Crazytravelbag

W Patronite od 28.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 95

Liczba Patronów: 94

Zostań Patronem
191 patronów
4 020 miesięcznie
20 830 łącznie
Entuzjastka podróży po Stanach. Kolekcjonuję wiedzę, doświadczenia i przekazuje je w artystycznej formie. Zaglądam Stanom pod spódnicę i dzielę się swoimi odkryciami. Rozkładam wiedzę o USA na czynniki pierwsze.

O Autorze

 

Jesteśmy podróżująca rodziną na etacie, z małym Filipem na pokładzie. Zaczęliśmy nasze podboje od zwiedzania Stanów i planujemy odwiedzić wszystkie zakątki tego kraju ! 

Czym się dzielimy ?

1. Prowadzę bloga podróżniczego, w którym oprócz opisu podróży, wskazówek, tras można znaleźć masę ciekawostek społeczno-kulturowych związanych ze Stanami. Podpowiadam jak zorganizować podróż z dzieckiem, jak zaoszczędzić w podróży do Stanów, ale także znajdziecie u mnie wywiady z Polonią amerykańską i wiele więcej  http://www.crazytravelbag.pl

2. Edukuję na instagramowym Stories. Niemalże co weekend możecie przeżyć ze mną kilka amerykańskich dni, podczas których opowiadam największe ciekawostki o Stanach. Za nami historia Coca-Coli, KFC, rodzaje domów w Nowym Jorku, historia American Dream, restauracji Waffle House, amerykańskich śniadań. Opowiadam o przepisach drogowych w Stanach, historii gazeciarzy. Tematy nigdy nam nie kończą, a wszystko zapisuje w relacjach wyróżnionych, żebyście mogli zawsze do tego wracać. Wszystkie historie staram się przedstawić w jak najbardziej przyjemnej, często artystycznej formie. Po stories odpowiadam na pytania i przekazuje moc dodatkowych ciekawostek. Jestem bardzo dumna z tego projektu. Wybrałam InstaStories jako jedną z form przekazywania wiedzy, bo chcę pokazać, że na Instagramie można się uczyć, wzruszać i zwiedzać. 

Oto kilka klatek z naszych amerykańskich weekendów 

3. Raz na miesiąc-dwa udostępniam za darmo Inspiralnik, który jest wypadkową moich dodatkowych zainteresowań, którymi chcę się dzielić ze swoją społecznością. Inspiralnik przesyłam w formie mini e-booka. Za nami tematy interesujących stron w sieci, wnętrzarskie, pielęgnacyjne, filmowe. 

Co zmienia Wasze wsparcie ?

Bardzo wiele! Ostatni rok poświęciłam w ogromnym stopniu tworzeniu wartościowych treści dla mojej społeczności. Pobudki są zawsze takie same - dzielenie się pasją; a to najpiękniejsza przygoda. Nie szukam wsparcia za dotychczasową działalność. To co robię i robić będę, jest i było bezinteresowne. Wsparcie pozwala nam wierzyć, że możemy zobaczyć najdalsze zakątki Ameryki i podzielić się całą wiedzą jaką mamy ze swoimi Patronami. Tworzyć dla nich dodatkowe materiały, które będą podziękowaniem za otwarcie czasem zamkniętych drzwi

Dlaczego decydujemy się na Patronite ?

W swojej twórczej działalności cenię sobie niezależność i wolność. Tą niezależność dają mi lojalni obserwatorzy. Wierzę, że jest to opcja WIN-WIN, gdzie mamy dwie wygrane strony. My - którzy możemy zwiedzać i dzielić się z Wami wszystkim co stanie na naszej amerykańskiej drodze, i WY - którzy możecie korzystać z całej wiedzy, wskazówek i ciekawostek w obszarze amerykańskiej zajawki...ale pewnie w przyszłości nie tylko :) 

Na Patronite decydujemy się również, ponieważ CZAS bywa naszym wrogiem. W ferworze ustalania priorytetów okazuje się, że treści blogowe ( jako te, które są hobbystyczne i nie dają grosza na podróże) mogą zaczekać. A my wcale nie chcemy, żeby ta sfera naszego życia musiała czekać ! Pozwólcie nam patrzeć na to inaczej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem