Strefa Patrona:

42

patronów

2325 zł

miesięcznie

6790 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
24
miesięczne wsparcie
63
liczba patronów

  Świat kryje w sobie wiele fascynujących tajemnic. Każdy dzień przynosi nowe zagadki i nowe informacje. Od lat podążam tą krętą i wyboistą drogą szukając odpowiedzi skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy. Opowiadam o tym wszystkim, którzy chcą poznać moją opinię.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Nazywam sie Chris Miekina i od ponad ćwierć wieku mieszkam w USA, w stanie New Jersey, w połowie drogi pomiędzy Nowym Jorkiem i Filadelfią. Moją pierwszą pasją w życiu bylo czytanie książek. Rodzice opowiadali mi, że nauczyłem się czytać wcześniej niż chodzić. Czytanie jest moja pasją do dziś a mój apetyt na nowe informacje, historie i opowieści jest wciaż nienasycony. nawet, gdy zdalem sobie sprawę, że zgromadziłem więcej ksiażek niż zdołam przeczytać do końca życia (nasze życie ma w końcu swój biologiczny limit), to nadal kupuję nowe i czytam... pochłaniam ich treść i buduję w ten sposób wizję świata opartą na miliardach rozmaitych informacji. Pozwala to na patrzenie na swiat z wielu punktów widzenia i nie ograniczanie ię do jednego, specyficznego rodzaju wiedzy. Wzorem dla mnie są luminarze Renesansu, których wielkość polegała na mnogości zainteresowań, dzięki którym byli w stanie oceniać rozmaite zjawiska.

 

Od lat z pasją zgłębiam tajemnice od naszej prehistorii do wiedzy na temat krańcow znanego nam wszechświata. Nieobce są mi poważne rozprawy naukowe ale także opinie wyrażane na ten temat przez rozmaitych badaczy. niektórzy z nich mają doktaraty inni jedynie ambicje, pomysły a czasami realne odkrycia, ktorych dokonali. Patrzę na świat poprzez zdrowy rozsądek, ale także paranormalną lunetę, doceniając niezwykłe wlasciwosci ludzkiego umyslu pracującego  w różych częstotliwosciach i warunkach, czesto obciążony religią, kulturą i temperamentem badacza.

 

Informacje jakie zdobywam przekazuję od lat w moim blogu: nowaatlantyda.com, ktory ma swoich zwolenników i wrogów. Obecnie  wyruszylem w nową przygodę, gdzie moja opowieść nie ogranicza się tylko do slowa pisanego. Mój nowy vlog - Polaraxa - publikowany jest na YT i jest na razie  efektem zmagania się z mikrofonem, softwarem a taże z formą jaką przekazuję swoje myśli. To dopiero początek tej drogi i zamierzam filmiki, które tworzę przenieść na wyższy poziom i z formy audio-wizualnej, stworzyć rodzaj dokumentu, ktory pokazuje realne miejsce o którym opowiadam. Nielatwo jest to osiągnąć  walcząc z przeciwnościami w pojedynkę, jednak z pomocą Patronów wszystko jest możliwe.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2000
Moja działalność nie jest Ci obojętna! Staleś się częścią Rodziny! Witaj na pokładzie!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 16
Limit: 2000
Moje opowieści wzbudzają Twoje zainteresowanie. Jeszcze nie jesteś pewien dokąd zmierzam, ale intuicja podpowiada Ci że jest to dobry kierunek. Przyczyniasz się do rozwoju kanału i jesteś częścią Załogi. Żeglujemy razem! Twoje pytania sa dla mnie ważne i odpowiadam na nie w kolejnych prezentacjach.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 12
Limit: 2000
Jesteś przekonany, że stworzony przeze mnie kanał YT jest wartościowy i warto zadbać aby utrzymał się na powierzchni netu! Dzięki Twojemu zaangażowaniu jestem w stanie podnieść jakość przekazu i otworzyć nowe możliwości zdobywania informacji (książki, filmy i subskrypcje magazynów). Jesteś jednym z twórców programu i tematyka, ktora cię interesuje jest omawiana w kolejnych Polaraxach. W przyszłości, do każdej książki jaką napiszę i wejdzie ona w Twoje posiadanie otrzymasz personalną dedykację.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 9
Limit: 2000
Jest to bardzo poważne zobowiązanie! Wiem , że mogę na Tobie polegać! nawet jeśli nie oczekujesz nic w zamian - bo audycja zaspokaja Twoje potrzeby z pewnością otrzymasz ode mnie koszulkę firmową Polaraxy tak szybko jak szybko uda się ją zamówić i wykonać.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 2000
Zapraszam Cię do Polaraxy! Będziemy mogli porozmawiać na filmie przez conajmniej 15 min. Wymienić poglądy i opinie. Jeśli chcesz coś zareklamować to bedzie do tego okazja. Polaraxa na Twoje życzenie nie zapomni także o Twoich urodzinach, rocznicy ślubu czy życzeniach świątecznych dla Ciebie i Twojej najbliższej osoby!
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 4
Limit: 2000
Jesteś nie tylko Patronem, bo masz wpływ na to, co będzie rozgrywało się na antenie. Odwiedzając USA jestem Twoim przewodnikiem. Każdą książkę, który wydam otrzymujesz w prezencie ze specjalną dedykacją
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 2000
Jesteś MECENASEM. Twoje nazwisko lub nazwa firmy będzie wymieniona w każdej następnej produkcji filmowej blogowej lub książkowej. Nagram odcinek Polaraxy na Twoje wyłączne zamówienie. Jeśli się spotkamy - zapraszam na pogawędkę w dowolnym , stymulującym rozmowę miejscu. Będziesz mial dostęp do wszystkich materiałów, które z różnych powodów nie ujrzą światła dziennego.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni