Chris Miekina

Świat kryje w sobie wiele fascynujących tajemnic. Każdy dzień przynosi nowe zagadki i nowe informacje. Od lat podążam tą krętą i wyboistą drogą szukając odpowiedzi skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy. Opowiadam o tym wszystkim, którzy chcą poznać moją opinię.

O Autorze

Nazywam sie Chris Miekina i od ponad ćwierć wieku mieszkam w USA, w stanie New Jersey, w połowie drogi pomiędzy Nowym Jorkiem i Filadelfią. Moją pierwszą pasją w życiu bylo czytanie książek. Rodzice opowiadali mi, że nauczyłem się czytać wcześniej niż chodzić. Czytanie jest moja pasją do dziś a mój apetyt na nowe informacje, historie i opowieści jest wciaż nienasycony. nawet, gdy zdalem sobie sprawę, że zgromadziłem więcej ksiażek niż zdołam przeczytać do końca życia (nasze życie ma w końcu swój biologiczny limit), to nadal kupuję nowe i czytam... pochłaniam ich treść i buduję w ten sposób wizję świata opartą na miliardach rozmaitych informacji. Pozwala to na patrzenie na swiat z wielu punktów widzenia i nie ograniczanie ię do jednego, specyficznego rodzaju wiedzy. Wzorem dla mnie są luminarze Renesansu, których wielkość polegała na mnogości zainteresowań, dzięki którym byli w stanie oceniać rozmaite zjawiska.

 

Od lat z pasją zgłębiam tajemnice od naszej prehistorii do wiedzy na temat krańcow znanego nam wszechświata. Nieobce są mi poważne rozprawy naukowe ale także opinie wyrażane na ten temat przez rozmaitych badaczy. niektórzy z nich mają doktaraty inni jedynie ambicje, pomysły a czasami realne odkrycia, ktorych dokonali. Patrzę na świat poprzez zdrowy rozsądek, ale także paranormalną lunetę, doceniając niezwykłe wlasciwosci ludzkiego umyslu pracującego  w różych częstotliwosciach i warunkach, czesto obciążony religią, kulturą i temperamentem badacza.

 

Informacje jakie zdobywam przekazuję od lat w moim blogu: nowaatlantyda.com, ktory ma swoich zwolenników i wrogów. Obecnie  wyruszylem w nową przygodę, gdzie moja opowieść nie ogranicza się tylko do slowa pisanego. Mój nowy vlog - Polaraxa - publikowany jest na YT i jest na razie  efektem zmagania się z mikrofonem, softwarem a taże z formą jaką przekazuję swoje myśli. To dopiero początek tej drogi i zamierzam filmiki, które tworzę przenieść na wyższy poziom i z formy audio-wizualnej, stworzyć rodzaj dokumentu, ktory pokazuje realne miejsce o którym opowiadam. Nielatwo jest to osiągnąć  walcząc z przeciwnościami w pojedynkę, jednak z pomocą Patronów wszystko jest możliwe.

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)