mnie więcej tyle, że ja mam czas przysiąść nad tekstami znacznie częściej, a mój grafik dostaje dodatkową motywację do tego, żeby przygotować niesamowite i przyciągające wzrok okładki. Poza tym, kto wie, może nagle pojawi się jeszcze jakiś projekt?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)