Byle do Brzegu

W Patronite od 01.08.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Piszę opowiadania homoerotyczne. Dłuższe, krótsze... Czasem drukiem, czasem nie... Pozwólnce matce Wenie wzrastać i rozwijać się, bo niestety książki same się nie wydadzą, a matka Wena, choć kochająca, nie karmi swoich dzieci. ( ;

O Autorze

Cześć Wszystkim!

Jestem dwudziestoparoletnią zwariowaną i pozytywnie zakręconą kobietą. Pisanie od zawsze w jakimś stopniu mi towarzyszyło. Najczęściej jednak pisałam wiersze i różne krótkie formy. Czasem listy, czasem zajawki nigdy nieukończone. Jak to w życiu bywa, każdy musi znaleźć swój własny sposób na odstresowanie. Ja swój znalazłam pisząc „Zostać do Rana”, czyli moją pierwszą książkę. Od tamtej pory wiedziałam jedno – gdy zżera mnie stres, muszę usiąść do komputera, telefonu, zeszytu… Gdziekolwiek, gdzie mogę pisać i przelać wszystko na papier.

No to może teraz krótkie wyjaśnienie tematyki. LGBT+ jest mi dość bliskie z racji tego, iż sama jestem biseksualna. Poza tym jakoś łatwiej pisać mi historię tego typu. Dodatkowo, w prostej formie, jaką jest romans, chcę przekazać czytelnikom jedną ważną prawdę. Miłość jest jedna. Nieważne, kogo kochamy. Nasza seksualność nie sprawia, że mamy inne problemy w życiu. Tak samo musimy zastanawiać się nad szkołą, pracą, pieniędzmi i wszystkimi tymi prozaicznymi szczegółami. Też chorujemy i też mamy złamane serducha od czasu do czasu.  Nie jest to kara boska za kochanie „nie tej płci, co trzeba”. To jest życie. Każde takie samo, a jednak tak bardzo różne.

Tak samo jest z moimi historiami. Bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, więc po co przejmować się jeszcze naszą „innością” ze względu na seksualność? Nie warto. Tak więc w każdej z mojej historii znajdziesz, Drogi Czytelniku, jakieś problemy dnia codziennego, coś z czym możesz się utożsamić. Coś ważnego dla mnie, więc może i dla Ciebie?

Jakkolwiek tych historii nie nazwać, opowiadania gejowskie, opowiadania LGBT, książki LGBT, książki gejowskie… To nie ma większego znaczenia. Ważne jest to, co się w nich znajduje. 

Zapraszam też do kontaktu. Może warto? ; >

Póki co w sprzedaży dostępne są dwie części z serii Czas na Wyczerpaniu:

 

 

 

                            "Zostać do Rana"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         "Zniknąć w Południe"

 

 

 

 

 

  "Numero Uno"  

 

Książki można kupić w sklepie Bucketbook.pl.

Ale spokojnie, to jeszcze nie koniec! Już trwają prace nad kolejnymi ; >

Enjoy!

http://byledobrzegu.pl

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem