Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
22

patronów

245 zł

miesięcznie

245 zł

łącznie

DallasStudios - kanał egzystujący na platformie YouTube od 2011 roku. Tworzę uniwersalne materiały video - vlogi, parodie, materiały krótkometrażowe i Let's Play. Moją dewizą jest niezależność i autentyczność, stąd prowadzę politykę kanału opartą na nonkonformizmie w przekazie oraz podtrzymania stałej oryginalności w materiałach video.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Kanał DallasStudios egzystuje od 2011 roku - do tej pory powstało 37 vlogów, 27 parodii, 16 LP i 11 materiałów krótkometrażowych.

Jednak moje ambicje sięgają dalej - stąd kampania na Patronite.pl - zależy mi na prężnym rozwoju, aby realizować dalsze przedsięzwięzcia na kanale. DallasStudios to już nie jedna osoba, to zaplecze ludzi, którzy widzą wszechobecną padlinę polskiej sceny na YouTube, stąd pozytywne intencje, chęć współpracy, czy dalsze wsparcie na Patronite.pl. Cieszy mnie to, że coraz osób więcej identyfikuje się z moim kanałem, widzą w nim potencjał i przeciwagę dla obecnego wyrafinowanego i prymitywnego polskiego contentu - stąd dostrzegaja oryginalność i osobliwy styl.

 

Moim celem jest stworzenie zaplecza studia, dalej realizacja materiałów - do tego jednak potrzeba budżetu - logistyka, rekwizyty, ekipa, determinacja, czas poświęcony to wszystko niestety kosztuje.

Wszystko zależy od zaplecza budżetu na Patronite.pl - im więcej profitu - tym większe stwarza to możliwości i rozszerza nam zakres działalności mojego kanału.

Mam w zanadrzu parę projeketów - chciałbym zrealizować materiał krótkometrażowy z gatunku wojenny, gangsterski, sci-fi. Są rozpisane scenariusze. Do tego mam parę asów w postaci krótkich parodii. Zawsze mogę realizować na deser transmisje Live Stream, ponieważ dewizą DallasStudios - jest też uniwersalność i ciągły rozwój, przy zachowaniu oryginalności i świeżości materiałów. Stąd nie chcę stać się zakładnikiem jednego sukcesu, czy materiału, danej serii. Dewiza DallasStudios to uniwersalność i rozwój przy stałej kroplówce finansowej, która pomoże urzeczywistnić moje zacne zamiary. To szeroki wachlarz materiałów od vlogów, parodii, materiałów krótkometrażowych po transmisje Live Stream - stąd każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Mamy zaplecze ludzi w postaci operatorów czy chętnych do wziącia udziału w projektach. Brakuje mi tylko komfortu w postaci budżetu na dane przedsięwzięcia - tak abym spokojnie, bez ryzyka mógł przelewać moją wizję na obraz. Abym nie martwił się o budżet, tylko miał ten atut, w postaci waszego wsparcia, abym z pełną piersią mógł realizować mój styl.

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 13
Limit: 0
Cegiełka 5 zł jest jak czołg T-34 w czasie II WŚ. Jedna nie przełamie frontu wschodniego...ale dziesiątki takich cegiełek mogą przyczynić się do niezłego potencjału.
To idealna forma ekonomiczna, a zarazem elastyczna. Nie zamierzasz wrzucać na niedzielną mszę...a lubisz moje kazania na YouTube ? zatem wrzuć do mojego koszyka! Twoja intencja zostanie z pewnością wysłuchana i duchowo poprowadzona w stronę Mekki.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 8
Limit: 0
Pamiętasz co mówiłeś totalnie zarzygany na melanżu sylwestrowym ? - RZUCAM PALENIE! - no właśnie dziś 10 zł - to zwyczajna paczka papierosów.
Tyle samo za cały dzień pracy można zarobić w chińskiej fabryce żeliwnych napromieniowanych prętów do wózków dziecięcych. Zatem możesz zaszaleć! Nie potrzebne Ci plastry Nicorette, wystarczy już moja kampania, która wyjdzie na zdrowie i poczujesz się jak pierwszy sekretarz Chińskiej Republiki Ludowej, który szasta pieniędzmi!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
To już widzę hazardzista z Ciebie, a matka mówiła...mosz dołoża Ci 25 zyla i kup sobie wreszcie nowe portki na targu, bo w samych gaciach będziesz po placu latać! Ale nie przejmuj się matczyną troską...sam wiesz, że dzisiaj trend i modę dyktują Hipsterzy, więc zbytnio się z tłumu nie wyróżnisz. Mało tego - jeśli zdołasz postawić namiot - zwiększysz szansę upolowania napalonej loszki w samym gorącym lecie ! Moja cenna rada z samej autopsji. Gwarantuję, że pewno nie będziesz żałował tych 25 zł!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Uuuu...ostro zagrywasz..ale w pełni doceniam Twój gest, poświęcenie i wiarę pokładaną we mnie i moją twórczość.
Nie pozostając obojętny na taką zacną cegiełkę w ramach podziękowania wyślę specjalnie dla Ciebie pocztówkę z moim autografem...dziś to 50 zł, ale za jakiś czas taki autograf może być wystawiony w domu aukcyjnym w Shrewsbury w UK, także swoją drogą widzę, że myślisz też dalszą perspektywą, zabezpieczając lokatę dla Twojego przyszłego pokolenia. Tym bardziej po moim zgonie, mój Consigliere przewiduje, że wartość takiego autografu może wzrosnąć nawet o 350 % w skali rocznego oprocentowania, przy zachowaniu 3,35 % PKB krajowego.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 0
Włodek Jagiełło to mój ulubiony król...pretendujesz do bycia producentem DallasStudios...a to już coś konkretnego, stąd takie wsparcie to już dla mnie osobiste i dedykowane zobowiązanie. W ramach podziękowania przy każdym nowym materiałe ze stajni DallasStudios przy napisach końcowych - będzie wyświetlana lista HALL OF FAME PATRONITE.PL - znajdziesz tam swoje miejsce. Nasz klient nasz pan...a za jakiś czas pokażesz wnukom swój kamień węgielny - staniesz się nieśmiertelny wraz z nieśmiertelną twórczością DallasStudios! Po za tym of course w ramach podziękowania wyślę dla Ciebie pocztówkę z moim autografem.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Stać Cię na jeszcze więcej ? cóż mogę więcej napisać przy tym progu...takie wsparcie wiele dla mnie osobiście znaczy, bo to pokazuje ile warty jest mój dotychczasowy wkład pracy na YouTube, co więcej! jak dużo znaczy dla Ciebie przyszłość kanału i jego rozwój. Nie przechodzisz obojętnie, po prostu wierzysz w potencjał i styl DallasStudios! Poświęcasz bardzo wiele, z nadzieją na owoce mojej twórczości.. Tu podobnie przy każdym nowym materiałe ze stajni DallasStudios w ramach podziękowania przy napisach końcowych - będzie wyświetlana lista HALL OF FAME PATRONITE.PL - znajdziesz tam swoje zasłużone miejsce, wyślę także w ramach podziękowania do Ciebie pocztówkę z autografem.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Pincet plus...cóż...tu podobna sytuacja. Chociaż podbiłbym retorykę do 100 jak w Skyrim wywalając piękną wiązankę złożoną z limitu 2000 znaków to i tak nie byłoby to w stanie oddać mojego zdumienia i wdzięczności za tak hojny gest. Co to dużo mówić...widocznie stać Cię na taki gest, masz możliwości, jesteś dobrze ustawiony i bardzo mocno wierzysz w markę i potencjał DallasStudios. Przy takim progu stajesz się z automatu konkretnym producentem DallasStudios. W ramach podziękowania na początku każdego materiału i przy napisach końcowych - będziesz wyróżniony jako Producent - z Twoją marką czy nazwą własną.
Zostań patronem
750 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
To już ostatni maksymalny próg wsparcia. Zaiste, podobnie jak przy progu 500 zł kierowany już do konkretnych i ustawionych osób, które...nie owijając w bawełnę - stać na taki hojny gest i mega poświęcenie. Przy tym progu dodatkowo w ramach podziękowania jeśli mieszkasz w Polsce, można spotkać się w weekend w wybranej przez Ciebie miejscowości - porozmawiać, wypić % to już do ustalenia na moim prywatnym profilu FB. Naturalnie zgodnie z progiem i daną kolejnością jesteś ważną personą, a zarazem ważnym producentem stajni DallasStudios.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz