Strefa Patrona:

Autor
0

patronów

0 zł

miesięcznie

75 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Notka główna: Michał "Eddi" Kwieciński, zagrajmer, fan indyków, retro i gier karcianych; wygadany wąsacz.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 80 zł miesięcznie
brakuje 80 zł
TUTORIAL COMPLETED!
Każdy od czegoś zaczyna! Ten próg pozwoli mi na zakup nowych indyczków (np. poprzez Humble Bundle) lub reedycji retro klasyków oraz zaspokoi podstawowe potrzeby życiowe wąsacza. To nie jest dużo, ale czego może niby potrzebować student dzienny na Ekonomii?
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 125 zł miesięcznie
brakuje 125 zł
HARD MODE ACTIVATED!
Ten próg jest po części obietnicą z serii z SMB: Dark World, a po części żartem :)
Jeśli ten próg zostanie osiągnięty, rozpoczynam serię z gier wyjątkowo trudnych! (SMB: Cotton Alley, Momodora, Dark Souls, I wanna be the Boshy, etc.).
A na co niby są potrzebne dodatkowe pieniądze? ... ewentualne środki uspokajające...
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 350 zł
EQUIPMENT - LEVEL UP!
Dobry sprzęt nie jest potrzebny do tworzenia solidnego kontentu. Ale możliwe upgrade'y mogą tylko i wyłącznie poprawić jakość! Ten próg pozwoli mi raz na miesiąc na zakup nowego ulepszenia: mikrofonu (np. Blue Snowball, Sinn7 mPod, etc), kamerki, tła, licencji do Vegasa, urządzenia do przechwytywania wideo z konsoli lub samej konsoli, albo innego przydatnego przedmiotu :)

O Autorze

Witam serdecznie!

Nazywam się Michał Kwieciński, na YouTubie znany jestem jako Eddi. W tym roku wybije mi "oczko", a od ponad 6 lat zajmuję się "zagrajmerstwem", (przy czym dopiero od ostatnich 2 lat prowadzę działalność na poważnie - na studiach wszystko się zmienia...)

 

W momencie pisania tych słów posiadam grono ponad 16 tysięcy widzów oraz więcej niż 1000 filmów i 5,5 miliona wyświetleń na koncie. Główną serią nagrywaną od lat jest The Binding of Isaac (od pierwszej wersji do obecnych czasów), ale poza tym na kanale przewinęły się także: Shovel Knight, Megaman X, UndertaleCrypt of the Necrodancer, Moonwalker oraz Kapitan Pazur.

 

Skoro jestem na YT od tylu lat, to jaki cel może mieć założenie konta na Patronite? Cóż, dzięki temu będziemy mogli wspólnie stopniowo poprawiać jakość tworzonych filmów i wybić się na wyżyny YouTube'a ("fake it 'til you make it" :D). Nie jest też powiedziane, że każdy musi wydać wszystkie oszczędności w ramach pomocy - wręcz przeciwnie! Każdy grosz pomaga, a grosz pomnożony kilkunastokrotnie wystarczy na najważniejsze ulepszenia.

Więc jeżeli chcecie stać się częścią wielkiej rodziny, to zapraszam! :)


 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Lordowskie Wyrazy Wdzięczności!

Stokrotne dzięki za pomoc! Jeżeli kiedyś się spotkamy w rzeczywistości, to możesz liczyć na rzeczywiste podziękowanie, przyjemną rozmowę i przybitą piątkę :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Lista Koneserów!

Osoby, które przekazują mi miesięcznie równowartość dziesięciu kaw w saszetkach (albo jednej w kawiarni, ale ja taki rozrzutny nie jestem) muszą być wyróżnione. Twoje imię (lub nick) będzie pojawiać się na koniec każdego odcinka!
P.S. Nicki wulgarne lub niepoprawne nie będą przyjmowane!
P.P.S. Czasami aktualizacja listy może zająć 2-3 dni :)
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Hrabia Monte Patron!

Witamy serdecznie oficjalnego patrona! Raz na miesiąc możesz wybrać jednego indyka/tytuł retro, który będzie tematem filmu (zamiast tego możesz też wybrać wyzwanie/seed/mod do Isaaca :D).
Dodatkowo twoje imię (lub nick) pojawi się na koniec każdego filmu ze specjalnym wyróżnieniem :)
Jako mały bonus dodam też Ciebie na Steamie, ale na 99% nie będę dołączał do czyjeś gry. Najprędzej sobie trochę popiszemy :P
Zostań patronem
2000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
...że co?!

Jeżeli decydujesz się na przeznaczanie najniższej krajowej MIESIĘCZNIE na wąsacza z Internetu... to albo wygrałeś/aś w totka, albo jesteś potencjalnym sponsorem :)
Poza powyższymi progami ustalimy w jaki sposób mogę ci to wynagrodzić :)
(BTW - tak, to jest ten "nieosiągalny próg" :P)
Zostań patronem