Gry

Gothic 2 Zagadka Orków

W Patronite od 08.09.2017

Poszerzenie grupy, opłaty projektowe

50 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie możemy zaangażować więcej osób do projektu. Dodatkowo możemy opłacić niewielkie prace wykonane przez grafików, a także pokryć koszty związane ze stroną internetową. Niech Innos ma was w swojej opiece!

Koszty modelowania i prac graficznych

90 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

90 zł

brakuje

Istnieje wiele etapów na drodze projektowania modyfikacji, których nie możemy zrealizować samodzielnie. Poważniejsze modele zlecamy grafikom, z których nie wszyscy mogą nam pomóc charytatywnie. Dzięki tej kwocie będziemy mogli opłacić większe projekty do naszej modyfikacji.

Wdrożenie nowych pomysłów

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Dzięki tej ogromnej kwocie będziemy mogli zrealizować zdecydowanie więcej pomysłów (a mamy ich sporo) , angażując do projektu bardziej doświadczonych grafików i modderów, których praca często zasługuje na wynagrodzenie. Pomoże nam to również w dużym stopniu przyśpieszyć prace nad modyfikacją. Planujemy również nagrania kilku filmów ukazujących więcej szczegółów z projektu.

Więcej czasu

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Taka kwota zapewni nam bezpieczeństwo finansowe na czas realizacji projektu. Będziemy mogli z wyprzedzeniem zaplanować więcej prac, zlecić testy i dopracować modyfikację pod kątem technicznym i fabularnym. Mamy również zamiar przetłumaczyć finalną wersję Zagadki Orków na kilka języków w tym: angielski, niemiecki i rosyjski. Chcemy również dokonać zakupu lepszego serwera na stronę www oraz pliki modyfikacji, a także zapewnić graczom lepsze wsparcie techniczne i umożliwić ingerencje w przyszłe aktualizacje. Opłacimy również większe projekty graficzne jak m.in modelowanie zamków, budynków czy pancerzy dla postaci. Chcemy również odwdzięczyć się tym, którzy przyczynili się do opublikowania Prologu.

Kolejne modyfikacje

600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Jest to cel niemal nierealny i wygórowany. Jednakże nie urywamy iż po premierze aktualnie tworzonej modyfikacji, mamy zamiar jej ciągłą rozbudowę, a także stworzenie nowych, kolejnych historii. Jest to dla nas pewnego rodzaju doświadczenie, dzięki któremu uczymy się wciąż nowych rzeczy i możemy dążyć do jak największej satysfakcji graczy.
Wiedzę te planujemy również przekazać nowym osobom, które zdecydują się na dołączenie do naszej grupy.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)