dookolafiata.pl

W Patronite od 25.04.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 680

liczba Patronów: 622

7 patronów
135 zł miesięcznie
5 165 zł łącznie
Pierwsza wyprawa dookoła świata Polskim Fiatem 125p - przygoda, podróże i motoryzacja w jednym. Bądź z nami by zobaczyć jak to jest przejechać klasycznym polskim pojazdem 37 krajów na 3 kontynentach . Gotowy? Ruszaj z nami w podróż dookołafiata!

O Autorze

WYBIERZ SIĘ Z NAMI W PODRÓŻ DUŻYM FIATEM DOOKOŁA ŚWIATA!


Halo halo! Jeżeli tu zawitałeś to zapewne doskonale wiesz, że jesteśmy w trakcie największej wyprawy jaką widziała polska motoryzacja - objeżdżamy świat dookoła Polskim Fiatem 125p (Dużym Fiatem).

Pomysł dla wielu absurdalny, dla niektórych mało realny, a dla nas jak najbardziej wykonalny :)  Na naszej trasie mamy do pokonania blisko 40 tysięcy kilometrów, 3 kontynenty, 2 przeprawy oceaniczne i 37 państw. Konkretna ilość logistyki, planowania i formalności do wykonania. Nie wspominając o funduszach.. I stąd właśnie Patronite.

 

 

PO CO PATRONITE?

Jeżeli podoba Ci się nasz pomysł, nasze relacje z podróży na Facebooku, instastories  oraz zwiastun zapowiadający vlogi na Youtube i chciałbyś być częścią tego wszystkiego będzie nam więcej niż miło jeżeli zechcesz nas wesprzeć :) 

Koszty całego wyjazdu planowo oscylować mają w okolicach 120 tysięcy złotych. Olbrzymi udział w tym mają transporty między kontynentami,  pozwolenia, wizy, dokumenty wjazdowe do krajów, paliwo no i oczywiście codzienne życie.

Przygotowanie relacji z trasy,  fotografie i ich późniejsza obróbka zajmują dużo czasu i chcielibyśmy się temu bardziej poświęcić, a to wszystko niestety zawsze wymaga środków i Waszej pomocy.

 

NA CO POTRZEBUJEMY FUNDUSZY?

  • transport kontenerowy
  • bilety lotnicze
  • paliwo na dalszą trasę
  • dodatkowy sprzęt video
  • czas, który poświęcamy na dzielenie się z Wami podróżą
  • życie na co dzień

 

Wpis ten wrzucamy z dalekiej Azji a przed nami jeszcze ponad pół roku jazdy oraz wiele miesięcy pracy nad relacjami z wyjazdu.. a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa :)

Jeżeli chcesz przekonać się na co nas stać zapraszamy do rzucenia okiem na zwiastun tego co dla Was szykujemy i na Facebook/Instagram by zobaczyć niemal codzienne instastories i relacje z trasy.

 

ZWIASTUN NASZEJ WYPRAWY:

 

 


 

 


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni