Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

102 zł

łącznie

Jesteśmy jak połączenie szkoły z lunaparkiem: uczymy, bawiąc. Młodszych, starszych, ciekawych świata. Fajnie, że do nas trafiłeś!

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 900 zł
Koszty funkcjonowania
W tym momencie serwis ciekawe.org przynosi straty. Prowadzimy go z czystej pasji, dokładając po parę stówek każdego miesiąca. 900 złotych pozwoli nam wyjść "na zero" - opłacić koszty serwera i osobę, która dorywczo pomaga nam tworzyć artykuły.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2400 zł miesięcznie
brakuje 2400 zł
Dodatkowa osoba do pomocy
Naszym obecnym zmartwieniem jest fakt, że na ciekawe.org pojawia się zbyt mało treści. Pozyskanie kolejnej osoby do pomocy przy tworzeniu artykułów pozwoliłoby co najmniej podwoić liczbę postów jaka pojawiałaby się w serwisie.

O Autorze

Ciekawe.org to serwis popularnonaukowy. Nie znajdziesz więc tutaj memów z kotami czy newsów z życia gwiazd, ale przekonasz się, że nauka może dawać frajdę. Staramy się szerzyć wiedzę w sposób zabawny i przystępny, aby zainteresować nią jak najwięcej odbiorców. Stawiamy na inteligentną, wartościową rozrywkę. Jeśli masz dość kolorowych, nic nie znaczących obrazków, i treści bez treści, zapraszamy! Tu nie grozi Ci nuda, tu wiedza może uderzyć Ci do głowy.


Najpopularniejsze artykuły z naszego serwisu:

 

Wyszukiwarka

Wybierz