danieljaszcz.blog

W Patronite od 24.09.2019

Gra do zrecenzowania - "Ancestors: The Humankind Odyssey" (2019)

170 zł

63%

osiągnięto

62 zł

brakuje

Chciałbym zrecenzować "Ancestors: The Humankind Odyssey". Tytuł ten zadebiutuje na Xbox One w grudniu i trudno póki co powiedzieć ile będzie kosztować, więc jako kwotę szacunkową ustawiam cenę wersji na systemy Windows. Wspierając ten cel przyczyniacie się do powstania i publikacji recenzji tej jakże nietypowej gry.

Utrzymanie bloga przez kolejny rok

865 zł

12%

osiągnięto

757 zł

brakuje

Chcę aby odwiedzający bloga mogli zapoznawać się z tworzonymi przeze mnie treściami bezpłatnie i nie oglądając reklam. Niestety utrzymanie go w obecnej formie nie jest darmowe. Do tej pory zapłaciłem nie tylko za utrzymanie bloga w pierwszym roku, ale również na przykład za wykonanie profesjonalnych grafik. Pomyślałem zatem, że zwrócę się do Was z prośbą o pomoc w utrzymaniu bloga przez kolejny rok. Domena, hosting, szablon, skrzynka mailowa i tym podobne - wszystko razem kosztuje około 695 złotych rocznie. Byłoby świetnie gdyby blog był w stanie utrzymać się "sam" dzięki Waszemu wsparciu.

Konsola umożliwiająca powstawanie nowych recenzji

2 604 zł

4%

osiągnięto

2 496 zł

brakuje

Posiadam Xboxa One X i Nintendo Switcha, ale brakuje mi czasem możliwości recenzowania gier na platformie Sony. Zakup Playstation 4 Pro pozwoliłby mi na poznanie tytułów wydanych ekskluzywnie na tę konsolę i to w najlepszym możliwym formacie. Cena najtańszej wersji tej "maszynki" to około 1739 złotych. Pomożecie mi nadrobić "The Last of Us" zanim wyjdzie druga część?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)