Strefa Patrona:

6

patronów

110 zł

miesięcznie

110 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
304
miesięczne wsparcie
297
liczba patronów

  Bloger,publicysta, politolog. Od kilku lat pomagam ludziom objaśniając i komentując polityczne realia naszego kraju. Często poruszam również kwestie społeczne. Kochany przez jednych, znienawidzony przez drugich.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
22 %
100%
osiągnięto 22%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 390 zł
3-4,76% w wyborach
Wiecie jak to jest, czasem nie uda się wejść do Sejmu, ale chociaż są dotacje.

Osiągnięcie pierwszego progu sprawi, że zrezygnuję z weekendowego pisania artykułów do pracy, zamiast tego pisząc weekendowe artykuły na bloga. Teksty będą się więc pojawiały regularnie, ale (najprawdopodobniej) w tygodniowych odstępach czasowych.

W każdą sobotę zobaczycie na dox.ink artykuł poświęcony bieżącym wydarzeniom politycznym - wybiorę jeden temat z przekroju tygodnia i go przeanalizuję. Oczywiście w swoim stylu.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1890 zł
wejście do Sejmu
Można wejść do Sejmu i... nic nie móc zrobić. Tak to jest, gdy jakaś partia wygra znaczną większością głosów.

Osiągnięcie tego progu to już niesamowity komfort tworzenia dla mnie. Wydarzenie, które sprawi, że będę pisanie dla Was traktował priorytetowo. Studia? Magisterka? Telefony od rządu? Nowy odcinek "Korony królów"? Spokojnie, najpierw muszę wrzucić post na fejsika, a potem dokończyć art na bloga!

Moich postów i artykułów możecie spodziewać się o każdej porze dnia i nocy. Wydarzy się coś, o czym trzeba napisać? Wujek Dox jest na posterunku!
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2390 zł
większość konstytucyjna
Są tacy, co to podobno łamią Konstytucję. Są i tacy, którzy rzekomo tej Konstytucji bronią.

A ja chciałbym punktować i jednych, i drugich. W przypadku osiągnięcia tego progu zobaczycie Doksa w zupełnie nowym wydaniu. Nagrania "U Sowy" pogrążyły pewną partię. Moje nagrania na YouTube będą przybliżać Wam różne polityczne niuanse. Oczywiście dalej będę też pisał.

Facebook, blog, YouTube - gdzie się nie obejrzycie, tam będzie Dox.

O Autorze

Bloger i publicysta z kilkuletnim doświadczeniem. Zgorzkniały, nudny typ, który pomimo zaledwie 22 lat na karku uważa, że jest w stanie tłumaczyć ludziom polityczne niuanse. I robić to nad wyraz dobrze.

Będąc bardziej poważnym, od kilku lat prowadzę polityczne fanpage na Facebooku. W sierpniu 2017 roku zacząłem działać również na blogu dox.ink. Moim celem jest przybliżanie ludziom świata, który na pierwszy rzut oka jest zgniły, przesiąknięty aferami, dramatami i skandalami. Uwaga, po bliższym zaznajomieniu się ze sceną polityczną okazuje się, że... jest jeszcze gorzej. ;) 

Nie da się jednak od tego uciec, a swojego wroga dobrze znać - dlatego moje teksty mają pobudzać ludzi do myślenia, zwracać uwagę na pewne problemy od zupełnie innej strony oraz - przede wszystkim - nie dawać oczywistych odpowiedzi. Media sugerują, jak powinno się myśleć, ja zachęcam do wyciągania własnych wniosków. 

Treści, które tworzę, czytało już tysiące osób. Wielu z moich Czytelników regularnie wraca na mój fanpage czy mojego bloga, prężnie rozwija się również moja facebookowa grupa "Popaprańcy Doksa", na którą serdecznie zapraszam.  Jestem blogerem, który posiada aktywną społeczność, o której może marzyć każdy piszący w internecie twórca. Oczywiście dla Ciebie również znajdzie się miejsce.

Dlaczego warto mnie wspierać?

  • Będziesz na bieżąco z wydarzeniami politycznymi
  • Zamiast nudnych newsów otrzymasz komentarz z dokładną analizą problemu
  • Ponieważ staram się patrzeć możliwie jak najszerszej na każdą sprawę, zawsze szukam drugiego dna
  • Nie jestem związany z żadną partią, nie piszę pod tezę
  • Nie staram się nikomu przypodobać, dzielę się swoimi spostrzeżeniami, jakie by nie były
  • Zaufało mi już kilka tysięcy osób, niektórzy są ze mną od 5 lat i jest im dobrze. Możesz do nas dołączyć :) 

Jeśli uważasz, że moja działalność zasługuje na wsparcie, zapoznaj się z progami, które znajdują się po prawej stronie. Każda pomoc przyspieszy powstawanie kolejnych tekstów. 

Dziękuję też wszystkim, którzy wspierali mnie do tej pory. Nawet jeśli nie finansowo, to dobrym słowem. To dla mnie wiele znaczy, jesteście super!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

4 zł / miesiąc
patroni: 0
4zł – kwota, która może wydawać się małą. Jednak dla mnie to sygnał, że moje teksty mają dla Ciebie jakąś wartość. W końcu nie daje się komuś hajsu za nic. Zostajesz więc moim Patronem i tym samym realnie przyczyniasz się do rozwoju mojego fp oraz strony.

Na blogu zostaniesz uwzględniony w specjalnej zakładce dla Patronów.
Zostań patronem
7 zł / miesiąc
patroni: 0
Za tyle można mieć 2-tygodniową prenumeratę jakiejś gazety on-line. Równie dobrze można jednak wesprzeć ten profil na Patronite i przyczynić się do częstszych publikacji tekstów na fp oraz blogu dox.ink. Jak widać dobrze wiesz, w co lepiej zainwestować.

Trafiasz więc do zakładki z moimi Patronami, która znajduje się na moim blogu.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
10 zł to cena, za którą da się już kupić kebsa lub elegancki czteropak na weekend. Jeśli ktoś rezygnuje z tego, żeby wesprzeć gościa piszącego o polityce i o tejże polityce częściej czytać, to taka osoba zasługuje na szacunek.

Dlatego też zostanie wspomniana na moim blogu w specjalnej zakładce poświęconej Patronom.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Za 20 zł można na spokojnie ogarnąć z dwa dobre pisma o polityce. Ale Ty wolisz przeznaczyć te pieniądze na działalność młokosa, który tak naprawdę dopiero się rozkręca. Mogę jedynie podziękować za zaufanie i odwdzięczyć się...

Spersonalizowaną grafiką z podziękowaniami, którą każdego miesiąca otrzymasz na swojego maila. Oczywiście trafisz też do blogowej zakładki moich Patronów.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 2
Dobrą książkę. To można mieć za 30 zł. Ale Ty wolisz zainwestować w faceta, który książki dopiero pisać zacznie. Kiedyś. Bo teraz tworzy "jedynie" na blogu i Facebooku. Ale przecież i dla Ciebie mogę coś napisać!

Każdy Patron z tego progu otrzyma ode mnie specjalny, odręcznie napisany list z podziękowaniami. Raz na pół roku znajdzie się on w Twojej skrzynce. Oczywiście nagrody z niższych progów również dostaniesz, a co mi tam.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni