Dar Życia powstał w 2003 roku jako portal społecznościowy dla rodziców dzieci z ZD, z czasem zwiększyliśmy profil i popularność. Nadal się jakoś trzymamy, ale jakoś to za mało. Pora na zmiany na powiew świeżości. Mamy nadzieję że z Waszą pomocą Dar Życia znowu wróci do czasów swojej świetności.

O Autorze

Witam

Nazywam się Robert Roróg, na prośbę "Soni" w 2003 roku uruchomiłem serwis Dar Życia i charytatywnie pomagałem w jego tworzeniu. Byłem i jestem jedyną osobą która dba o techniczne i finansowe sprawy Daru Życia ale od pewnego dość długiego okresu zaczęło brakować czasu i środków jednak nie porzuciłem Daru, niestety zaniedbałem Dar kosztem rodziny, którą zaniedbywałem kiedy Dar powstawał, ponieważ większość swojego czasu poświęcałem Darowi Życia, a wtedy w jakimś stopniu cierpiała na tym moja rodzina.

Mieliśmy wiele niezbyt miłych perypetii związanych z Darem Życia. Wydaje mi się że tak jest w przypadku kiedy ktoś lub coś jest popularne, a Dar Życia był w początkach jego istnienia popularny na całym świecie.

Wyrzucano nas z wielu serwerów ze względu na ogromną popularność, a nie stać nas było na drogie serwery. Mieliśmy kilka włamań, straciliśmy dane i część kodu strony, którego nie byliśmy w stanie odzyskać, wiadomości i Forum czyli to co najważniejsze przywróciliśmy i działa do teraz niestety w niezmienionej formie z 2003 roku.

Jakoś dotrwaliśmy do roku 2018 i chciałbym znów reaktywować Dar Życia ale tym razem aby moja kochana żona i moi dwaj cudowni synowie na tym nie ucierpieli.

Dlatego prośba do Was Patroni, pomóżcie mi reaktywować Dar Życia jednocześnie tak abym mógł spędzać więcej czasu z rodziną np. na wspólnych przejażdżkach rowerowych do miejskiego lasu, na wspólnych spacerach z pieskami, itp.

Chcielibyśmy aby Dar Życia znów był miejscem spotkań rodziców, aby znów dawał nadzieję życia tak jak dawniej, czyli uświadamiał że nie wolno się poddawać, tylko starać się czerpać radość z tego co przygotował nam los.

Aktualne statystyki forum donoszą że najwięcej osób online czyli 4872 było w tym roku czyli 26 stycznia 2018 dlatego chcemy reaktywować Dar Życia, ponieważ nadal jest największą skarbnicą wiedzy.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)