Strefa Patrona:

27

patronów

435 zł

miesięcznie

11985 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
126
miesięczne wsparcie
92
liczba patronów

  Robię Codziennik, dowodzę http://www.rozgrywkapodcast.pl , gadam o grach w Rozgrywce i Fantasmagierii, piszę do Magazynu Gamer, a na dodatek filmiki robię.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
54 %
100%
osiągnięto 54%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 365 zł
Powrót Cooltywatora
Przy tak dużym wsparciu Cooltywator powróciłby w formie regularniej - co dwa tygodnie czekałby na Was nowy odcinek.

O Autorze

"Cześć czołem, tu Cooldan i witam w kolejnym Codzienniku!"

Takie zdanie już od ponad 200 dni można było usłyszeć w tworzonej przeze mnie codziennej audycji newsowej, dotyczącej szalonego świata gier video. Jeśli tu trafiliście, to znaczy, że najprawdopodobniej słuchacie jej, czy to na stronie, czy też poprzez iTunesa, bądź dowolną inną aplikację podcastową odsługującą RSS. Pierwszy Codziennik pojawił się 8 września (tu znajdziecie listę wszystkich) i od tego czasu codziennie spełniał przyjęte na początku założenie - dostarczać Wam zestaw sprawdzonych, najistotniejszych informacji dotyczących gier wideo. Tak abyśmy nie musieli tracić czasu na wnioski wyssane z palca, czy nie potwierdzone w żaden sposób newsy tworzone tylko pod "gorący nagłówek". Codziennik był regularnie wspominany i doceniany (np. w podsumowaniu najlepszych miejsc z sieci jestemgeekiem.pl). Wszyscy odbiorcy mojego "dzieła" wiedzą, że od początku dostarczałem go niezależnie od świąt, dni wolnych, robiąc również dodatkowe specjalne wpisy (np. dotyczące rozdania nagród VGA) Ponieważ kilku z Was proponowało mi taką formę wsparcia, postanowiłem to zrobić.

 

Mimo, że głównym założeniem tego profilu jest wsparcie mojej działalności związanej z Codziennikami to "w Internetach" można spotkać się z moim działaniem w regularnym współprowadzeniu podcastu Rozgrywka, jak i zarządzaniem serwisem, który rozrósł z małego bloga Rozgrywki - http://rozgrywkapodcast.pl/.

 

Dodatkowo regularnie pojawiam się w podcaście Fantasmagieria i miałem okazje wystąpić w ramach gościach w wielu innych (np. Padcaście czy Masie Kultury).

W ramach działań około Rozgrywkowych robię również wideorecenzje i czasem coś napiszę, czy to na stronę czy do Magazynu Gamer.


Dlatego też, jeśli doceniacie moje działania to od dziś możecie pokazać to w sposób bezpośredni, bo tu każde 5zł robi różnice :)

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 13
Wielkie dzięki za wsparcie moich działań przysłowiowym piątakiem!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 8
Jeśli zdecydujesz się wspierać moją działalność taką kwotą, to z największą przyjemnością w każdą niedziele dostaniesz ode mnie maila z pigułą z całego tygodnia. Wybiorę wszystkie najważniejsze newsy, czy najciekawsze zwiastuny tak, żebyś był pewien, że nic istotnego nie uszło Twojej uwadze.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 4
Jeżeli zdecydujesz się na wsparcie mojej działalności tą kwotą to znaczy, że bierzesz sprawy na poważnie. Można by wręcz powiedzieć, że stajesz się moim mini mecenas. A jak każdy mecenas, zasługujesz na wyróżnienie - w każdym Codzienniku w wersji tekstowym zostaniesz na dole strony wyróżniony jako Mecenas Codziennika - imieniem i nazwiskiem, lub ksywą. Jak będzie Tobie pasowało. Dodatkowo w każdą niedziele dostaniesz maila podsumowywującego tydzień - tak jak w przypadku poprzedniego progu.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Przy takiej kwocie wsparcia podchodzisz do sprawy bardzo poważnie. Dlatego też oprócz poprzednich nagród raz w miesiącu na końcu wersji audio Codziennika (oraz na stronie i w "szerach" na social media) znajdzie się dowolnie wybrana przez Ciebie treść - niezależnie czy będzie to reklama czegoś co robisz "do internetów" czy pozdrowienia dla mamy czy też coś bardziej szalonego. Może to być zarówno przeczytane przeze mnie, jak i podesłane przez Ciebie w formie audio. Oczywiście treść ta nie może w żaden sposób łamać prawa.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
W tej sytuacji uznaje, że musisz być moim ogromnym fanem. W takim razie, oprócz nagród związanych z poprzedni progami dodatkow proponuje, abyśmy raz w miesiącu zgadali się na Blabie/Skypie/TSie i pogadali o czym tylko zechcesz. Chętnie w tym czasie również pomogę Ci coś zmontować na wideo czy audio, bądź wesprę "reklamą" jakąś Twoją działalność.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni