danieljaszcz.blog

Krótko o sobie - prowadzę bloga o audiowizualnej kulturze i rozrywce, studiuję filmoznawstwo i wiedzę o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim.

O Autorze

Nazywam się Daniel Jaszcz. Od 15 sierpnia 2019 roku prowadzę bloga danieljaszcz.blog, na którym piszę o audiowizualnej kulturze i rozrywce - filmach, serialach oraz programach telewizyjnych, grach wideo i nie tylko. Do momentu spisania tych słów ukończyłem drugi rok studiów, a po pierwszym zdobyłem stypendium rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego dla najlepszych studentów. Od 1 września 2019 roku posiadam status krytyka w serwisie Mediakrytyk.  Więcej o mnie znajdziecie na stronie O sobie, nieco dłużej i kontakt.

Blog powstał z pasji i z pasją zamierzam go prowadzić, aczkolwiek prowadzenie go w tej postaci niestety darmowe nie jest i stąd pomysł na profil w serwisie Patronite. W ciągu najbliższych lat zamierzam kształcić się dalej w obranym kierunku oraz rozwijać i promować bloga. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę w stanie utrzymać się ze swojej pasji, do czego Wy, Drodzy Czytelnicy, możecie się walnie przyczynić czytając, udostępniając, polubiając, obserwując i w przypadku Patronite - również wspierając finansowo moje cele. Doceniam każdego rodzaju pomoc i wsparcie i za wszystko jestem Wam bardzo wdzięczny.

autorka zdjęcia: Sylwia Łęcka

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni