Jesteśmy organizacją non-profit, która wspiera osoby dopiero planujące rozpocząć swoją przygodę z branżą IT. Umożliwiamy eksperymentowanie z różnymi ścieżkami kariery. Pomagamy stawiać na nich pierwsze kroki, zdobywać doświadczenie oraz zbudować atrakcyjne portfolio projektowe.

O Autorze

 

Nasze zadania

W CodersCrew każdy może rozwijać się w dowolnym obszarze (m.in. web development, UX design, data science, marketing internetowy i project management). Nasze działania zewnętrzne i wewnętrzne bazują na trzech zadaniach:

  • Odkrywanie - ponieważ pomagamy eksplorować branżę IT, pokazujemy możliwe ścieżki kariery i przedstawiamy realia panujące na różnych stanowiskach.
  • Rozwój - ponieważ zapewniamy materiały, narzędzia i kompletne ścieżki nauki, dzięki którym można swobodnie pogłębiać swoją znajomość wybranej dziedziny.
  • Działanie - ponieważ wspólnie tworzymy projekty we współpracy z firmami i praktykami biznesu, dzięki czemu można nawiązać wartościowe kontakty oraz zbudować atrakcyjne portfolio.

 

Poznaj CodersCamp - nasz największy projekt

Chęć wspierania ludzi w rozpoczynaniu swojej przygody z branżą IT przyczyniła się do powstania CodersCamp - największego otwartego kursu programowania webowego. W ramach trzymiesięcznego darmowego kursu uczestnicy poznają podstawy web developmentu i tworzą swoje pierwsze projekty z wykorzystaniem języków HTML, CSS i JavaScript. Każdy uczestnik, pod okiem doświadczonego mentora, tworzy atrakcyjne portfolio składające się z 5 stron i aplikacji webowych, z których każda jest publikowana w sieci. Dodatkowo w ramach kursu oferujemy dostęp do narzędzi używanych w firmach IT.

Organizujemy CodersCamp 2 razy w roku. Kurs zawsze był, jest i pozostanie w pełni darmowy, co pozwala nam umożliwić naukę programowania jak największej liczbie osób. 

Pod koniec kursu każdy z uczestników może wziąć udział w hackathonie organizowanym wspólnie z naszymi partnerami - wiodącymi firmami w branży. W trakcie wydarzenia zespoły rywalizują między sobą, weryfikują umiejętności zdobyte podczas kursu oraz walczą o atrakcyjne nagrody, mając jednocześnie możliwość zaprezentowania się przed potencjalnymi pracodawcami.

 

Zobacz relację z hackathonu realizowanego w ramach I edycji CodersCamp!

 

Inne inicjatywy i działania

W CodersCrew wykorzystujemy każdą nadarzającą się okazję do rozwijania swoich umiejętności. W ramach naszych działań tworzymy aplikacje webowe o różnym poziomie trudności, jesteśmy obecni na licznych konferencjach programistycznych (i nie tylko), bierzemy udział w hackathonach oraz prowadzimy prelekcje i warsztaty.

 

Dlaczego warto nas wspierać?

Wasze wsparcie pozwoli nam na zrealizowanie jeszcze większej liczby projektów na szeroką skalę, a także poszerzenie zakresu tematycznego naszych darmowych warsztatów i prelekcji. Co najważniejsze, dzięki dodatkowym środkom będziemy mogli znacznie szybciej zrealizować nasze plany utworzenia bootcampów na wzór CodersCamp z dziedzin takich, jak: data science, UX design, marketing internetowy oraz project management.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)