Ethnica-Art Janusz Czarnecki

W Patronite od 02.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 100 łącznie
Magiczne miejsce ale i nie tylko, głównie to społeczność która organizuje warsztaty, koncerty, wyprawy i inne wydarzenia głównie w temacie kultury i sztuki Afryki Zachodniej. Miejsce stworzone z prawdziwej pasji. Dołącz do naszej grupy VIP-ów i pozwól nam rozwinąć skrzydła aby dawać radość innym

O Autorze

Szkoła Rytmu Ethnica-Art powstała w lipcu 2009 roku aby propagować grę na wspaniałych instrumentach jakimi są bębny djembe i basowe bębny dundun. Szkoła ukierunkowana jest przede wszystkim na naukę i propagowanie rytmów, tańców i obyczajów z wiosek regionu Gberedou w Gwinei. W tym celu regularnie co roku zapraszany jest mistrz djembe Mansa Camio z rodziną. Uczestnicy zajęć poznają też rytmy z innych części Gwinei, Senegalu i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Ethnica-Art oprócz prowadzenia warsztatów w całej Polsce i zajęć cyklicznych w miastach woj. opolskiego i śląskiego, aby propagować bębny djembe na każdym możliwym szczeblu organizuje:

 • Warsztaty tańca afrykańskiego. 
 • Zajęcia rytmiczne i umuzykalniające dla dzieci.
 • Event Shows dla firm. Imprezy integracyjne.
 • Bębnogracje – relaksacyjne spotkania z bębnami i innymi instrumentami etnicznymi.
 • Szkolenia dla instruktorów gry na bębnach djembe.
 • Koncerty i pokazy muzyczno-taneczne.
 • Sprzedaż i serwis bębnów djembe i dun-dun oraz bougarabou.

Założycielem Szkoły Rytmu jest Janusz Czarnecki miłośnik muzyki i kultury zachodnio-afrykańskiej, dla którego zamiłowanie do rytmu stało się sposobem na życie. Od 2007 roku szlifuje swoje umiejętności u wielu nauczycieli w Afryce i Europie zdając sobie sprawę, że wiedza w tym temacie to "studnia bez dna". Jest certyfikowanym instruktorem Metodyki Strategicznej Polistymulacji MSP. 

Zapraszamy na nasz kanał na You Tubie aby poznać nas bliżej

Warto też zajrzeć na naszą stronę  www.ethnica-art.pl  

Odwiedź także nasz profil na https://www.facebook.com/warsztatyethnicaart/

Serdecznie zapraszamy:)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karolina Miłkowska
Karolina Miłkowska
Próg: 30 zł
Aneta Bojko
Aneta Bojko
Próg: 200 zł
Agnieszka Baron
Agnieszka Baron
Próg: 30 zł