Emilia Klaska

W Patronite od 13.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
50 łącznie
Emilia Klaska - dramatyczny sopran koloraturowy. Śpiewająco idzie przez życie, aby spełnić swoje artystyczne ambicje. W międzyczasie tworzy w internecie teksty i filmy, w których opowiada o fascynującym świecie śpiewu klasyczego i przekonuje innych, że też mogą śpiewać.

O Autorze

Hej! 

Mam na imię Emilia i jestem sopranem koloraturowym. Śpiew jest nie tylko moją pasją, ale też i drogą życiową. 

Miałam to szczęście, że urodziłam się z wyjątkowo rzadkim typem głosu, jakim jest dramatyczny sopran koloraturowy. To głos o bardzo dużej mocy oraz zdolny do wykonywania wszelkich ozdobników, tryli, pasaży i podobnych. Daje mi to wszelkie predyspozycje, aby zaśpiewać kiedyś takie partie jak m.in. Królowa Nocy, Donna Anna, Gilda czy Musetta na scenach operowych. 

Jednocześnie też chciałabym spróbować swoich sił w musicalu, a w szczególności w The Phantom of the Opera Andrew Lloyda Webbera. To spektakl, który wiele lat temu zupełnie zmienił moje życie, bo dzięki niemu dowiedziałam się, że wcale nie chcę być fizykiem, ale chcę śpiewać. 


 

Moim ogromnym marzeniem, jak i celem, jest nie tylko zaśpiewać na takich scenach jak La Scala czy Metropolitan Opera, ale też dostać rolę na West Endzie. Byłabym wtedy pierwszą Polką, która tego dokonała. Dlatego też kształciłam i chciałabym dalej móc doskonalić mój głos u najlepszych nauczycieli w Wielkiej Brytanii. Uczą oni techniki (zarówno operowej, jak i musicalowej), która najbardziej mi odpowiada. Do tej pory bardzo wiele dały mi konsultacje w Royal College of Music w Londynie. Ogromny wpływ na mój rozwój wokalny dały mi prywatne lekcje śpiewu z Rebeccą Caine, która wskazała mi prawidłowy sposób śpiewania partii Christine Daaé w musicalu Lloyda Webbera. 

Nauka śpiewu klasycznego jest bardzo kosztowna. Wasza pomoc pomogłaby mi pokryć koszt prywatnych lekcji, konsultacji, kupienia lepszego sprzętu do nagrywania (głównie dźwięku), a może nawet pozwolić na opłacenie akompaniatora tak bardzo niezbędnego do ćwiczeń. 

Ponadto od 2014 roku tworzę w internecie treści dotyczące śpiewu, opery i musicalu, ale też opowiadam o tym, jak idzie mi spełnianie moich wokalnych marzeń. Zaczynałam od pisania bloga, a skończyłam na nagrywaniu filmów na YouTubie. Mój film Czy każdy może nauczyć się śpiewać zmotywował wiele osób do podjęcia nauki śpiewu, co uważam za jedno z największych osiągnięć w moim życiu. 

Byłoby mi bardzo miło gdybyś zdecydował/zdecydowała się zostać moim patronem/patronką 🎶 i wesprzeć mnie na mojej muzycznej drodze.

Dziękuję! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł