W Patronite od 31.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Dieta Minima

50 000 zł

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Osiągnięcie owego celu pozwoli mi na opracowanie i udostępnienie know-how poradnictwa dietetyczno-suplementowego celowanego na wsparcie terapii oraz profilaktyki konkretnych jednostek chorobowych.

Przyjmie ono formę poradników pdf, z możliwością pobrania za darmo z mojej strony internetowej, oraz sklepu internetowego, który będzie zaopatrzony w najwyższej jakości suplementy diety.

Docelowo pragnę dostarczyć możliwość zakupu produktów o skuteczności działania udowodnionej w długoterminowych kliniczno - kontrolnych badaniach prowadzonych przez jednostki akademickie deklarujące brak interesu własnego, oraz udokumentowane przez producentów najwyższe standardy zapewnienia jakości.Awangarda NeoPolska

5 050 000 zł

0%

osiągnięto

5 050 000 zł

brakuje

Osobiście uważam że do listy chorób cywilizacyjnych powinna zostać dopisana nowa jednostka - niezrealizowane marzenia.

Jestem nosicielką takiego jednego. Marzeniem tym jest luksus absolutny, a objawami choroby pragnienie czasu, przestrzeni, światła i intymności.

A dokładniej, stworzenie takiej przestrzeni, aby każda osobowość która się w niej znajdzie, dostała czas na dostrzeżenie światła które w sobie nosi, w intymnej atmosferze najwyższych lotów sztuki, głównie relacyjno - żywieniowej.

Pomóc jej uwierzyć w siebie, że może spełniać swoje marzenia.

Ta przestrzeń w założeniu przyjąć ma formę doskonale wyposażonego i zorganizowanego centrum pomocy, warsztatów i spotkań ze specjalistami w dziedzinach takich jak psychologia, terapia, sztuka, czy zdrowe żywienie. I na co będzie zapotrzebowanie, a to wychodzi tak na prawdę dopiero w działaniu. Żywa, stawiająca odważne pytania, poszukująca prawdy w każdej odpowiedzi, dynamicznie reagująca idea.


Ale, znów drobny druczek - dla najbardziej potrzebujących możliwość skorzystania z owej przestrzeni - darmowa.

Planowany styl to neo-art-deco oranżeria, w industrialno - loftowym otoczeniu. Z zagwarantowanymi darmowymi miejscami parkingowymi.

: )

Jeśli udało by mi się spełnić to marzenie, bardziej niż naturalne będzie wydanie książki, będącej zapisem tego, jak Miłość podnosi świat z kolan. Nawet, a może i zwłaszcza jeśli będzie to świat, chociażby jednego człowieka.

I ja się pod tą książką nie podpiszę własnym nazwiskiem, ponieważ będzie ona autorstwa każdego korzystającego z owej przestrzeni Człowieka.

Że dużo? Marzyć należy szeroko, tak jak i rozpościerać skrzydła.


Zostań Patronem