danieljaszcz.blog

W Patronite od 24.09.2019

Krótko o sobie - prowadzę bloga o audiowizualnej kulturze i rozrywce, studiuję filmoznawstwo i wiedzę o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim.

O Autorze

Nazywam się Daniel Jaszcz. Od 15 sierpnia 2019 roku prowadzę bloga danieljaszcz.blog, na którym piszę o audiowizualnej kulturze i rozrywce - filmach, serialach oraz programach telewizyjnych, grach wideo i nie tylko. Do momentu spisania tych słów ukończyłem drugi rok studiów, a po pierwszym zdobyłem stypendium rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego dla najlepszych studentów. Od 1 września 2019 roku posiadam status krytyka w serwisie Mediakrytyk.  Więcej o mnie znajdziecie na stronie O sobie, nieco dłużej i kontakt.

Blog powstał z pasji i z pasją zamierzam go prowadzić, aczkolwiek prowadzenie go w tej postaci niestety darmowe nie jest i stąd pomysł na profil w serwisie Patronite. W ciągu najbliższych lat zamierzam kształcić się dalej w obranym kierunku oraz rozwijać i promować bloga. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę w stanie utrzymać się ze swojej pasji, do czego Wy, Drodzy Czytelnicy, możecie się walnie przyczynić czytając, udostępniając, polubiając, obserwując i w przypadku Patronite - również wspierając finansowo moje cele. Doceniam każdego rodzaju pomoc i wsparcie i za wszystko jestem Wam bardzo wdzięczny.

autorka zdjęcia: Sylwia Łęcka

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)