Crazytravelbag

W Patronite od 28.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 99

liczba Patronów: 85

144 patronów
3 070 zł miesięcznie
6 190 zł łącznie
Entuzjastka podróży po Stanach. Kolekcjonuję wiedzę, doświadczenia i przekazuje je w artystycznej formie. Zaglądam Stanom pod spódnicę i dzielę się swoimi odkryciami. Rozkładam wiedzę o USA na czynniki pierwsze.

O Autorze

 

Jesteśmy podróżująca rodziną na etacie, z małym Filipem na pokładzie. Zaczęliśmy nasze podboje od zwiedzania Stanów i planujemy odwiedzić wszystkie zakątki tego kraju ! 

Czym się dzielimy ?

1. Prowadzę bloga podróżniczego, w którym oprócz opisu podróży, wskazówek, tras można znaleźć masę ciekawostek społeczno-kulturowych związanych ze Stanami. Podpowiadam jak zorganizować podróż z dzieckiem, jak zaoszczędzić w podróży do Stanów, ale także znajdziecie u mnie wywiady z Polonią amerykańską i wiele więcej  http://www.crazytravelbag.pl

2. Edukuję na instagramowym Stories. Niemalże co weekend możecie przeżyć ze mną kilka amerykańskich dni, podczas których opowiadam największe ciekawostki o Stanach. Za nami historia Coca-Coli, KFC, rodzaje domów w Nowym Jorku, historia American Dream, restauracji Waffle House, amerykańskich śniadań. Opowiadam o przepisach drogowych w Stanach, historii gazeciarzy. Tematy nigdy nam nie kończą, a wszystko zapisuje w relacjach wyróżnionych, żebyście mogli zawsze do tego wracać. Wszystkie historie staram się przedstawić w jak najbardziej przyjemnej, często artystycznej formie. Po stories odpowiadam na pytania i przekazuje moc dodatkowych ciekawostek. Jestem bardzo dumna z tego projektu. Wybrałam InstaStories jako jedną z form przekazywania wiedzy, bo chcę pokazać, że na Instagramie można się uczyć, wzruszać i zwiedzać. 

Oto kilka klatek z naszych amerykańskich weekendów 

3. Raz na miesiąc-dwa udostępniam za darmo Inspiralnik, który jest wypadkową moich dodatkowych zainteresowań, którymi chcę się dzielić ze swoją społecznością. Inspiralnik przesyłam w formie mini e-booka. Za nami tematy interesujących stron w sieci, wnętrzarskie, pielęgnacyjne, filmowe. 

Co zmienia Wasze wsparcie ?

Bardzo wiele! Ostatni rok poświęciłam w ogromnym stopniu tworzeniu wartościowych treści dla mojej społeczności. Pobudki są zawsze takie same - dzielenie się pasją; a to najpiękniejsza przygoda. Nie szukam wsparcia za dotychczasową działalność. To co robię i robić będę, jest i było bezinteresowne. Wsparcie pozwala nam wierzyć, że możemy zobaczyć najdalsze zakątki Ameryki i podzielić się całą wiedzą jaką mamy ze swoimi Patronami. Tworzyć dla nich dodatkowe materiały, które będą podziękowaniem za otwarcie czasem zamkniętych drzwi

Dlaczego decydujemy się na Patronite ?

W swojej twórczej działalności cenię sobie niezależność i wolność. Tą niezależność dają mi lojalni obserwatorzy. Wierzę, że jest to opcja WIN-WIN, gdzie mamy dwie wygrane strony. My - którzy możemy zwiedzać i dzielić się z Wami wszystkim co stanie na naszej amerykańskiej drodze, i WY - którzy możecie korzystać z całej wiedzy, wskazówek i ciekawostek w obszarze amerykańskiej zajawki...ale pewnie w przyszłości nie tylko :) 

Na Patronite decydujemy się również, ponieważ CZAS bywa naszym wrogiem. W ferworze ustalania priorytetów okazuje się, że treści blogowe ( jako te, które są hobbystyczne i nie dają grosza na podróże) mogą zaczekać. A my wcale nie chcemy, żeby ta sfera naszego życia musiała czekać ! Pozwólcie nam patrzeć na to inaczej.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem