Strefa Patrona:

2

patronów

10 zł

miesięcznie

415 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
627
miesięczne wsparcie
457
liczba patronów

  Jacek Durski. Grafik komputerowy. Projektant, nauczyciel, informatyk. Aby podzielić się z Wami moim doświadczeniem, przygotowałem szereg darmowych ćwiczeń online, dzięki którym możecie poznać program CorelDRAW. Zapraszam na corel.durscy.pl - stronę pełną ćwiczeń.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 190 zł
Czas na systematyczną pracę
Stronę corel.durscy.pl założyłem w 2010 roku i w miarę możliwości i dodaję kolejne ćwiczenia. Czasem jakieś wskazówki, czasem organizuję konkursy dla czytelników. Niestety potrzeby dnia powszedniego (te materialne) powodują, że serwisem zajmuję się w tzw. „chwili wolnego czasu”.
Osiągnięcie tego progu będzie dla mnie motywacją by systematycznie zająć się projektem. 200 zł na miesiąc jest dobrą zapłatą bym w każdym miesiącu przygotował przynajmniej jedno nowe ćwiczenie.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 390 zł
Chcemy więcej ćwiczeń!
Osiągnięcie tego progu będzie dla mnie hasłem: „Chcemy więcej ćwiczeń!” I tak też się stanie. Jeśli będę otrzymywać od Was 400 zł – zobowiązuję się przygotować miesięcznie co najmniej dwa ćwiczenia.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 790 zł
Nowe możliwości – nowe działy
800 zł na miesiąc to nowy wymiar pracy dla Was. To moment w którym przygotuję nowe działy. Mam już kilka wstępnych pomysłów: ćwiczenia dla średnio zaawansowanych; wskazówki tematyczne (np. związane z poligrafią, czy cięciem ploterowym); ćwiczenia na inne programy (np. Photopaint, Photoshop) z których także prowadzę zajęcia na uczelni.
Kwota ta pozwoli mi także na częstszą aktualizację oprogramowania, co wpłynie na jakość publikowanych materiałów oraz możliwość udzielania rzetelniejszych odpowiedzi moim czytelnikom.

O Autorze

corel.durscy.pl - strona pełna ćwiczeń

 

 

Jacek Durski

Grafik komputerowy. Projektant, nauczyciel, informatyk.

Od 1994 roku pracuję z programem CorelDRAW zarówno jako projektant w firmie reklamowej jak i dydaktyk w liceum i na uczelni. W 2006 roku napisałem podręcznik „CorelDRAW X3 dla każdego”. Doświadczenie jakie w tej dziedzinie zdobyłem, wymagało ciągłego uczenia się, poszukiwania, eksperymentowania a przede wszystkim ciężkiej pracy.

Aby podzielić się z Wami moim doświadczeniem, przygotowałem szereg darmowych ćwiczeń online, dzięki którym możecie poznać program CorelDRAW.

Zapraszam na corel.durscy.pl oraz fanpage fb.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Piątka na kawę. Dziękuję bardzo, zwłaszcza, że piję jej bardzo dużo. Twoją wpłatę traktuję jako bardzo fajne podziękowanie – takie lepsze „lubię to”. Pijąc następną kawę będę myślał o Tobie.
Z mojej strony - raz na jakiś czas, możesz liczyć na jakąś małą niespodziankę :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Ziarnko do ziarnka i uzbiera się konkretna kwota. Dziękuję Ci za wsparcie. W ramach podziękowania, raz w miesiącu, jeden z patronów otrzyma podręcznik mojego autorstwa (ze specjalną dedykacją). Natomiast wszyscy patroni, co pewien czas mogą liczyć na jakąś małą niespodziankę :)

Listę patronów publikuję na stronie corel.durscy.pl. Daj znać, jeśli wolisz działać anonimowo.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Tą kwotą pokazujesz mi, że minimum Ci nie wystarcza. Dziękuję Ci za to. W ramach podziękowania, raz w miesiącu, jeden z patronów otrzyma podręcznik mojego autorstwa (ze specjalną dedykacją).
Dodatkowo chciałbym przesłać Ci mały upominek (na wskazany przez Ciebie adres). Lista niespodzianek znajduje się na stronie corel.durscy.pl

Listę patronów publikuję na stronie corel.durscy.pl. Daj znać, jeśli wolisz działać anonimowo.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
50zł to już naprawdę konkretne wsparcie. Dlatego chciałbym, prócz wspomnianych wcześniej niespodzianek, wysłać Ci pocztą specjalne podziękowanie.
Dodatkowo możesz zaproponować temat kolejnego ćwiczenia (które wykonam jak najszybciej).

Listę patronów publikuję na stronie corel.durscy.pl. Daj znać, jeśli wolisz działać anonimowo.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak mogę Ci podziękować za tak hojne wsparcie? Możesz zaproponować temat kolejnego ćwiczenia, a ja dopiszę na końcu ko jest kto jest jego pomysłodawcą (i darczyńcą zarazem). Twój podpis lub nazwa Twojej firmy pozostaną na stronie niezależnie od długości czasu wsparcia.

Listę patronów publikuję na stronie corel.durscy.pl. Daj znać, jeśli wolisz działać anonimowo.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy