DżoDżo

Cześć! Moja ksywka przewija się w wielu miejscach, ale niewątpliwie większość kojarzy mnie jako Speedcubera - osobę układającą kostkę Rubika na czas. Po kilku latach działalności postanowiłem, że pora pokazać jak wygląda Speedcubing poza Polską i w tym celu potrzebna mi wasza pomoc.

O Autorze

Cześć! Skoro już tu jesteś to zainteresowała Cię moja twórczość, więc pozwól że opowiem coś o sobie :) Mimo 23 lat na karku wiem już jedno, warto mieć pasję! Od dziecka interesowało mnie dosłownie wszystko, ale tak szybko jak wciągało mnie nowe hobby, tak szybko ustępowało miejsca nowym. Jedno z nich było inne... Gdyby 7 lat temu ktoś powiedział mi, że prosta zabawka zmieni moje życie jedyne co bym zrobił to wyśmiał tę tezę. Minęło 7 lat, a ja zdobyłem świetnie prosperującą pracę, poznałem dziesiątki sławnych osób, występowałem na scenie przed tysiącami ludzi, moją twórczość oglądają dziesiątki tysięcy osób, a w telewizji swoją pasję mogłem pokazać milionom. Wszystko to zawdzięczam właśnie tej prostej zabawce, czyli dobrze wszystkim znanej kostce Rubika.

Nie licząc kilku pierwszych ułożeń kostki Rubika w szkole podstawowej, swoją przygodę ze Speedcubingiem rozpocząłem w marcu 2012 roku. W grudniu tego samego roku wziąłem udział w swoich pierwszych zawodach i zaraz po tym założyłem swój kanał w serwisie YouTube.  Od początku mojej działalności w internecie, moim głównym celem jest promocja Speedcubingu wśród młodzieży i nie tylko. Dyscyplina ta z roku na rok zwiększa swoją popularność i staram się być jednym z powodów jej popularyzacji. Poza YouTubem staram się promować Speedcubing również w innych mediach, czego dowode jest chociażby mój występ w popularnym talent show. 

Oczywiście nie tylko pokazuje jak sam układam kostkę, ale staram się pomagać w tym innym. Do tej pory stworzyłem ponad dwadzieścia różnych poradników, w tym najpopularniejszy polski poradnik układania klasycznej kostki Rubika 3x3x3.

Od początku swojej przygody wziąłem udział w ponad 50 oficjalnych zawodach Speedcubingowych, a od niedawna staram się tworzyć relacje video z takich zawodów. Chcąc pokazać speedcubing z jak najlepszej strony, postanowiłem wyrwać się poza granice naszego kraju i stworzyć dla swoich widzów filmy z udziału w zawodach na  całym świecie. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)