Anastazja Bernad

W Patronite od 05.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 884

liczba Patronów: 522

9 patronów
75 zł miesięcznie
135 zł łącznie

rozwijanie kontentu

2 500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

2 425 zł

brakuje

Jest taka teoria, że są następujące typy matek: Matki Ziemie, które kwitną troszcząc się i karmiąc swoje dzieci, Twórcze Tęczowe Matki, które czują spełnienie w działaniach twórczych, "inspirują swoje dzieci, ale niekoniecznie serwują im posiłek na czas" (Ciało Kobiety, Mądrośc Kobiety" dr. Christiane Northrup) oraz Matki ulepione z tych dwóch.

Ja z całą pewnośćią jestem Matką miksem i po okresie kiedy dzieci są trochę odrośnięte mam pół dnia na rozwijanie się na polu pracy bo resztę mam zamiar spędzać z nimi.
I ja po prostu chciałabym, żeby moje działania dla Was były moją pracą, bo bardzo lubię to ja i lubicie to Wy więc moim zdaniem wszystkim się to kalkuluje!
Na dodatek mam wiele pomysłów, do których chciałabym zaprosić swoich przyjaciół i im za to zapłacić.

Profil w takiej formie w jakiej chcialabym go prowadzić to jest dużo godzin i energii. Przy moim systemie wartości nie jestem w stanie współpracować prawie z żadnym reklamodawcą więc jeżeli mam jechać na tym wózku to musicie mi pomóc go pchać!

Naprawde fajny program o selfcare

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 925 zł

brakuje

Robimę YouTube’owy program o selfcare. Będziemy pokazywać sposoby na robienie sobie przyjemności na różne nieoczywiste sposoby, stworzymy wachlarz możliwości, z którego będzie można wybierać biorąc pod uwagę aktualny stan konta, czasu i możliwości bycia samej/mu.
Ta kwota pozwoli nam wystartować.