Anastazja Bernad

W Patronite od 05.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 818

liczba Patronów: 448

15 patronów
130 zł miesięcznie
315 zł łącznie
Prowadzę profil na Instagramie, dotyczący głównie tematyki rodzicielskiej, ale nie tylko. Przez swoje działania chce pokazać, że nie jesteśmy osamotnieni w wielu swoich problemach, inspirować do refleksji, do poszukiwania wsparcia, nowych sposobów komunikacji ze sobą i drugim człowiekiem.

O Autorze

Od 5 lat jestem Mamą i to skłoniło mnie to prowadzenia profilu na Instagramie.

NUUUUUUDAAAAAA.

Niby tak, a jednak okazuje się, że nie. Macierzyństwo uruchomiło we mnie lawinę pytań i refleksji: gdzie jest moje miejsce, co z moją tożsamością, czy to ze mną jest coś nie tak czy z systemem, czy jestem NAJGORSZĄ  matką czy to tylko etap, jaką chcę mieć relację z moimi dziećmi, światem i przede wszytskim samą sobą. I okazało się, że zadawanie tych pytań:

 wspólne zastanawianie się

     

dzielenie doświadczeniem

                        

 

ale i obśmiewanie pewnych spraw jest bardzo wspierające, na co dowodem jest to, że bo pojawiliście się Wy! Matki, Ojcowie, Dziewczyny, Chłopaki, Kobiety i Mężczyźni.                                                                                 

Na dodatek mam taką zdolność, albo może głęboko zakorzenioną wolę, która polega na przygciąganiu inspirujących ludzi, co zaczęłam wykorzystywać prowadząc dla Was lajwy z rozmów z nimi (np. Agnieszka Stein, Kasia Hajduga).

Jakiś czas temu jednak poczułam, że czas pójść do przodu, uporządkować chaos, wprowadzić regularność, prowadzić treści konsekwentnie, doszkalać się, doświadczać by móc dzielić się z Wami doświadczeniem, skorzystać bardziej z tych znajomości, które sobie wypracowałam oraz zaprosić do współpracy przyjaciół bo chcę się dobrze bawić nie tylko z dziećmi, ale i dorosłymi.

Żeby móc realizować te cele potrzebuję Waszego wsparcia, sooooooo...

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!