Wojtek Świątoniowski - Dlaczego nie? - PODCAST

W Patronite od 31.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
60 zł łącznie

"Podcasting w Polsce" - Film dokumentalny

6 000 zł

1%

osiągnięto

5 940 zł

brakuje

Podcasting w Polsce z każdym miesiącem coraz mocniej puka do drzwi internetowego mainstreamu. Wierzę, że może być on siłą podobną do tej, którą w tym momencie jest Youtube i jego twórcy.

Jako twórca chcę pomóc całej branży i angażować się w jej sprawy. Z tego względu za pomocą Patronite chciałbym zebrać pieniądze na zrealizowanie produkcji filmu dokumentalnego, który opowie o tym, czym jest podcasting, przybliży sylwetki twórców, a także zwróci uwagę na przeszkody, które podcasting w Polsce musi pokonać i jaką ma przed sobą drogę.

Dlaczego?

Pragnę zwrócić na podcasting większą uwagę ludzi, którzy jeszcze nie słyszeli, czym jest to medium i przekonać ich, dlaczego warto słuchać podcastów. Chcę przyczynić się do rozwoju branży i tym samym pomóc wszystkim tym, którzy w niej działają. Jednak żeby to zrobić, potrzebuje waszego wsparcia, wsparcia społeczności podcastingu. Razem możemy zrobić więcej.

Cel, który określiłem, pozwoli mi na zakup podstawowego sprzętu, za pomocą którego będę mógł zrealizować nasz projekt!

- Canon EOS 200d + 18 - 55mm - popularna, uniwersalna lustrzanka, bo sprzęt nie liczy się tak bardzo, jak umiejętności,
- Rejestrator cyfrowy Zoom H4N,
- Mikrofon Rode Smartlav+,
- Mikrofon Rode VideoMicro,
- Statyw do aparatu marki Voyager,
- akcesoria takie jak karty pamięci, zapasowe baterie i oprzyrządowanie.

Tworzenie filmu dokumentalnego wiąże się z dużą ilością podróży po kraju, które również chciałbym pokryć z funduszy zebranych na Patronite.

Jeśli tworzysz podcast lub jesteś częścią społeczności słuchaczy, proszę, wspomóż naszą branżę. Dzięki temu przyczynisz się do sukcesu nas wszystkich.

Dziękuję!


Zostań Patronem